دانلود Keyword Researcher Pro 12.116 – جمع آوری کلمات کلیدی از سیستم تکمیل خودکار گوگل | بلاگ

دانلود Keyword Researcher Pro 12.116 – جمع آوری کلمات کلیدی از سیستم تکمیل خودکار گوگل

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

<em> دانلود</em>, Keyword Researcher Pro 12.116 - جمع <em> آوری</em>, <em> کلمات</em>, <em> کلیدی</em>, از <em> سیستم</em>, <em> تکمیل</em>, <em> خودکار</em>, <em> گوگل</em>,

دانلود Keyword Researcher Pro

| جمع آوری کلمات کلیدی از سیستم تکمیل خودکار گوگل |

Keyword Researcher Pro 12.116 نام نرم افزاری کاربردی و قدرتمند برای متخصصین سئو و مدیران سایت‌های اینترنتی است که می‌خواهند بهترین کلمات کلیدی نزدیک به موضوع وب‌سایت خود را پیدا کرده و از آن برای بهبود رتبه صفحات سایت خود استفاده کنند. همانطور که می‌دانید، در چند سال اخیر سیستم موتورهای جستجو نظیر گوگل، بینگ و یاهو دچار تغییر و تحولات مهمی شده است که نتایج جستجو را بر اساس رتبه وب‌سایت‌ها به نمایش می‌گذارد. این بدان معناست که نتایج حاصل از جستجوی یک عبارت خاص در موتورهای جستجو، به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به سئو و وضعیت کلمات کلیدی به کار رفته در سایت اشاره کرد. اگر شما نیز صاحب یک صفحه اینترنتی بوده و به دنبال کلمات کلیدی مرتبط با موضوع آن هستید، ما برایتان ابزاری کاربردی و مفید در این زمینه را آماده کرده‌ایم.

این نرم افزار در واقع یک ربات خودکار برای موتور جستجوی گوگل است که می‌تواند عملکرد یک انسان را به طور دقیق شبیه‌سازی کند. در ادامه، این برنامه کوئری‌های متعددی را بر حسب تنظیمات شما به گوگل ارسال می‌کند و نتایج پیشنهادی گوگل را برای شما لیست می‌کند. موتور جستجوی گوگل با بهره‌مندی از سیستم فوق هوشمند حدس و پیش‌گویی عبارات مدنظر کاربر، یک پایگاه داده عظیم از کلمات کلیدی را در خود دارد که شما می‌توانید تمامی آن‌ها را مطابق با موضوع وب‌سایت خود جمع‌آوری کرده و از آن‌ها برای بهبود رتبه سایت خود استفاده کنید. هم اکنون می توانید نرم افزار Keyword Researcher Pro را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Keyword Researcher Pro :

– دارا بودن امکانات پیشرفته و کاربردی در زمینه جمع‌آوری کلمات کلیدی از موتورهای جستجو

– بهره‌گیری از ویژگی تکمیل خودکار عبارات در موتورهای جستجو

– مناسب برای بهینه‌سازی رتبه و سئوی سایت‌

تصاویری از محیط نرم افزار :

امتیاز :
Loading...

اشتراک مطلب در :

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 98 تاريخ : سه شنبه 27 آذر 1397 ساعت: 8:17