اپل اولین نسخه بتای iOS 12.1.3 و دومین نسخه های بتای macOS 10.14.3 ، tvOS 12.1.2 و watchOS 5.1.3 را برای توسعه دهندگان عرضه کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 196

اپل <strong> اولین</strong> و <strong> <strong> نسخه</strong> و</strong> و <strong> <strong> بتای</strong> و</strong> و iOS 12.1.3 و <strong> دومین</strong> و نسخه های بتای macOS 10.14.3 ، tvOS 12.1.2 و watchOS 5.1.3 را <strong> برای</strong> و <strong> توسعه</strong> و <strong> دهندگان</strong> و <strong> عرضه</strong> و کرد

در روز چهارشنبه ، اپل اولین نسخه بتای iOS 12.1.3 و دومین نسخه های بتای macOS 10.14.3 ، tvOS 12.1.2 و watchOS 5.1.3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی، باید بگوییم که شرکت اپل در روز چهارشنبه اولین نسخه بتای iOS 12.1.3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است . از طرفی ، این انتشار تنها چند روز پس از انکه کمپانی اپل iOS 12.1.2 را که شامل رفع باگ برای فعال سازی eSIM و مشکل ارتباط سلولار و همچنین راه حل هایی برای دور زدن یک جفت از پتنت های Qualcomm می باشد ، عرضه کرده بود ، از راه رسیده است.

از سوی دیگر ، این امر بنظر می رسد که iOS 12.1.3 شامل رفع باگ ها و ویژگی هایی می باشد که برای iOS 12.1.2 قرار داده شده بود . همچنین ، بعنوان یک پاسخ به حکم کشور چین در ماه جاری می باشد ، که یک ممنوعیت فروش اولیه برروی مدل های ایفون انتخابی به دلیل نقض دو پتنت نرم افزاری Qualcomm اعمال کرده بود . در نتیجه ، اپل به عرضه ی زود هنگام iOS 12.1.2 همراه با تغییراتی که این پتنت ها را دور می زند ، مجبور شده بود . به همین منظور ، در روز چهارشنبه اپل iOS 12.1.3 را که بصورت بتای دوم مشخص شده است ، منتشر کرد . حتی اگر از لحاظ فنی اولین بار بشمار اید .

اما لازم به ذکر است که ، اپل در روز چهارشنبه نیز دومین نسخه های بتای macOS 10.14.3 و tvOS 12.1.2 را عرضه کرده است. همچنین ، ما هنوز هرگونه تغییرات رابط کاربری در این نسخه های بتا مشاهده نکرده ایم ، که این امر بدین معنا می باشد که انها احتمالا این دو نسخه را برای رفع باگ های استاندارد منتشر کرده اند . از طرفی ، مانند همیشه این نسخه های بتای جدید می تواند با استفاده از مکانیسم OTA در هر پلتفرم مربوطه نصب شوند .

ولیکن ، به دنبال انتشار نسخه های بتای جدید برای iOS ، macOS و tvOS در صبح روز چهارشنبه ، شرکت اپل دومین نسخه بتای watchOS 5.1.3 را برای توسعه دهندگان عرضه کرده است . در واقع ، این انتشار تنها بیش از یک هفته پس از اولین نسخه ی بتا از راه رسیده است و این نسخه می تواند از طریق برنامه ی Apple Watch توسط افرادی همراه با پروفایل پیکربندی شده مناسب نصب شود .

قابل ذکر است که ، با توجه به شماره نسخه ی ۵.۱ و این واقعیت که اپل تنها یک بروزرسانی عمده برای watchOS همراه با ویژگی جدید ECG منتشر کرده است، ما انتظار داریم تا این بروزرسانی جزئی باشد . بنابراین ، ما فکر می کنیم که رفع باگ ها و سایر بهبودات ساختاری جای ویژگی های جدید و تغییرات کاربری را گرفته است .

با این وجود ، ما بتا های امروز را نصب خواهیم کرد و مطمئنا اگر با مورد جدیدی در این نسخه ها برخورد کردیم ، شما را در جریان می گذاریم .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

يکشنبه 2 دی 1397 - 13:06
قدرت گرفته از نیلوبلاگ