دانلود بازی Battle Islands: Commanders 1.6.1 – نبرد جزایر: فرماندهان برای اندروید + دیتا + نسخه بی نهایت | بلاگ

دانلود بازی Battle Islands: Commanders 1.6.1 – نبرد جزایر: فرماندهان برای اندروید + دیتا + نسخه بی نهایت

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

<strong> دانلود</strong> و <strong> بازی</strong> و Battle Islands: Commanders 1.6.1 - <strong> نبرد</strong> و <strong> جزایر</strong> و: <strong> فرماندهان</strong> و <strong> برای</strong> و <strong> اندروید</strong> و + <strong> دیتا</strong> و + <strong> نسخه</strong> و بی <strong> نهایت</strong> و

دانلود بازی Battle Islands: Commanders برای اندروید

| بازی نبرد جزایر: فرماندهان برای اندروید + دیتا + نسخه بی نهایت |

Battle Islands: Commanders 1.6.1 نام یک بازی اندرویدی جدید در سبک استراتژیک از استودیوی بازی سازی 505 Games Srl است. شما کسی هستید که باید به عنوان فرمانده میادین نبرد، حاکمیت قاطعی بر مناطق مختلف داشته باشید! اگر شما نیز از علاقه‌مندان به سری بازی‌های استراتژیک هستید، پیشنهاد ما این است که با دانلود بازی نبرد جزایر، قدرت فرماندهی و تصمیم‌گیری خود را در این نبردها به رخ دیگر پلیرها بکشید. در این بازی، شما با گوشه‌هایی از صحنه نبرد و درگیری طی جنگ جهانی دوم سر و کار داشته و ضمن سفر به مناطق مختلف دنیا، می‌توانید فرماندهی نبردها را در طی ماموریت‌های مختلف به دست بگیرید.

جنگ جهانی دوم، یکی از مهم‌ترین رویدادهای نظامی در تاریخ بشر بود که وقایع متعددی از آن را می‌توان در کتب تاریخی خواهند. این بازی اندرویدی، سعی بر آن دارد تا ضمن شبیه‌سازی جنبه‌های مختلف نبردها در طی سال‌های جنگ جهانی دوم، شما را به عنوان یک فرمانده ارشد در موقعیت‌های حساسی قرار دهد که تصمیم‌گیری در هرکدام از آن‌ها، تعیین‌کننده مرگ و زندگی شما و قهرمانان‌تان است. پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که علاقه‌منده به تجربه این سبک از بازی‌ها هستید، فرصت حضور در میادین جنگی جزیره‌ای را از دست ندهید! هم اکنون می توانید بازی Battle Islands: Commanders را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی‌های بازی Battle Islands: Commanders :

– امکان جمع‌آوری سربازان دلاور و شجاع برای رویارویی با حریفان واقعی در سراسر دنیا

– امکان ساخت ارتشی عظیم از مردان نظامی

– قابلیت دست‌یابی به امکانات جدید و باز کردن تاکتیک‌های مختلف برای حضور در میادین نبرد

– قابلیت شرکت در نبردهای جنگ جهانی دوم و سفر به مناطق مختلف دنیا

تصاویری از محیط بازی :

امتیاز :
Loading...

اشتراک مطلب در :

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 85 تاريخ : يکشنبه 2 دی 1397 ساعت: 13:06