اپل WatchOS 5.1.2 را همراه با ECG و هشدار های نامنظم ریتم قلب برای اپل واچ منتشر کرد | بلاگ

اپل WatchOS 5.1.2 را همراه با ECG و هشدار های نامنظم ریتم قلب برای اپل واچ منتشر کرد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

اپل WatchOS 5.1.2 را <strong> همراه</strong>, با ECG و <strong> هشدار</strong>, های <strong> نامنظم</strong>, <strong> ریتم</strong>, قلب <strong> برای</strong>, اپل واچ <strong> منتشر</strong>, کرد

سرانجام شرکت اپل WatchOS 5.1.2 را برای تمامی کاربران خود همراه با برنامه ی ECG منتشر کرد . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی و تمامی گزارشات منتشر شده در این رابطه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که شرکت اپل یک بروزرسانی برای اپل واچ که ویژگی های قابل توجه و جدید سلامتی را برای اپل واچ سری ۴ که شامل یک برنامه ی ECG و نوتیفیکشن های نامنظم ریتم قلب را اضافه می کند ، منتشر کرده است .

در واقع ، بروزرسانی WatchOS 5.1.2 همراه با iOS 12.1.1 برای ایفون و ایپد و MacOS Mojave 10.14.2 برای سیستم های مک از راه رسیده است .

البته ، WatchOS 5.1.2 نیز رفع باگ ها ، اصلاحات و برخی دیگز از قابلیت ها را برای اپل واچ شامل می شود ، اما بزرگترین ویژگی جدید قرار دادن وظایف سلامتی شامل برنامه ی ECG می باشد . لازم به ذکز است که ، یادداشت های منتشر شده برای WatchOS 5.1.2 جلوتر و در اواخر این پست مشاهده خواهید کرد .

و اما بروزرسانی به WatchOS 5.1.2 :

گفتنی است که ، بروزرسانی watchOS از طریق ایفون جفت شده انجام می شود ، به این صورتکه :

 1. ابتدا می بایست برنامه ی Watch را برروی ایفون باز کرده و سپس به My Watch مراجعه کنید .
 2. حال می بایست به General رفته و سپس به Software Update مراجعه کنید .
 3. پس از ان می بایست WatchOS 5.1.2 را در زمانیکه این بروزرسانی بصورت دردسترس نشان داده شد ، نصب کنید .

همچنین ، گفتنی است که یک یادداشت جانبی سریع وجود دارد ، که با مراجعه به ان شما می توانید از این ترفند برای سرعت بخشیدن به بروزرسانی های نرم افزاری اهسته اپل واچ استفاده کنید .

اموزش : اموزش بروزرسانی به اخرین نسخه ی سیستم عامل watchOS برروی اپل واچ

بیاد داشته باشید که ، تنها اپل واچ سری ۴ و یا مدل های پس از ان از ECG و ویژگی های نامنظم ریتم قلب پشتیبانی می کنند . بنابراین اگر شما یک مدل قدیمی تر را داشته باشید ، سپس شما این ویژگی موجود را حتی اگر به اخرین نسخه ی WatchOS منتشر شده بروزرسانی کرده باشید ، نخواهید داشت . علاوه براین ، ویژگی ECG درحال حاضر محدود شده به امریکا می باشد ، اما احتمال دارد به سایر کشور ها و مناطق گسترش یابد ، زیرا شرکت اپل مجوز های محلی لازم را برای انجام این امر دریافت کرده است .

و اما راه اندازی و استفاده از ECG در اپل واچ :

در واقع ، پس از انکه شما به WatchOS 5.1.2 در یک اپل واچ سری ۴ بروزرسانی کرده باشید ، سپس شما می توانید از ECG استفاده کنید .

 1. ابتدا می بایست برنامه ی Watch را در ایفون باز کنید .
 2. سپس می بایست به Health Data مراجعه کرده و پس از ان به Heart و برنامه ی ECG را برای راه اندازی انتخاب کنید .اپل WatchOS 5.1.2 را همراه با ECG و هشدار های نامنظم ریتم قلب برای اپل واچ منتشر کرد

لازم به ذکر است که ، شما می توانید اطلاعات بیشتری را در مورد ویژگی های ECG و تشخیص Afib از مدل های اپل واچ جدید را در مطبوعات منتشر شده از سوی اپل در اینجا فرا بگیرید .

و اما ویدئو های Real Stories اپل واچ :

گفتنی است که ، همراه با انتشار WatchOS 5.1.2 ، شرکت اپل یک چندین روایات کاربردی ، قدرتمند و تاثیر گذار از کاربران حقیقی اپل واچ منتشر کرده است که ظاهرا ویژگی های این دیوایس ها اثبات شده است برای زندگی ان ها حیاتی می باشد .

به این صورتکه ، ویدئوی اولی با عنوان Real Stories می باشد و تقریبا چهار دقیقه بطول می انجامد ، که چندین روایات متفاوت را پوشش می دهد که یک اپل واچ بر زندگی ان ها در روش های گوناگونی تاثیر گذاشته است . همچنین ، متن همراه با این ویدئو در یوتیوب به شرح زیر توصیف شده است .

(کاربران همیشه به اپل برای به اشتراک گذاشتن اینکه چگونه اپل واچ به یک بخش ضروری از زندگیشان تبدیل شده است ، توضیح داده اند . در اینجا برخی از روایاتشان را می توانید مشاهده کنید .) 

اما ویدئوی دومی با عنوان Real Stories: Michael می باشد و در این روایت می گوید که چگونه به یک فرد برای یک وضعیت پزشکی وخیم به لطف اپل واچ هشدار داده شده است . اما متن توصیفی و همراه با این ویدئو در یوتیوب اینگونه شرح داده شده است .

(بسیاری از کاربران به اپل برای به اشتراک گذاشتن اینکه چگونه دریافت نوتیفیکیشن های ضربان قلب در اپل واچ به ان ها کمک کرده است تا به وضعیت وخیم واکنش و ان را تشخیص دهند ، توضیح داده اند.)

لازم به ذکر است که ، این داستان های متقاعد کننده ، همراه با ویژگی های سلامتی بی شمار در اپل واچ (و به یک میزان کمتری ، ایفون) ترکیب شده است ، که مطمئنا به افزایش محبوبیت این دیوایس ها برای وضعیت سلامتی می پردازد .

و اما یادداشت های منتشر شده همراه با WatchOS 5.1.2 :

در واقع ، یادداشت های منتشر شده برای اخرین سیستم نرم افزاری اپل واچ به شرح زیر می باشد .

این بروزرسانی شامل ویژگی های جدید ، بهبودات و رفع بگ ها می باشد :

 • برنامه ی جدید ECG در اپل واچ سری ۴ (امریکا و تنها خاک امریکا) .
 • به شما اجازه داده می شود تا یک ثبت ضربان قلب مشابه به یک الکتروکاردیوگرام فردی را بگیرید .
 • می تواند ریتم قلب شما را نمایان سازد و علائم فیبریلاسیون دهلیزی را نشان دهد – یک شکل وخیم از ریتم نامنظم قلب – یا ریتم سینوسی که بدان معنی می باشد که ضربان قلب شما در یک الگوی طبیعی می زند .
 • ذخیره ی شکل فرم ECG ، طبقه بندی و هر علائم یادداشت شده در یک PDF برروی برنامه ی Health در ایفون برای به اشتراک گذاشتن با دکتر خود .
 • قابلیتی برای دریافت یک هشدار اگر یک ریتم نامنظم قلب که بنظر برسد برای فیبریلاسیون دهلیزی تشخیص داده شده است ، اضافه می کند (امریکا و تنها خاک امریکا) .
 • دسترسی مستقیم به پشتیبانی از بلیط های فیلم ، کوپن ها و کارت های جایزه در Wallet ان هم در زمانیکه برروی یک ریدر بدون تماس تپ می کنید ، فعال می کند .
 • دریافت نوتیفیکیشن ها و جشن های متحرک در زمانیکه شما در طول یک رقابت Activity حداکثر امتیازات روزانه را در یک روز دریافت می کنید .
 • قابلیت های اطلاعاتی جدید برای Mail ، Maps ، Messages ، Find My Friends ، Home ، News ، Phone و Remote .
 • مدیریت دسترسی خود برای Walkie-Talkie از کنترل سنتر .

لازم به ذکر است که ، بطور جداگانه اپل یک بروزرسانی برای tvOS در اپل تی وی ، iOS 12.1.1 برای ایفون و ایپد و همچنین MacOS Mojave 10.14.2 را برای مک منتشر کرده است .

 • و اما برنامه ی ECG برای استفاده توسط افراد زیر ۲۲ سال در نظر گرفته نشده است :

همانطور که پیشتر گفته شد و شما هم در جریان می باشید ، شرکت اپل در روز پنجشنبه بروزرسانی WatchOS 5.1.2 را منتشر کرده است که یک نوع برنامه ی جدید ECG را برای گرفتن اندازه گیری ضربان قلب را ارائه می دهد که این امر برای تمامی کسانیکه با یک الکتروکاردیوگرام فردی ثبت می شود ، متفاوت نمی باشد اما شما می بایست حتما بیش از ۲۲ سال سن برای استفاده از ان داشته باشید .

در واقع ، این امر از الکترود ها در Digital Crown و کریستال پشتی برای اندازه گیری فعالیت الکتریکی قلب و تعیین وجود فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) یا ریتم سینوسی برروی یک شکل موجی قابل طبقه بندی شده استفاده می کند . (یکی از چیز هایی که این قابلیت نمی تواند انجام دهد ، بررسی برای علائم حمله ی قلبی می باشد). همچنین ، شکل موجی ECG ایجاد شده توسط این برنامه بصورت ایمن با برنامه ی Health در ایفون همراه با iOS 12.1.1 و نسخه های پس از ان همگام می شود .

بنابراین ، از انجا هر شکل موجی ECG می تواند به اسانی با پزشک شما به اشتراک گذاشته شود .

اپل WatchOS 5.1.2 را همراه با ECG و هشدار های نامنظم ریتم قلب برای اپل واچ منتشر کرد

اما ما مطمئن نیستیم که چرا این غول تکنولوژی کوپرتینویی محدودیت سنی را در برنامه ی ECG اعمال کرده است ، اما کافی است که برای این امر بگوییم که شما نسبتا به سادگی می توانید با تغییر تاریخ تولد خود در برنامه ی Health از ان استفاده کنید . گفتنی است که ، این فرایند در حال پردازش نیز یک صفحه ی هشدار برای کسانیکه در زیر ۲۲ سال هستند ، قرار می دهد و می گوید که این برنامه برای استفاده توسط ان ها در نظر گرفته نشده است .

در این صورت ، برای ادامه به این فرایند در حال پردازش و اغاز استفاده از این برنامه ، شما می بایست یا سن مورد نیاز را براورده کنید ، که می بایست صبر کرده تا شما حداقل ۲۲ سال داشته باشید ، یا تاریخ تولد خود را همانطور که ما ذکر کرده ایم ، تغییر دهید که این چیزی است که ما واقعا برای دلایل گوناگونی پیشنهاد نمی کنیم .

اپل WatchOS 5.1.2 را همراه با ECG و هشدار های نامنظم ریتم قلب برای اپل واچ منتشر کرد

همانطور که ممکن است ، برنامه ی ECG برروی اپل واچ سری ۴ با WatchOS 5.1.2 یا نسخه های پس از ان همراه با ایفون ۵s یا مدل های پس از ان همراه با iOS 12.1.1 و نسخه های پس از ان که همگام شده باشند ، دردسترس می باشد . در نظر داشته باشید که ، این قابلیت مورد تایید FDA می باشد و برای استفاده در امریکا ، پورتوریکو ، گوام و جزایر ویرجین ایالات متحده در نظر گرفته شده است .

همچنین ، در حالیکه برای تفسیر یا گرفتن عمل بالینی بدون مشاوره بیشتر با دکتر خود قصد ندارید ، شکل موجی ایجاد شده ECG توسط این برنامه به معنای تکمیل ریتم طبقه بندی تنها برای اهداف تشخیص AFib از ریتم سینوسی نرمال می باشد .

 • و اما با ترفند تغییر ریجن برنامه ی ECG اپل باعث نخواهد شد تا بطور جادویی برای کاربران غیر امریکایی ظاهر شود :

اپل WatchOS 5.1.2 را همراه با ECG و هشدار های نامنظم ریتم قلب برای اپل واچ منتشر کرد

بطور کلی ، باید بگوییم که تغییر ریجن به امریکا در تنظیمات ایفون خود بطور خودکار باعث نخواهد شد تا برنامه ی جدید ECG اپل در اپل واچ سری ۴ برای کاربران غیر امریکایی ظاهر شود . بنابراین ، اگر شما صاحب یک اپل واچ سری ۴ می باشید و همچنین ان را به اخرین نسخه ی WatchOS بروزرسانی کرده اید و فکر می کنید که می توانید با تغییر دادن ریجن خود برنامه ی ECG را برای خود ظاهر و میسر کنید ، فکری بیهوده و غیرممکن می باشد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 120 تاريخ : يکشنبه 18 آذر 1397 ساعت: 14:24