<strong> نحوه</strong> و ی <strong> توقف</strong> و یک <strong> بروزرسانی</strong> و iOS که پیش از این <strong> دانلود</strong> و ان <strong> اغاز</strong> و شده است

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در مواقع نیاز به توقف یک بروزرسانی iOS که پیش از این دانلود ان اغاز شده است ، بپردازید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

ایا شما هم نظرتان در مورد بروزرسانی به نسخه ی جدید iOS تغییر کرده است ؟ یا شاید شما هم به توقف دانلود بروزرسانی تنها برای لحظه ی پیشرو و جاری نیاز دارید. بنابراین ، به هر دلیلی اگر شما به توقف و ایست یک بروزرسانی در هنگام چنین فرایندی نیاز دارید ، باید بگوییم که شما برای انجام چنین امری یک گزینه دارید و این ساده تر از ان چیزی است که شما ممکن است فکر کنید .

اموزش : چگونه بروزرسانی خودکار را در اپل تی وی غیرفعال کنیم ؟

بنابراین ، در اینجا شما می توانید نحوه ی توقف یک بروزرسانی iOS را که دانلود ان اغاز شده است ، مشاهده کنید .

و اما نحوه ی توقف دانلود و نصب بروزرسانی در برنامه ی Settings :

  • بررسی فرایند دانلود :

ابتدا و همانطور که احتمالا واضح می باشد ، اغلب شما می توانید وضعیت بروزرسانی را با مراجعه به مسیر Settings > General > Software Update بررسی کنید .

نحوه ی توقف یک بروزرسانی iOS که پیش از این دانلود ان اغاز شده است

در نتیجه ، همانند فرایند جریان بروزرسانی ، شما می توانید مشاهده کنید که این امر هم اکنون درخواست داده شده است یا در حال دانلود می باشد یا در حال اماده سازی می باشد و یا در حال نصب می باشد .

نحوه ی توقف یک بروزرسانی iOS که پیش از این دانلود ان اغاز شده است

  • توقف دانلود :

برای توقف دانلود موجود و در جریان ، شما می بایست مراحل زیر را دنبال کنید .

  1. ابتدا می بایست به صفحه ی اصلی Settings خود بازگردید و اگر شما قبلا از صفحه خارج شده اید ، مجددا برروی گزینه ی General تپ کنید .
  2. حال می بایست به پایین صفحه اسکرول کرده و گزینه ی iPhone Storage یا iPad Storage را در هر دیوایسی که قرار دارید ، انتخاب کنید .
  3. سپس می بایست در این صفحه نیز به سمت پایین اسکرول کرده تا زمانیکه شما اخرین نسخه ی iOS را مشاهده کنید . نحوه ی توقف یک بروزرسانی iOS که پیش از این دانلود ان اغاز شده است
  4. اکنون می بایست برروی این نسخه ی اشاره شده تپ کرده و سپس برروی گزینه ی Delete Update تپ کنید .
  5. حال می بایست مجددا با تپ کردن برروی گزینه ی Delete Update در منوی پاپ اپی که برای شما ظاهر می شود ، تایید کنید که شما می خواهید ان را حذف کنید.
  6. هم اکنون ، زمانیکه شما به بخش Software Update بازگردید ، مشاهده خواهید کرد که یکبار دیگر گزینه ای همچون Download and Install به منظور دانلود و نصب اخرین بروزرسانی وجود دارد . نحوه ی توقف یک بروزرسانی iOS که پیش از این دانلود ان اغاز شده است

همچنین ، برای اینکه یک قدم بیشتر بروید ، شما نیز می توانید بروزرسانی های فریمور iOS را در ایفون یا ایپد خود بلاک کنید .

اموزش : اموزش بروزرسانی به اخرین نسخه ی سیستم عامل watchOS برروی اپل واچ

اما در پایان ، قابل ذکر است که اگر شما مجددا در یک زمان بعدتر تصمیم به دانلود و نصب این بروزرسانی گرفتید ، تنها می بایست به مسیر Settings > General > Software Update بازگشته و برروی گزینه ی Download and Install تپ کنید .

اموزش : چگونه در ایفون و ایپد خود بروزرسانی های جدید iOS را بطور خودکار دانلود کنیم ؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 129
برچسب ها :

تاريخ : يکشنبه 2 دی 1397 | 13:06 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.