نحوه ی اتصال اسپیکر های بلوتوث به ایفون یا ایپد | بلاگ

نحوه ی اتصال اسپیکر های بلوتوث به ایفون یا ایپد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

<em> نحوه</em>, ی <em> اتصال</em>, <em> اسپیکر</em>, های <em> بلوتوث</em>, به <em> ایفون</em>, یا <em> ایپد</em>,

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در مواقع نیاز نسبت به اتصال اسپیکر های بلوتوثی خود به ایفون یا ایپد اقدام کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که بسیاری از کاربران ایفون و ایپد ممکن است که بخواهند تا دیوایسشان را به یک اسپیکر بلوتوث متصل کنند ، بویژه از انجاییکه اسپیکر های بلوتوث بطور فزاینده ای در همه جای دنیا در حال تبدیل شدن به یک دستگاه واحد و محبوب می باشند و همچنین جک AUX یا همان پورت هدفون دیگر در دیوایس های جدید مبتنی بر iOS قرار ندارد . از طرفی، بنظر می رسد که شرکت اپل ما را به دنیای بی سیم سوق می دهد و اسپیکر های بلوتوث قطعا بخشی از ان دنیا می باشند.

قابل ذکر است که ، اتصال یک ایفون یا ایپد به اسپیکر های بلوتوث کاملا اسان می باشد ، البته گفتنی است که این امر ممکن است به سادگی وصل کردن یک کابل به یک پورت مانند یک جک هدفون نباشد . بنابراین ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه سریعا یک دیوایس مبتنی بر iOS را به یک دستگاه اسپیکر بلوتوث متصل کنید .

اموزش : نحوه ی همگام سازی و جفت کردن یک کیبورد بلوتوث با ایپد خود

لازم به ذکر است که ، در این پست اموزشی در اینجا ، ما برقراری ارتباط و اتصال یک ایفون به یک اسپیکر بلوتوث پرتابل بنام Tribit Sound Go را نشان خواهیم داد ، اما این عمل دقیقا مشابه با هر چیز دیگری مانند یک دستگاه Klipsch و اینکه ایا شما برروی یک ایفون ، ایپد و یا ایپاد تاچ می باشید و صرف نظر از اینکه اسپیکر بلوتوث چه برندی می باشد ، خواهد بود .

و اما نحوه ی اتصال ایفون یا ایپد به یک اسپیکر بلوتوث :

  1. ابتدا می بایست دستگاه اسپیکر بلوتوث را روشن کنید و ان را در حالت پیدا کردن بلوتوث قرار دهید (معمولا اسپیکر های بلوتوث یک دکمه ی کوچک همگام سازی بلوتوث برروی خودشان دارند ، که تنها می بایست برروی ان تپ کنید) .
  2. اکنون می بایست برنامه ی Settings را برروی ایفون یا ایپد باز کنید .نحوه ی اتصال اسپیکر های بلوتوث به ایفون یا ایپد
  3. سپس می بایست برروی گزینه ی Bluetooth که نزدیک و بالای صفحه ی برنامه ی Settings قرار دارد ، تپ کنید و پس از ان مطمئن شوید که سوییچ مربوط به بلوتوث روشن می باشد .نحوه ی اتصال اسپیکر های بلوتوث به ایفون یا ایپد
  4. حال می بایست یک چند لحظه برای ایفون یا ایپد به منظور پیدا کردن اسپیکر بلوتوث خود صبر کنید که پس از پیدا شدن ان ، نام اسپیکر بلوتوث مورد نظر شما در زیر بخش OTHER DEVICES در صفحه ی Bluetooth ظاهر خواهد شد . در نتیجه ، شما می بایست برروی نام اسپیکر بلوتوث مورد نظر خود تپ کنید .نحوه ی اتصال اسپیکر های بلوتوث به ایفون یا ایپد
  5. اکنون می بایست یک یا چند لحظه ی دیگر برای دیوایس مبتنی بر iOS خود به منظور جفت شدن با اسپیکر بلوتوث صبر کنید . در نتیجه ، زمانیکه این فرایند تکمیل شود ، اسپیکر بلوتوث در زیر بخش MY DEVICES ظاهر خواهد شد و بعنوان Connected نشان داده می شود .نحوه ی اتصال اسپیکر های بلوتوث به ایفون یا ایپد
  6. در نهایت ، می بایست بطور معمول و مانند همیشه از برنامه ی Settings خارج شوید . چرا که هم اکنون اسپیکر بلوتوث شما بعنوان صدای خروجی دیوایس مبتنی بر iOS شما انتخاب شده است .

تبریک ! هم اکنون ایفون یا ایپد شما به اسپیکر بلوتوث متصل شده می باشد .

همچنین ، در حال حاضر اسپیکر بلوتوث شما بطور پیشفرض تا زمانیکه این اسپیکر در داخل محدوده ی بلوتوث قرار داشته باشد یا تا زمانیکه ارتباط این اسپیکر بلوتوث قطع نشود ، به میزان صدای خروجی ایفونتان تبدیل خواهد شد .

اموزش : چگونه اسپیکر و یا هدفون های بلوتوث را با اپل واچ جفت و همگام سازی کنیم ؟

از طرفی ، قطع ارتباط اسپیکر بلوتوث از ایفون یا ایپد امکان پذیر می باشد ، که این عمل یا بوسیله ی خاموش کردن اسپیکر بلوتوث ، یا قطع کردن ارتباط دستگاه بلوتوث از سیستم عامل iOS از طریق برنامه ی Settings ، یا بوسیله ی غیرفعال کردن بلوتوث بطور کلی در سیستم عامل iOS انجام می شود .

همچنین ، همراه با برخی از تغییرات اخیر در سیستم عامل iOS ، پیشنهاد می شود نحوه ی فراگرفتن بررسی وضعیت بلوتوث در iOS 12 و یا نسخه های پس از ان را فراموش نکنید .

از سوی دیگر ، گفتنی است که این امر نیز برای یاداوری قابل توجه می باشد که چگونه در هنگام یک تماس تلفنی به تغییر دادن منبع صدای بلوتوث در ایفون بپردازید ، چرا که از انجاییکه اگر شما در حال استفاده از یک ایفون می باشید که بطور مشخص به یک اسپیکر بلوتوث همگام شده است ، این ایفون احتمالا بطور پیشفرض به پخش کردن کلی صدا بجای استفاده از ایرفون قرار داده شده در ایفون خواهد پرداخت . بخصوص ، اگر شما یک اسپیکر استریو در ماشین همراه با بلوتوث فعال شده داشته باشید ، شما ممکن است که پیش از این با ان مواجه شوید .

اموزش : چگونه اسپیکر های آیفون خود را بلندتر و رساتر کنیم ؟

در پایان ، باید بگوییم که بلوتوث صوتی بدون شک مناسب می باشد ، چرا که شما می توانید موزیک و صدای خروجی را از هر نقطه ی نزدیک و بطور کاملا بی سیم کنترل کنید . البته بلوتوث تنها به صوت محدود نمی شود و شما می توانید از ان برای اتصال یک کیبورد به یک ایفون یا ایپد نیز همراه با بسیاری از لوازم جانبی خروجی دیگر به iOS استفاده کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 97 تاريخ : سه شنبه 27 آذر 1397 ساعت: 8:17