نحوه ی ایجاد تماس های فیس تایم گروهی (Group FaceTime) در مک

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 156

<strong> نحوه</strong>, ی <strong> ایجاد</strong>, <strong> تماس</strong>, های فیس <strong> تایم</strong>, <strong> گروهی</strong>, (Group FaceTime) در مک

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در سیستم های مک خود از قابلیت تماس های فیس تایم گروهی (Group FaceTime) استفاده کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

همانطور که در جریان می باشید ، قابلیت ویدئو چت فیس تایم گروهی (Group FaceTime) اجازه می دهد تا حداکثر ۳۲ نفر شرکت کننده برای مشغول شدن در یک ویدئو کنفرانس فعال و یکسان ان هم تا زمانیکه این افراد برروی یک مک ، ایفون یا ایپد قرار دارند که اخرین نسخه های سیستم نرم افزاری macOS یا iOS برروی دیوایس ان ها در حال اجرا می باشد ، بپردازند . لازم به ذکر است که ، ما پیش از این در مورد ایجاد تماس های ویدئویی فیس تایم گروهی (Group FaceTime) از ایفون و ایپد بحث کرده ایم . بنابراین ، در این پست اموزشی ما قصد داریم تا به پوشش ایجاد تماس های ویدئویی فیس تایم گروهی (Group FaceTime) از یک سیستم مک بپردازیم .

اموزش : نحوه ی استفاده از افکت های دوربین فیس تایم همچون انیموجی و استیکر ها در طول تماس های ویدئویی

همچنین ، گفتنی است که قابلیت فیس تایم گروهی (Group FaceTime) به جدیدترین نسخه های موجود از سیستم نرم افزاری برای چنین عملکردی شامل MacOS Mojave 10.14.1 و یا نسخه های پس از ان برای مک و iOS 12.1 و یا نسخه های پس از ان برای ایفون و ایپد نیازمند می باشد . از طرفی ، این امر هم شامل سیستم مک برای ایجاد یک تماس ویدئویی فیس تایم گروهی و همچنین گیرندگان دیوایس ها یا مک ها می شود . از سوی دیگر ، سایر اعضا از ویدئو چت فیس تایم گروهی می توانند از هر سیستم مک یا ایفون و ایپد سازگار استفاده کنند . در نظر داشته باشید که اگر گیرندگان ، نسخه های سیستم نرم افزاری کافی را نداشته باشند ، ان ها قادر به پیوستن برای تماس فیس تایم گروهی نخواهند بود .

و اما نحوه ی اغاز یک تماس فیس تایم گروهی (Group FaceTime) ذر مک :

لازم به ذکر است که ، اغاز یک تماس فیس تایم گروهی از یک سیستم مک کاملا ساده می باشد .

  1. ابتدا می بایست برنامه ی FaceTime را برروی مک باز کنید .نحوه ی ایجاد تماس های فیس تایم گروهی (Group FaceTime) در مک
  2. حال می بایست نام یک مخاطب ، شماره تلفن یا ایمیل ادرس از شخص یا اشخاصی که شما خواستار ایجاد فیس تایم گروهی هستید ان هم جدا از هم بوسیله ی کاما یا پس از انتخاب هر یک از مخاطبین مورد نظر بطور جداگانه وارد کنید .نحوه ی ایجاد تماس های فیس تایم گروهی (Group FaceTime) در مک
  3. سپس می بایست برروی گزینه ی سبز رنگ Video برای اغاز ویدئو چت فیس تایم گروهی کلیک کنید .نحوه ی ایجاد تماس های فیس تایم گروهی (Group FaceTime) در مک

در این صورت ، هر یک از شرکت کنندگان در تماس فیس تایم گروهی فراخوانده خواهند شد و قادر به پیوستن در این تماس می باشند که در چنین شرایطی همگی برروی صفحه نمایش نشان داده می شوند .

نحوه ی ایجاد تماس های فیس تایم گروهی (Group FaceTime) در مک

همچنین ، تصویر زیر از اپل نشان می دهد که یک تماس فیس تایم گروهی فعال برروی مک با عکس برخی افراد موجود در صحنه عالی بنظر می رسد .

نحوه ی ایجاد تماس های فیس تایم گروهی (Group FaceTime) در مک

بیاد داشته باشید که ، شما می توانید این تماس ویدئویی فیس تایم گروهی را در هر زمانی با کلیک کردن برروی گزینه ی قرمز رنگ (X) قطع کنید .

و اما نحوه ی اضافه کردن افراد اضافی و بیشتر به فیس تایم گروهی در مک :

ایا شما هم می خواهید تا سایر افراد یا چندین مخاطبین اضافی و بیشتر را به یک چت فیس تایم گروهی موجود اضافه کنید ؟ باید بگوییم که انجام این امر بسیار اسان می باشد. بنابراین ، در حالیکه شما برروی یک تماس فیس تایم گروهی فعال هستید ، می بایست مراحل زیر را به سادگی انجام دهید .

  1. ابتدا می بایست در گوشه ی پایین و سمت چپ از یک پنجره ی فیس تایم فعال برای نمایش سایدبار در فیس تایم برروی مک کلیک کنید .
  2. سپس می بایست برروی گزینه ی Add Person + در سمت چپ کلیک کنید .
  3. اکنون می بایست نام مخاطب ، ادرس ایمیل یا شماره تلفن شخص یا اشخاص را وارد کنید ، سپس برروی گزینه ی سبز رنگ Add برای اضافه کردن ان ها به تماس فیس تایم گروهی کلیک کنید .

مجددا ، گفتنی است که هر کسی می تواند از یک تماس فیس تایم گروهی با زدن گزینه ی قرمز رنگ (X) بطور معمول ان تماس را قطع کند .

اموزش : اموزش تصویری فعال سازی iMessages و FaceTime

بیاد داشته باشید که ، تمامی شرکت کنندگان و گیرندگان دعوت شده به ویدئو چت های فیس تایم گروهی می بایست از نسخه های سازگار سیستم نرم افزاری macOS و iOS برای دسترسی به این ویژگی از ویدئو چت گروهی استفاده کنند .

اموزش : نحوه ی استفاده از فیس تایم گروهی (Group FaceTime) در ایفون و ایپد

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

جمعه 23 آذر 1397 - 19:39
قدرت گرفته از نیلوبلاگ