هم اکنون پس از انتظار طولانی مدت قاب شفاف ایفون Xr اپل دردسترس می باشد | بلاگ

هم اکنون پس از انتظار طولانی مدت قاب شفاف ایفون Xr اپل دردسترس می باشد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

هم <strong> اکنون</strong>, پس از <strong> انتظار</strong>, <strong> طولانی</strong>, مدت قاب <strong> شفاف</strong>, <strong> ایفون</strong>, Xr اپل <strong> دردسترس</strong>, می <strong> باشد</strong>,

در روز چهارشنبه شرکت اپل قاب شفاف خود را با نام (Clear Case) برای ایفون Xr عرضه کرده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

شرکت اپل در روز چهارشنبه فروش قاب شفاف مطعلق به خودشان را برای ایفون Xr از طریق فروشگاه انلاین خودشان و در اپل استور های سراسر جهان با قیمت ۳۹ دلار اغاز کرده است .

لازم به ذکر است که ، این قاب دارای یک پوشش مقاوم در برابر خراش می باشد و همچنین این قاب شفاف می باشد تا زیبایی ایفون Xr شما پنهان نشود . از طرفی ، این قاب شفاف (Clear Case) ایفون Xr همانطور که رسما نامیده شده است ، تنها متناسب با دیوایسی همچون ایفون Xr می باشد .

و اما در لیست توضیحات این قاب می خوانید که :

باریک ، سبک و اسان برای گرفتن در دست — این قاب به شما اجازه می دهد تا از ظاهر ایفون Xr در حالیکه محافظت اضافی را فراهم می کند ، لذت ببرید . همچنین ، این قاب نیز همراه با یک ترکیب از پلی کربنات شفاف روشن و موارد انعطاف پذیر TPU ساخت شده است . بنابراین ، این قاب درست متناسب با دکمه ها برای استفاده اسان می باشد . از طرفی ، برروی سطح این قاب یک پوشش مقاوم در برابر خراش ان هم نتنها برای سطح خارجی بلکه همچنین برای سطح درونی اعمال شده است . حال ، ایا به شارژ بی سیم نیاز دارید ؟ تنها این قاب را برروی ایفون خود بگذارید و ان را برروی شارژر مورد تایید Qi خود قرار دهید .

بدون شک رنگ های جدید ایفون Xr سزاوار یک قاب شفاف مانند این قاب اپل می باشد . بنابراین ، اگر شما علاقمند به قاب شفاف اپل هستید ، می توانید یکی از ان را در فروشگاه انلاین اپل انتخاب کنید .

همچنین ، سفارشات انجام شده می بایست در یک روز کاری تحویل داده شوند .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 82 تاريخ : يکشنبه 18 آذر 1397 ساعت: 14:24