دانلود Infinite Precalculus 2.42 Retail + Portable – نرم افزار طراحی سوالات پیشرفته ریاضی

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 208

<strong> دانلود</strong> و Infinite Precalculus 2.42 Retail + Portable - نرم <strong> افزار</strong> و <strong> طراحی</strong> و <strong> سوالات</strong> و <strong> پیشرفته</strong> و <strong> ریاضی</strong> و

دانلود Infinite Precalculus

| نرم افزار طراحی سوالات پیشرفته ریاضی |

Infinite Precalculus 2.42 Retail + Portable نرم افزاری کاربردی و جدید مخصوص اساتید رشته ریاضی برای طراحی سوالات پیشرفته در مسائل پیچیده است. با پیشرفت سطح تحصیلی در رشته ریاضی، پیچیدگی فرمول‌ها و اندازه آنان نیز بیشتر و بیشتر می‌شود. گاها پیش آمده که شیوه محاسبات یک مشخصه خاص در مبحث ریاضی، دارای فرمولی بسیار طول و دراز بوده و نوشتن آن سخت و دشوار کرده است. حال تصور کنید که تایپ کردن چنین سوالات و فرمول‌هایی در ابزارهای غیرتخصصی، تا چه اندازه می‌تواند سخت و زمان‌بر باشد. در این مطلب از سایت یاس دانلود، با معرفی نرم افزاری در خدمت شما کاربران عزیز هستیم که بسیاری از مسائل و توابع پیچیده را شامل شده و امکان طراحی این دسته از سوالات پیشرفته را برای شما فراهم می‌کند.

با استفاده از این نرم افزار، اساتید رشته ریاضی می‌توانند سوالات آمار، دیفرانسیل، حسابان، هندسه و دیگر دروس ریاضی را در نهایت سادگی طراحی کرده و سوالات امتحان را برای آزمون آماده کنند. این برنامه کلیه مباحث ویژه در دروس ریاضی مانند توابع، چند جمله‌ای‌ها، توابع گویا، ماتریس و معادلات مختلف مثلثاتی، مشتق و انتگرال و… را در بر گرفته و آن را می‌توان به عنوان یک ابزار عالی برای معلمان و مدرسین این رشته برای طراحی آزمون به شمار آورد. هم اکنون می توانید نرم افزار Infinite Precalculus را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Infinite Precalculus :

– فراهم‌سازی امکان طراحی سوالات پیشرفته در مباحث ریاضی

– امکان استفاده از توابع مختلف ریاضی نظیر مثلثات، مشتق، انتگرال و …

– قابلیت طراحی سوالات در نسخه‌های مختلف

– عدم وجود محدودیت در طراحی تعداد سوالات

– مناسب با نیاز اساتید دانشگاهی

تصاویری از محیط نرم افزار :

امتیاز :
Loading...

اشتراک مطلب در :


برچسب‌ها :

يکشنبه 2 دی 1397 - 13:06
قدرت گرفته از نیلوبلاگ