اپل اولین نسخه های بتای iOS 12.1.2 ، watchOS 5.1.3 ، tvOS 12.1.2 و macOS 10.14.3 را منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 121

اپل <strong> اولین</strong>, <strong> نسخه</strong>, های <strong> بتای</strong>, iOS 12.1.2 ، watchOS 5.1.3 ، tvOS 12.1.2 و macOS 10.14.3 را <strong> منتشر</strong>, کرد

در روز گذشته ، اپل اولین نسخه های بتای iOS 12.1.2 ، watchOS 5.1.3 ، tvOS 12.1.2 و macOS 10.14.3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی ، باید بگوییم که شرکت اپل در روز دوشنبه نسخه های بتای جدیدی را برای iOS 12.1.2 ، watchOS 5.1.3 ، tvOS 12.1.2 و macOS 10.14.3 ان هم برای توسعه دهندگان منتشر کرده است . بنابراین ، کسانیکه حساب های توسعه دهنده اپل را دارند ، می توانند این نسخه های بتای جدید را یا بطور مستقیم از مرکز توسعه دهندگان اپل (Dev Center) یا در زمانیکه پروفایل پیکربندی مناسب نصب شده است ، از طریق مکانیسم OTA مربوط به ان ها ، این نسخه های بتا را نصب کنند.

لازم به ذکر است که ، تنها چند روز پس از انکه اپل یک مجموعه از بروزرسانی ها را برای عموم منتشر کرده است ، ان هم بروزرسانی هایی همراه با iOS 12.1.1 که قابلیت FaceTime Live Photos را به ان اضافه می کند و watchOS 5.1.2 که تقریبا برنامه ی ECG را برای صاحبان اپل واچ سری ۴ اورده است و در کنار بروزرسانی های جزئی برای macOS و tvOS ، این نسخه های بتای جدید هم از راه رسیده اند . از طرفی ، با توجه به شماره ی این نسخه ها ، ما انتظار داریم تا نسخه های منتشر شده در روز گذشته جزئی نیز باشند .

در حقیقت شرکت اپل تاحد زیادی در مورد یادداشت های منتشر شده برای iOS 12.1.2 و همچنین watchOS 5.1.3 نیز چنین می گوید که : (حاوی رفع باگ ها و بهبودات می باشد) . با این وجود ، ما نسخه های بتای منتشر شده در روز گذشته را نصب خواهیم کرد و اگر ما هرچیز جدید قابل ذکری را یافتیم ، مطمئن باشید که شما را در جریان می گذاریم و همچنین اگر شما به هر دلیلی این نسخه های بتا را نصب کرده اید و مورد جدیدی را یافته اید ، می توانید ما و سایر کاربران را در جریان بگذارید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

چهارشنبه 21 آذر 1397 - 20:20
قدرت گرفته از نیلوبلاگ