نحوه ی استفاده از برنامه ی ECG در اپل واچ | بلاگ

نحوه ی استفاده از برنامه ی ECG در اپل واچ

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

<strong> نحوه</strong>, ی <strong> استفاده</strong>, از <strong> برنامه</strong>, ی ECG در اپل واچ

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت داشتن شرایط مورد نیاز بتوانید از برنامه ی ECG در اپل واچ استفاده کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

هم اکنون که برنامه ی ECG سرانجام برای اپل واچ سری ۴ و مدل های پس از ان دردسترس می باشد ، ما فکر کردیم که ارائه ی یک توضیح و اموزش سریع در رابطه با این ویژگی بسیار صحبت شده در این روز های اخیر یک ایده ی خوبی می باشد . بنابراین ، در اینجا شما می توانید راهنمای ما را برای انچکه برنامه ی ECG انجام می دهد و اینکه چگونه می بایست از ان استفاده کرد را مشاهده کنید .

و اما برنامه ی ECG چیست ؟

بطور کلی ، باید بگوییم که الکترود های جدید ساخته و قرار داده شده در پشت کریستال و Digital Crown در اپل واچ سری ۴ با یکدیگر همراه با برنامه ی ECG عمل می کنند تا کاربران را برای گرفتن یک الکتروکاردیوگرام مشابه قادر سازد . در واقع ، ECG یا الکتروکاردیوگرام ثبت فعالیت الکتریکی قلب می باشد . از طرفی ، این امر بطور عمده برای تشخیص ریتم های غیرعادی قلب بشمار می اید . بنابراین ، چنین هدفی در اینجا برای تشخیص فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) می باشد ، که می تواند به سکته مغزی و سایر عوارض سلامتی منجر شود .

و اما ایا چگونه شما می بایست ان (ECG) را دریافت کنید :

  1. اول از همه باید بگوییم که درحال حاضر شما حتما می بایست یک اپل واچ سری ۴ را در ایالات متحده امریکا خریداری کرده باشید . از طرفی ، گفتنی است که انجام این عمل برای اپل به منظور دریافت مجوز قانونی در سایر مناطق ، زمان زیادی صرف خواهد شد و به هر حال ، گفتن این موضوع هم خالی از لطف نمی باشد که با تغییر ریجن (منطقه) در برنامه ی Settings باز هم این قابلیت قابل استفاده و عمل نخواهد کرد . بنابراین ، حتی خود را برای انجام اینکار بی خودی به زحمت نیاندازید .
  2. دوم اینکه شما می بایست ۲۲ سال سن یا بیشتر داشته باشید .
  3. سوم اینکه ، اگر شما هر دوی این الزامات و مقررات را فراهم ساخته اید ، می توانید به سادگی بروزرسانی watchOS 5.1.2 را بصورت رایگان نصب کنید و همچنین این برنامه را همراه با ان نصب کنید .
  4. چهارم اینکه می بایست برنامه ی Watch را در ایفون باز کرده و به مسیر Health Data > Heart > Set up the ECG app مراجعه کرده و دستورالعمل های موجود را دنبال کنید .

و اما نحوه ی دریافت یک رکورد و ثبت ECG :

  1. ابتدا می بایست برنامه ی ECG را برروی اپل واچ خود اجرا کرده و سپس انگشت خود را برروی Digital Crown برای ۳۰ ثانیه نگه دارید (همچنین اطمینان حاصل نمایید که بازو های خود را ارام و شل گرفته اید و ان ها را برروی یک میز یا کنار لباس خود ثابت نگه داشته اید) . بنابراین ، انگشت خود را برروی Digital Crown تا کامل شدن این عمل و جریان نگه دارید ، چرا که این امر ساعت را برای اندازه گرفتن سیگنال های الکتریکی قلب شما اجازه می دهد .
  2. حال پس از این عمل و جریان ، ریتم قلب یا بصورت فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) ، یا ریتم سینوسی یا بی نتیجه طبقه بندی می شود .
  3. اکنون باید بگوییم که این تمام ان چیزی است که وجود دارد . چرا که تمام ثبت ها ، طبقه بندی های مربوط به انها و هر علائم ذکر شده در برنامه ی Health بطور ایمن ذخیره می شوند . بنابراین ، شما می توانید خودتان به ان ها مراجعه کنید و یا حتی ان ها را با دکتر خود به اشتراک بگذارید .

و اما نحوه ی مشاهده ی رکورد و ثبت های ECG خود :

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Health را اجرا کرده و به مسیر Health Data > Heart > ECG > All Data مراجعه کنید و سپس شما می توانید تمامی اخرین رکورد ها و ثبت های ECG خود را مشاهده کنید .
  2. حال می بایست برروی یک رکورد و ثبت ECG تپ کنید تا گراف ، طبقه بندی ، داده ، زمان و سایر جزئیات نمونه اشکار و نمایش داده شوند .
  3. همچنین ، اگر در هر لحظه شما برای به اشتراک گذاشتن این نتایج با دکتر خود مایل هستید ، می بایست به یک رکورد و ثبت ECG مورد نظر مراجعه کرده و سپس برروی گزینه ی Export a PDF for Your Doctor تپ کنید . حال این عمل ، رکورد و ثبت ECG شما را در یک فرمت PDF قرار می دهد و به شما یک صفحه ی اشتراک گذاری رائه می دهد که می توانید برای ارسال ان از طریق Messages ، Email و … انتخاب کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 105 تاريخ : سه شنبه 20 آذر 1397 ساعت: 4:39