اپل : هم اکنون ۷۲ درصد از دیوایس های فروخته شده در چهار سال گذشته از iOS 12 استفاده می کنند | بلاگ

اپل : هم اکنون ۷۲ درصد از دیوایس های فروخته شده در چهار سال گذشته از iOS 12 استفاده می کنند

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

اپل : هم <strong> اکنون</strong>, 72 <strong> درصد</strong>, از <strong> دیوایس</strong>, های <strong> فروخته</strong>, شده در <strong> چهار</strong>, سال <strong> گذشته</strong>, از iOS 12 <strong> استفاده</strong>, می <strong> کنند</strong>,

براساس اخرین گزارشات منتشر شده ، ظاهرا ۷۲ درصد از دیوایس های فروخته شده در چهار سال گذشته از سیستم عامل iOS 12 استفاده می کنند . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که شرکت اپل در روز سه شنبه هفته ی گذشته از طریق داشبورد اپ استور برای توسعه دهندگان نشان داد که iOS 12 ، اخرین و بزرگترین سیستم عامل موبایل این شرکت ، هم اکنون برروی ۷۲ درصد از دیوایس ها فروخته شده در چهار سال گذشته نصب شده است . البته ، این در حالی می باشد که تنها در یک ماه گذشته ، این کمپانی گزارش کرده بود که iOS 12 برروی ۶۳ درصد از ایفون ها ، ایپد ها و ایپاد های تاچ معرفی شده از سپتامبر ۲۰۱۴ نصب شده است .

همچنین ، باید بگوییم که نسخه ی قدیمی تر iOS یعنی iOS 11 این شرکت برروی ۲۱ درصد از دیوایس های فروخته شده در چهار سال گذشته و نسخه های قدیمی تر iOS همچنان در حدود ۷ درصد از دیوایس های مبتنی بر iOS معرفی شده از سپتامبر ۲۰۱۴ نصب شده است .

از طرفی ، لازم به ذکر است که این غول تکنولوژی کوپرتینویی نیز در روز سه شنبه هفته گذشته نشان داده است که در حال حاضر نرم افزار iOS 12 برروی ۷۰ درصد از تمامی دیوایس ها در سراسر دنیا نصب شده است ، در حالیکه iOS 11 برروی ۲۱ درصد از تمامی دیوایس ها باقی مانده است و نسخه های قدیمی تر iOS همچنان برروی ۹ درصد از تمامی دیوایس ها اجرا می شود .

قابل ذکر است که ، در مقایسه با لاگ های گرفته شده از اپ استور که کمی بیشتر از یک ماه پیش در ۲۹ اکتبر می باشد ، نشان می دهد که ۶۳ درصد ، ۳۰ درصد و ۷ درصد از دیوایس های معرفی شده در چهار سال گذشته به ترتیب از iOS 11 ، iOS 12 و نسخه های قدیمی تر استفاده می کنند . در همین راستا ، در شرایطی که تمامی موارد iOS در سراسر دنیا فعال می باشد ، اپل یک ماه پیش گفته بود که iOS 11 ، iOS 12 و نسخه های قدیمی تر ۶۰ درصد ، ۲۹ درصد و ۱۱ درصد از تمامی دیوایس ها را در بر گرفته است .

اپل : هم اکنون 72 درصد از دیوایس های فروخته شده در چهار سال گذشته از iOS 12 استفاده می کنند

بنابراین ، هر دو داده ها نشان می دهند که نرخ پذیرش منتشر شده از iOS 12 در روز سه شنبه ، ۷۲ درصد از دیوایس های فروخته شده در چهار سال گذشته و ۷۰ درصد از تمامی دیوایس ها در سراسر دنیا را در برگرفته است . لازم به ذکر است که ، ظاهرا این داده ها از دسترسی لاگ های گرفته شده توسط اپ استور در ۳ دسامبر ۲۰۱۸ نشات می گیرند .

گفتنی است که ، iOS 12 بطور عمومی برای بیش از دو و نیم ماه از ۱۷ سپتامبر دردسترس قرار گرفته است .

در پایان ، باید بگوییم که یک چند روز پیش از انتشار این امار از سوی اپل ، شرکت تحلیلی Mixpanel گفته بود که میزان پذیرش iOS 12 حدودا ۷۵ درصد می باشد و از iOS 11 سبقت گرفته است ، که این امر تنها نشان می دهد که این امار شخص ثالث نادرست است .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 88 تاريخ : سه شنبه 20 آذر 1397 ساعت: 4:39