اپل روز گذشته امکان ساین iOS 12.1 را متوقف کرده است ، اما همچنان شما می توانید به دومین نسخه بتای iOS 12.1 دانگرید کنید | بلاگ

اپل روز گذشته امکان ساین iOS 12.1 را متوقف کرده است ، اما همچنان شما می توانید به دومین نسخه بتای iOS 12.1 دانگرید کنید

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

اپل روز <strong> گذشته</strong> , <strong> امکان</strong> , <strong> ساین</strong> , iOS 12.1 را <strong> متوقف</strong> , <strong> کرده</strong> , است ، اما <strong> همچنان</strong> , شما می <strong> توانید</strong> , به <strong> دومین</strong> , <strong> نسخه</strong> , <strong> بتای</strong> , iOS 12.1 <strong> دانگرید</strong> , <strong> کنید</strong> ,

متاسفانه باید که بگوییم که شرکت اپل ، در روز سه شنبه امکان , ساین , به iOS 12.1 را برای تمامی دیوایس های خود برای همیشه غیرممکن کرده , است . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی ، در روز سه شنبه شرکت اپل امکان ساین به نسخه , ی عمومی منتشر شده از iOS 12.1 را متوقف , کرده است که دانگرید , از iOS 12.1.1 یا ۱۲.۱.۲ را جلوگیری می کند که این امر باعث می شود تا باگ ها و اکسپلویت های گوناگون که می توانند بطور بالقوه منجر به مواردی در جامعه ی جیلبریک شوند را پچ کرده است .

از طرفی، با توجه به یک توییت به اشتراک گذاشته شده در صبح روز چهارشنبه توسط هکر و unc0ver رهبر توسعه دهنده Pwn20wnd ، ظاهرا شرکت اپل همچنان , کنجکاوانه امکان ساین به دومین , نسخه بتای , iOS 12.1 را می دهد که این امر به این معنا می باشد که شما می توانید , به دومین نسخه بتای iOS 12.1 ان هم اگر شما سعی کنید , ، از طریق ایتونز دانگرید کنید .

اپل روز <strong> گذشته</strong> , امکان ساین iOS 12.1 را متوقف کرده است ، اما همچنان شما می توانید به دومین نسخه بتای iOS 12.1 دانگرید کنید

قابل ذکر است که ، ما اشاره نمی کنیم که یک جیلبریک برای iOS 12 در هر زمانی و بزودی محقق خواهد شد ، اما اگر شما بخواهید تا شانس خود را از داشتن دسترسی به یک جیلبریک در iOS 12 در اینده افزایش دهید ، سپس شما ممکن است که بخواهید تا توصیه های Pwn20wnd و همچنین اگر شما برروی iOS 12.1.1 یا ۱۲.۱.۲ هستید برای دانگرید به دومین نسخه بتای iOS 12.1 دنبال کنید .

لازم به ذکر است که ، ما مطمئن نیستیم که چه مدت زمان برای این امر فرصت باقی خواهد ماند ، بنابراین این گزینه را در نظر بگیرید . از طرفی ، حتی اگر شما برروی نسخه ی عمومی منتشر شده از iOS 12.1 هستید ، دانگرید به دومین نسخه بتای iOS 12.1 می تواند باعث شود تا دیوایس شما بسته به باگ های پچ شده توسط اپل در بین دومین نسخه بتای iOS 12.1 و نسخه ی عمومی منتشر شده از iOS 12.1 بیشتر قابل جیلبریک باشد ،

بیاد داشته باشید که ، ریستور از طریق ایتونز داده های دیوایس شما را پاک خواهد کرد ، بنابراین از داده های خود در ایتونز پیش از هر اقدامی بکاپ بگیرید .

همچنین ، گفتنی است که برای دانگرید فریمور ایفون یا ایپد خود، شما مستلزم ان هستید که فایل IPSW فعلی را دانلود کرده و سپس در مک با نگه داشتن دکمه ی Option و زدن گزینه ی Restore یا در ویندوز با نگه داشتن دکمه ی Shift و زدن گزینه ی Restore در ایتونز برای تعیین کردن فایل IPSW دانلود شده اخیر خود اقدام کنید .

در نظر داشته باشید که ، ما نمی توانید مستقیما شما را به فایل IPSW بتا به دلایل حقوقی هدایت کنیم ، اما اگر شما به اندازه کافی و با دقت در گوگل جستجو کنید ، ان را خواهید یافت .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 146 تاريخ : جمعه 30 آذر 1397 ساعت: 14:05