نحوه ی پیدا کردن یک ایفون گمشده بوسیله ی سیری

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 91

<em> نحوه</em>, ی <em> پیدا</em>, <em> کردن</em>, یک <em> ایفون</em>, <em> گمشده</em>, <em> بوسیله</em>, ی <em> سیری</em>,

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت تمایل بتوانید از طریق سیری یک ایفون گمشده را پیدا کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

ایا تابحال شما هم یک ایفون را در مکانی همچون در یک خانه ، اداره یا ماشین گم کرده اید و نتوانید واقعا ان را پیدا کنید ؟ اگر اینطور است ، به جرات می توان گفتکه تلاش برای پیدا کردن یک ایفون گمشده می تواند خسته کننده باشد ، اما اگر شما یک دیوایس مبتنی بر iOS ، اپل واچ و یا مک دیگری در نزدیکی خود داشته باشید ، سپس شما می توانید از سیری برای کمک به یافتن یک ایفون گمشده استفاده کنید .

اموزش : نحوه ی دریافت میزان درصد باتری باقی مانده در ایفون یا ایپد بوسیله ی سیری

بنابراین ، همراه با این ترفند عالی ، شما می توانید از دستیار صوتی سیری برای پخش یک هشدار صدا در ایفون گمشده به منظور کمک به شما برای پیدا کردن ایفون و پیگیری کردن ان استفاده کنید . به همین منظور ، می توان گفتکه این ترفند عالی ، مناسب است برای ان دسته از سناریو های معمول از یک ایفون که در زیر یک کوسن صندلی پنهان شده است یا در داخل یک ماشین افتاده است و یا بطور کلی فقط در اطراف شما گم و از چشم ها پنهان شده است .

اموزش : چگونه بوسیله ی سیری در ایفون و ایپد به برقراری یک تماس برروی بلندگو بپردازیم؟

قابل ذکر است که ، برای استفاده از ویژگی Find My iPhone به منظور پیدا کردن ایفون گمشده خود ، شما بطور مشخص به یک دیوایس دیگر همراه با سیری و قابلیت Find My iPhone که می بایست برروی ایفون گمشده فعال باشد ، نیاز خواهید داشت .

و اما نحوه ی پیدا کردن یک ایفون گمشده بوسیله ی سیری :

  1. ابتدا می بایست دستیار صوتی سیری را بطور معمول و مانند همیشه احضار کنید ، سپس دستور (Find my iPhone) را صادر و ارسال کنید .
  2. حال اگر شما چندین ایفون داشته باشید ، می بایست مدل ایفونی را که گمشده است برای پیدا کردن انتخاب کنید .نحوه ی پیدا کردن یک ایفون گمشده بوسیله ی سیری
  3. اکنون می بایست تایید کنید که شما می خواهید تا یک صدا و هشدار برروی ایفون پخش شود .نحوه ی پیدا کردن یک ایفون گمشده بوسیله ی سیری
  4. بنابراین ، هم اکنون ایفون یک هشدار با صدای بلند پخش خواهد کرد که به شما برای پیدا کردن ایفون گمشده کمک می کند .نحوه ی پیدا کردن یک ایفون گمشده بوسیله ی سیری

لازم به ذکر است که ، صدای هشدار ایفون به صدا ایجاد کردن تا زمانیکه ان را بردارید و با ان ارتباط برقرار کنید ، به این صورتکه با فشار دادن یک دکمه در دیوایس ، یا باز کردن قفل ایفون و یا تصدیق کردن هشدار برروی صفحه نمایش ادامه خواهد داشت .

نحوه ی پیدا کردن یک ایفون گمشده بوسیله ی سیری

همچنین ، گفتنی است که اگر شخصی بطور مشخص در حال استفاده از ایفون باشد ، ایفون همچنان یک صدای هشدار و همچنین نمایش یک پیامی مانند Find My iPhone Alert را ایجاد خواهد کرد ، اما زمانیکه شخصی برروی گزینه ی OK تپ کند ، صدای هشدار متوقف خواهد شد .

این را در ذهن داشته باشید که ، اگر شما فکر می کنید که ایفونتان تنها برای شما گم شده است اما اینکه شخص دیگری بطور مشخص در حال استفاده از ایفون شما می باشد و ایفون واقعا گم نشده است و یا ان را جا نگذاشته اید ، بلکه (مانند اینکه شاید یک بچه به پنهان شدن در یک مکانی با ایفون شما برای بازی کردن پرداخته است) می تواند به سادگی ایفون شما را مورد توجه اطرافیان قرار دهد .

نحوه ی پیدا کردن یک ایفون گمشده بوسیله ی سیری

بیاد داشته باشید که ، اگر شما یک ایفون ، ایپد و یا سیستم مک دیگری همراه با سیری نداشته باشید ، یا اگر شما تنها یک کامپیوتر ویندوزی ، اندروید یا ایفون یا ایپد قدیمی تر در نزدیکی خود دارید ، شما نیز می توانید ایجاد کردن یک صدا را در یک ایفون گمشده از طریق ایکلود همانطور که پیش از این در مورد ان در سایت بحث کرده ایم ، اغاز کنید .

اموزش : نحوه ی تنظیم کردن بازخورد صدای سیری در اپل واچ

گفتنی است که ، برای کاربران اپل واچ ، یک ویژگی مشابه به شما برای پینگ کردن یک ایفون از اپل واچ به منظور کمک به پیدا کردن ان را اجازه می دهد که این امر نیز کاملا کاربردی می باشد .

در نظر داشته باشید که ، درحالیکه این امر بخشی از ویژگی تنظیمات Find My iPhone می باشد ، اما این امر فقط یک مکانیسم ساده برای اغاز پیدا کردن ایفون توسط سیری می باشد و این همان فرایند iCloud Lock یا پاک کردن از راه دور نمی باشد ، چرا که هر دوی این اقدامات برای یافتن ایفون ان هم اگر یک ایفون یا ایپد واقعا گم شده باشد یا دزدیده شده باشد ، بسیار عمیق تر می باشد .

در پایان ، گفتنی است که تمامی این مراحل و فرایند برای ایپد سازگار و مشابه می باشد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

يکشنبه 25 آذر 1397 - 11:16
قدرت گرفته از نیلوبلاگ