دانلود قوانین و اخبار حقوقی 1.7.2 – نرم افزار دیده بان هشتم آشنایی با قوانین حقوقی کشور برای اندروید | بلاگ

دانلود قوانین و اخبار حقوقی 1.7.2 – نرم افزار دیده بان هشتم آشنایی با قوانین حقوقی کشور برای اندروید

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

 دانلود,  قوانین,, و اخبار,  حقوقی,, 1.7.2 - نرم افزار, دیده, بان هشتم, آشنایی, با  قوانین,,  حقوقی,, کشور, برای, اندروید,

دانلود, قوانین,, و اخبار, حقوقی,, برای, اندروید,

| نرم افزار, دیده, بان هشتم, آشنایی, با قوانین,, حقوقی,, کشور, برای, اندروید, |

قوانین,, و اخبار, حقوقی,, دیده, بان هشتم, 1.7.2 نام نرم افزار,ی است که با استفاده از آن می‌توانید دانش خود را در رابطه با قوانین,, حقوقی,, کشور, ارتقا دهید. اگر از دانشجویان رشته وکالت بوده و یا در یک پرونده حقوقی به دنبال راه‌حل هستید، اپلیکیشن دیده, بان هشتم, را از دست ندهید! نرم افزار, قوانین و اخبار, حقوقی، هر آنچه را که لازم است درباره قانون اساسی کشور, بدانید در خود گردآوری کرده و اطلاعات موجود در آن هم برای, شهروندان و هم برای, متخصصین این رشته تحصیلی بسیار مفید خواهد بود. این نرم افزار,، در برگیرنده مجموعه کامل قوانین کشور,، آراء وحدت رویه، نظریات مشورتی، مکان‌یاب قضائی، محاسبات (محاسبه هزینه دادرسی، حق‌الوکاله، تمبر مالیاتی وکلا خسارت تاخیر تادیه، محاسبه هزینه دفاتر اسناد رسمی و…)، کنواسیون‌ها، ترمینولوژی، جستجوی وکیل، لیست کتب حقوقی، بخش خدمات قضایی و نمونه‌های فرم‌های حقویقی پرکاربرد می‌باشد که برای, اولین بار در یک مجموعه کامل در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

در این نرم افزار,، کاربران می‌توانند به مجموعه قوانین، آیین نامه، بخشنامه و … مورد نظر خود را به صورت شخصی در بخش قوانین من اضافه کنید و در هر زمان، دسترسی سریع‌تری به این قوانین داشته باشید. این نرم افزار علاوه بر موارد ذکر شده، برای نخستین بار اخبار, حقوقی کشور, را نیز پوشش می‌دهد تا شما علاقه‌مندان به این مسائل بتوانید در هر ساعت از شبانه‌روز به این اخبار, دسترسی داشته باشید. وکلای عزیز نیز می‌توانند خلاصه‌ای از پرونده‌ها، قرارهای ملاقات، جلسات و … را در بخش‌ یادداشت‌های این برنامه ذخیره کرده و در هر زمان نسبت به آنان دسترسی سریع داشته باشید. هم اکنون می توانید نرم افزار دیده, بان هشتم, برای اندروید, را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود, دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار قوانین و اخبار حقوقی :

– امکان جستجو در محتوای مختلف نرم افزار

– توانایی جستجو در عناوین

– قابلیت جستجو در مجموعه قوانین

– امکان برگزیده کردن مطالب برای دسترسی سریع

– توانایی یادداشت‌برداری

– امکان به اشتراک‌گذاری مطالب

تصاویری از محیط نرم افزار :

امتیاز :
Loading...

اشتراک مطلب در :

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 99 تاريخ : شنبه 17 آذر 1397 ساعت: 10:52