نحوه ی غیرفعال کردن هشدار های Memories در ایفون و ایپد | بلاگ

نحوه ی غیرفعال کردن هشدار های Memories در ایفون و ایپد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

<em> نحوه</em>, ی <em> غیرفعال</em>, <em> کردن</em>, <em> هشدار</em>, های Memories در <em> ایفون</em>, و <em> ایپد</em>,

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه براساس نیاز خود بتوانید هشدار های مربوط به قابلیت Memories در برنامه ی Photos در ایفون و ایپد را غیرفعال کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که ایفون یا ایپد شما ممکن است که بصورت تصادفی یک هشدار از برنامه ی Photos را که مبنی بر اینکه (شما یک مموری جدید – در این روز (تاریخ) دارید   |   You have a new memory – On this day (date)) درست در صفحه ی لاک اسکرین دیوایس های مبتنی بر iOS نمایش دهد . البته ، در حالیکه برخی افراد ممکن است که با داشتن برنامه ی Photos در iOS همراه با مجموعه ای از تصاویر تصادفی در گذشته هیجان زده شوند ، اما سایر کاربران iOS ممکن است که کمتر در مورد ویژگی قرار دادن تصاویر قدیمی همراه با نوتیفیکیشن هایی با مضمون (You have a new memory) در لاک اسکرین دیوایس هایشان مشتاق باشند.

اموزش : نحوه ی پنهان کردن نشانگر نوتیفیکیشن برروی ایکون اپلیکیشن های ایفون

به همین منظور ، در این پست اموزشی قصد داریم تا قدم به قدم به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه هشدار ها و نوتیفیکیشن های مربوط به برنامه ی Photos را با مضمون (You have a new memory) در ایفون یا ایپد غیرفعال کنید .

و اما نحوه ی غیرفعال کردن هشدار های (You have a new memory) در ایفون یا ایپد :

  1. ایتدا می بایست برنامه ی Settings را در ایفون یا ایپد باز کنید .نحوه ی غیرفعال کردن هشدار های Memories در ایفون و ایپد
  2. سپس می بایست به Notifications مراجعه کرده و برروی گزینه ی Photos تپ کنید .
  3. حال می بایست در داخل نوتیفیکیشن های Photos برروی گزینه ی Memories تپ کنید . نحوه ی غیرفعال کردن هشدار های Memories در ایفون و ایپد
  4. اکنون می بایست سوییچ مربوط به گزینه ی Allow Notifications را به وضعیت OFF برای غیرفعال کردن هشدار های (You have a new memory) در iOS تغییر دهید.نحوه ی غیرفعال کردن هشدار های Memories در ایفون و ایپد
  5. در نهایت می بایست بطور معمول و مانند همیشه از برنامه ی Settings خارج شوید .

بنابراین ، با غیرفعال کردن سوییچ مربوط به گزینه ی Allow Notifications در تنظیمات نوتیفیکیشن های مربوط به قابلیت Memories برای برنامه ی Photos ، ایفون و یا ایپد شما دیگر هرگونه پیام های هشداری از (Photos : You have a new memory) را در لاک اسکرین یا در داخل نوتیفیکیشن سنتر iOS نمایش نخواهد داد .

اموزش : چگونه تمامی نوتیفیکیشن ها را در ایفون به کمک قابلیت ۳D Touch پاک کنیم ؟

توجه داشته باشید که ، این عمل ویژگی های عمومی Memories را در سیستم عامل iOS غیرفعال نمی کند ، بلکه این امر به سادگی هشدار های مربوط به (مموری جدید) را که همراه با ویژگی Memories می ایند ، غیرفعال می کند . علاوه براین ، این عمل تمامی نوتیفیکیشن ها را از برنامه ی Photos غیرفعال نمی کند ، اما یقینا شما می توانید تمامی ان ها را برای کل برنامه ان هم اگر در نظر داشته باشید ، غیرفعال کنید .

از سوی دیگر ، قابل ذکر است که گاهی اوقات ویژگی مربوط به (You have a new memory) در برنامه ی Photos می تواند عالی باشد و نمایی از گذشته که شما برای مشاهده ی مجدد ان هیجان زده می شوید ، لذت ببرید . اما سایر مواقع تصاویر انتخاب شده در ویژگی Memories از برنامه ی Photos می تواند مشکوک باشد و یا حتی رویداد ها ، افراد یا تصاویری را به همراه بیاورد که شما ممکن است منحصرا نخواهید راجع به ان ها را بیاد بیاورید .

نحوه ی غیرفعال کردن هشدار های Memories در ایفون و ایپد

بطور کلی ، گفتنی است که اینکه ایا شما از این ویژگی Memories متنفر هستید و یا دوست دارید ، احتمالا به نحوه ی استفاده شما از برنامه ی Photos در iOS و همچنین نوع عکس هایی را که شما می گیرید ، یا عکس هایی که شما نگه می دارید و روابط و رویداد های مختلفی که شما در ان شرکت می کنید ، بستگی دارد . در این صورت ، باید گفتکه متغییر های قابل بحث بسیاری وجود دارند ، بنابراین اگر شما از یافتن خودتان همراه با قابلیت Memories و نوتیفیکیشن های Memories در iOS کمتر راضی هستید ، تنها می بایست این ویژگی را غیرفعال کنید .

در پایان ، لازم به ذکر است که بطور معمول همراه با iOS ، شما همواره می توانید این تغییرات را وارونه عمل کنید و نوتیفیکیشن های مربوط به قابلیت Memories در برنامه ی Photos را مجددا با مراجعه به بخش تنظیمات اختصاص یافته و فعال کردن مجدد سوییج Allow Notifications برای Photos Memories بار دیگر فعال کنید.

اموزش : چگونه در ایفون و ایپد در بین تصاویر در برنامه ی Photos جستجو کنیم ؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 96 تاريخ : سه شنبه 27 آذر 1397 ساعت: 8:17