نحوه ی بلاک کردن دسترسی به وب سایت های خاص در ایفون یا ایپد | بلاگ

نحوه ی بلاک کردن دسترسی به وب سایت های خاص در ایفون یا ایپد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

 نحوه, ی بلاک, کردن, دسترسی, به وب سایت, های خاص در ایفون, یا ایپد,

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه براساس نیاز خود به مسدود و بلاک, کردن, دسترسی, به وب سایت, های خاص در ایفون, یا ایپد, بپردازید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که اگر شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر خواستار محدود کردن, وب سایت, های معین و خاص از دردسترس بودن ان ها در ایفون, و یا ایپد, خود هستید ، گفتنی است که انجام اینکار اسان می باشد . چرا که تا پیش از iOS 12 ، شما می توانستید اینکار را در قسمت General از برنامه ی Settings تحت عنوان Restrictions انجام دهید . اما با ویژگی جدید اسکرین تایم (Screen Time) در iOS 12 و یا نسخه های پس از ان ، شما نیاز دارید تا به یک موقعیت متفاوت دیگر بروید .

اموزش : نحوه, ی غیرفعال کردن, قابلیت Screen Time در ایفون, یا ایپد,

بنابراین ، هم اکنون شما می توانید در اینجا نحوه, ی بلاک, و مسدود کردن, دسترسی, به وب سایت, های خاص را در ایفون, یا ایپد, مشاهده کنید .

و اما محدود کردن, دسترسی, از طریق تنظیمات موجود در قابلیت اسکرین تایم (Screen Time) :

قابل ذکر است که ، پیش از هر چیز شما می بایست برنامه ی Settings خود را باز کرده و سپس مراحل زیر را دنبال کنید .

 1. ابتدا می بایست برروی Screen Time تپ کنید .
 2. حال اگر شما این بخش را برای یک کودک با حساب اشتراک گذاری خانواده (Family Sharing) خود راه اندازی و تنظیم کرده اید ، می بایست برروی نامشان تپ کنید و سپس Content & Privacy Restrictions را انتخاب کنید و پس از ان رمز عبور اشتراک گذاری خانواده (Family Sharing) را وارد کنید. اما اگر درحال حاضر این بخش دیوایس برای شما می باشد ، تنها می بایست گزینه ی Content & Privacy Restrictions را انتخاب کنید .
 3. سپس می بایست مطمئن شوید که تنظیمات Content & Privacy Restrictions همراه با سبز رنگ بودن سوییچ ان فعال شده می باشد .
 4. اکنون می بایست برروی گزینه ی Content Restrictions تپ کنید . نحوه, ی بلاک, کردن دسترسی, به وب سایت, های خاص در ایفون, یا ایپد,
 5. حال می بایست گزینه ی Web Content را انتخاب کنید .
 6. سپس می بایست گزینه ی Limit Adult Websites را انتخاب کنید . نحوه, ی بلاک, کردن دسترسی, به وب سایت, های خاص در ایفون یا ایپد
 7. حال می بایست در پایین و زیر بخش Never Allow ، برروی گزینه ی Add Website تپ کنید .
 8. پس از ان می بایست URL سایت محدود شده مورد نظر خود را وارد کنید و سپس در صفحه کلید خود برروی گزینه ی Done تپ کنید . نحوه, ی بلاک, کردن دسترسی به وب سایت های خاص در ایفون یا ایپد

در نهایت شما به صفحه ی Web Content باز خواهید گشت . بنابراین ، در صورت لزوم شما می توانید به اضافه کردن وب سایت های بیشتر برای این لیست محدود شده ادامه دهید یا فقط از برنامه ی Settings خارج شوید .

اموزش : نحوه ی تغییر در بین مایل و کیلومتر در برنامه های Health و Workout برروی ایفون و اپل واچ

اموزش : نحوه ی ارسال پیام های صوتی در ایفون ، ایپد و مک

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 99 تاريخ : جمعه 16 آذر 1397 ساعت: 5:35