iOS 12.1.2 همراه با رفع مشکل برای فعال سازی eSIM و مسائل مربوط به اتصال سلولار منتشر شد | بلاگ

iOS 12.1.2 همراه با رفع مشکل برای فعال سازی eSIM و مسائل مربوط به اتصال سلولار منتشر شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

iOS 12.1.2 <strong> همراه</strong> , با رفع <strong> مشکل</strong> , <strong> برای</strong> , <strong> فعال</strong> , <strong> سازی</strong> , eSIM و <strong> مسائل</strong> , <strong> مربوط</strong> , به <strong> اتصال</strong> , <strong> سلولار</strong> , <strong> منتشر</strong> , شد

در روز دوشنبه ، شرکت اپل نسخه ی رسمی سیستم عامل iOS 12.1.2 را برای , تمامی کاربران عرضه کرده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی و دانلود فریمور مورد نظر ، در ادامه با جاست تک همراه , باشید.

شرکت اپل روز گذشته iOS 12.1.2 را منتشر , کرده است . در واقع ، این یک بروزرسانی نرم افزاری جزئی برای ایفون و ایپد های سلولار , می باشد که رفع باگ ها برای ویژگی eSIM را دارا می باشد . از طرفی ، این بروزرسانی دو هفته پس از عرضه ی iOS 12.1.1 از راه رسیده است .

نکته : این بروزرسانی به تدریج و رفته رفته برای تمامی کاربران منتشر خواهد شد ، بنابراین اگر شما همچنان این بروزرسانی را مشاهده نکرده اید ، می بایست بعدا ان را بررسی کنید .

قابل ذکر است که ، نسخه بتای این بروزرسانی برای ازمایش کردن توسط توسعه دهندگان در یک هفته پیش منتشر شده بود ، اما هم اکنون بروزرسانی iOS 12.1.2 همراه با شماره ساخت ۱۶C101 بصورت عمومی و تجاری بعنوان یک بروزرسانی OTA با مراجعه به مسیر Settings > General > Software Update دردسترس می باشد .

همچنین ، در بخش پایانی این پست می توانید لینک فریمور این نسخه را برای هر یک از دیوایس های خود دریافت کنید .

و اما یادداشت های منتشر شده همراه با iOS 12.1.2 :

در واقع ، یادداشت های منتشر شده اپل با دانلود جزئیات این تغییرات همراه می باشد .

iOS 12.1.2 شامل رفع باگ ها برای ایفون شما می باشد . در واقع ، این بروزرسانی شامل موارد زیر است :

  • رفع باگ ها همراه با فعال , سازی , eSIM برای ایفون Xr ، ایفون Xs و ایفون Xs Max
  • نشانی های یک مشکل , که می تواند برروی ارتباطات سلولار در کشور ترکیه برای ایفون Xr ، ایفون Xs و ایفون Xs Max تاثیر بگذارد ، رفع شده است.

همچنین ، برای اطلاعات در مورد محتوای امنیتی در این بروزرسانی ، می توانید اسناد پشتیبانی اپل را بخوانید .

از طرفی ، این بروزرسانی از مستندات اپل در زمان مطبوعات نامشخص می باشد که ایا این بروزرسانی iOS 12.1.2 هرگونه تغییرات نرم افزاری برای دور زدن پتنت های کوالکام در چین که اخیرا شایعه شده است را شامل می شود یا خیر .

گفتنی است که ، قابلیت eSIM به ایفون هایی همراه با یک سیم کارت الکترونیکی نیاز دارد که اجازه می دهد تا در کنار سیم کارت عادی کار کند ، بنابراین کاربران می توانند از دو شماره تلفن بطور همزمان استفاده کنند . در نظر داشته باشید که ، eSIM نیز برروی ایپد های سلولار هم استفاده می شود .

iOS 12.1.2 همراه با رفع مشکل برای فعال سازی eSIM و <strong> مسائل</strong> , <strong> مربوط</strong> , به <strong> اتصال</strong> , سلولار منتشر شد

همچنین ، عملکرد eSIM به بروزرسانی نرم افزاری iOS 12.1 و نسخه های پس از ان نیاز دارد . از طرفی ، حامل های بزرگ امریکا مانند AT&T ، Verizon و T-Mobile از eSIM پشتیبانی می کنند. بیاد داشته باشید که ، اسناد پشتیبانی اپل فهرست کشور ها و حامل های بی سیم در سراسر جهان را که از این استاندارد پشتیبانی می کنند ، منتشر کرده است .

بنابراین ، مانند هر یک از بروزرسانی های نرم افراری اپل ، می توانید iOS 12.1.2 را از طریق روش OTA و یا با دانلود فایل متناسب با دیوایس خود ان را نصب کنید ، تا با نصب ان بتوانید از اخرین بهبود های انجام شده در iOS بهرمند شوید .

در این صورت ، با تمام توضیحات داده شده ، در نظر داشته باشید که همیشه پیش از نصب هر بروزرسانی نرم افزاری ، یک نسخه ی پشتیبان از ایفون ، ایپد و یا ایپاد تاچ خود تهیه کنید . در واقع ، انجام اینکار از طریق ایتونز و یا ایکلود به اسانی انجام می شود . پس بیاد داشته باشید که بدون نسخه ی پشتیبان هیچگاه بروزرسانی نکنید ، چرا که حتی با وجود یک بروزرسانی نرم افزاری کوچک برای iOS ، ممکن است که در بعضی از مواقع مشکلاتی را در حین بروزرسانی بوجود اورد که باعث از دست رفتن اطلاعات دیوایس شما شود . به همین منظور ، تهیه ی یک نسخه پشتیبان باعث می شود تا در صورت بروز چنین اتفاقی بتوانید از ان استفاده کنید .

در همین حال ، همانطور که اشاره شد ، مجددا قابل ذکر است که کاربران ایفون و ایپد که دیوایس ان ها از iOS ۱۲ پشتیبانی می کند ، می توانند از طریق روش OTA و با مراجعه به مسیر Settings app > General > Software Update و سپس انتخاب گزینه ی Download and Install ، دیوایس خود را به اخرین نسخه بروزرسانی کنند .

قابل ذکر است که ، تمامی دیوایس های ۶۴ بیتی می توانند به iOS ۱۲ بروزرسانی کنند ، که ساده ترین حالت ان ، بروزرسانی از طریق OTA می باشد .

  1. ابتدا می بایست از طریق iCloud و یا ایتونز از دیوایس اپلی خود نسخه ی پشتیبان (Back UP) تهیه کنید .
  2. پس از تهیه نسخه ی پشتیبان از طریق دیوایس خود به مسیر Settings > General > Software Update مراجعه کنید .
  3. حال پس از انکه نسخه ی جدید توسط دیوایس شناسایی شد ، تنها کافیست گزینه ی Download & Install را بزنید ، تا بروزرسانی دانلود و پس از ان نصب شود .

همچنین ، قابل ذکر است که کاربران می توانند با اتصال دیوایس خود از طریق کابل USB به کامپیوتر و اجرای ایتونز و انتخاب دیوایس و با مراجعه به بخش Summary ، دیوایس خود را بروزرسانی کنند . از طرفی ، می توانید با انتخاب و دانلود فریمور متناسب با دیوایس خود از طریق لینک های زیر اقدام به نصب ان از طریق ایتونز کنید .

و اما لینک های دانلود iOS 12.1.2 :

 : iPhone

iPhone Xs

iPhone Xs Max (China)

iPhone Xs Max

iPhone Xr

iPhone X (GSM)

iPhone X (Global)

iPhone 8 (GSM)

iPhone 8 (Global)

(iPhone 8 Plus (GSM

iPhone 8 Plus (Global)

iPhone 7 (GSM)

iPhone 7 (Global)

(iPhone 7 Plus (GSM

iPhone 7 Plus (Global)

iPhone 6s

iPhone 6s Plus

iPhone 6

iPhone 6 Plus

iPhone SE

iPhone 5s (Global)

iPhone 5s (GSM)

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 161 تاريخ : چهارشنبه 28 آذر 1397 ساعت: 20:30