نحوه ی بررسی میزان حجم بروزرسانی برنامه ها در مک اپ استور

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 85

 نحوه, ی بررسی, میزان, حجم بروزرسانی, برنامه, ها در مک اپ استور,

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز میزان, حجم بروزرسانی, برنامه, ها را در مک اپ استور, مشاهده کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

ایا شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر خواستار مشاهده ی میزان, حجم بروزرسانی, یک برنامه, که در مک اپ استور, دردسترس می باشد ، هستید ؟ در همین راستا ، باید بگوییم که برخی از کاربران مک ممکن است که به دانستن میزان, حجم بروزرسانی, یک برنامه, ی نرم افزاری موجود پیش از شروع به دانلود یا نصب بروزرسانی, برنامه, علاقمند باشند ، اما اپ استور, در MacOS Mojave بطور پیشفرض میزان, حجم بروزرسانی, برنامه, های موجود را اشکارا نمایش نمی دهد . در عوض ، شما نیاز به یک کمی تلاش عمیق تر برای مشاهده ی میزان, حجم بروزرسانی یک برنامه در مک اپ استور, خواهید داشت .

و اما نحوه, ی مشاهده ی میزان حجم بروزرسانی برنامه ها در مک اپ استور, :

بنابراین ، برای بررسی, میزان حجم بروزرسانی یک برنامه ی موجود پیش از انکه شما شروع به دانلود ان کنید ، می بایست مراحل زیر را انجام دهید .

 1. ابتدا می بایست مک اپ استور را باز کنید . نحوه, ی بررسی, میزان حجم بروزرسانی برنامه ها در مک اپ استور
 2. سپس می بایست برای یافتن بروزرسانی برنامه های نرم افزاری موجود به تب Updates مراجعه کنید .
 3. حال می بایست برای پیدا کردن میزان حجم بروزرسانی یک برنامه ، برروی گزینه ی کوچک More کلیک کنید . نحوه, ی بررسی, میزان حجم بروزرسانی برنامه ها در مک اپ استور
 4. اکنون می توانید اندازه و میزان حجم بروزرسانی برنامه را در یک پنجره ی پاپ اپ کوچک مشاهده کنید . نحوه, ی بررسی, میزان حجم بروزرسانی برنامه ها در مک اپ استور

لازم به ذکر است که ، این گزینه ی More نیز یادداشت های منتشر شده مربوط به دانلود بروزرسانی برنامه مورد نظر را از توسعه دهنده ی ان برنامه اشکار خواهد کرد و همچنین تاریخ انتشار دقیق بروزرسانی نرم افزاری را نشان می دهد . اما البته باید بگوییم که اهداف ما در اینجا تمرکز برروی میزان حجم بروزرسانی موجود می باشد .

از طرفی هم ، باید بگوییم که بسیاری از کاربران مک از دانستن میزان حجم بروزرسانی برنامه های موجود پیش از شروع فرایند دانلود و نصب ان ها راضی و خشنود خواهند بود ، بویژه اگر ان ها ارتباط اینترنتی کندتری داشته باشند و یا سرویس پهنای باند متمرکز همراه با محدودیت پهنای باند داشته باشند ، این موضوع را بهتر درک می کنند .

در پایان ، باید بگوییم که زمانیکه شما شروع به دانلود بروزرسانی ها می کنید ، شما نیز می توانید پیشرفت دانلودتان را از مک اپ استور بررسی, کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

چهارشنبه 14 آذر 1397 - 3:04
قدرت گرفته از نیلوبلاگ