نحوه ی غیرفعال کردن پخش خودکار ویدئو در مک اپ استور

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 172

<strong> نحوه</strong> و ی <strong> غیرفعال</strong> و <strong> کردن</strong> و پخش <strong> خودکار</strong> و <strong> ویدئو</strong> و در مک اپ <strong> استور</strong> و

در این پست اموزشی ، می توانید مشاهده کنید که چگونه براساس نیاز خود به غیرفعال کردن پخش خودکار ویدئو ها در مک اپ استور بپردازید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که مک اپ استور بطور پیشفرض به پخش خودکار ویدئو ها می پردازد ، اما اگر شما یکی از طرفداران پخش خودکار ویدئو صرفا در مک اپ استور نیستید ، می توانید این قابلیت و توانایی را غیرفعال کنید .

اموزش : نحوه ی بررسی میزان حجم بروزرسانی برنامه ها در مک اپ استور

در واقع ، زمانیکه شما پخش خودکار ویدئو در مک اپ استور را غیرفعال می کنید ، این ویدئو ها همراه با برنامه ها همچنان وجود خواهند داشت ، اما ان ها می بایست بصورت دستی پخش شوند .

و اما نحوه ی غیرفعال کردن پخش خودکار ویدئو در مک اپ استور :

بنابراین ، در اینجا شما می توانید نحوه ی غیرفعال کردن پخش خودکار ویدئو ها در اپ استور برروی macOS را مشاهده کنید .

  1. ابتدا می بایست اگر شما تاکنون این عمل را انجام نداده اید ، مک اپ استور (Mac App Store) را باز کنید .نحوه ی غیرفعال کردن پخش خودکار ویدئو در مک اپ استور
  2. حال می بایست برروی منوی App Store کلیک کرده و گزینه ی Preferences را انتخاب کنید .نحوه ی غیرفعال کردن پخش خودکار ویدئو در مک اپ استور
  3. سپس می بایست تیک مقابل به گزینه ی Video Autoplay را برای غیرفعال کردن این ویژگی بررسی کرده و در صورت وجود تیک ان را بردارید .نحوه ی غیرفعال کردن پخش خودکار ویدئو در مک اپ استور
  4. در نهایت می بایست پنجره ی Preferences را بسته و بطور معمول در اپ استور مرور کنید .

هم اکنون همانطور که شما در پیرامون مک اپ استور مرور می کنید ، ویدئو ها همراه با برنامه های دیگر بطور خودکار پخش نخواهند شد .

اموزش : چگونه پخش خودکار ویدئو ها در اپ استور را متوقف کنیم ؟

در نتیجه ، همانطور که گفته شد ، ویدئو های برنامه ها در مک اپ استور همچنان وجود خواهند داشت ، اما ان ها می بایست بصورت دستی با کلیک کردن برروی گزینه ی پخش ویدئو اجرا و پخش شوند .

لازم به ذکر است که ، این امر بطور مشخص برای مک اعمال می شود ، اما اگر شما یک ایفون یا اپید دارید ، شما نیز می توانید پخش خودکار ویدئو در iOS اپ استور را هم غیرفعال کنید .

اموزش : چگونه نظرات اپ استور را فیلتر کنیم ؟

جالب توجه است که ، اگر شما قابلیت Reduce Motion در macOS را فعال کنید ، سپس پخش خودکار ویدئو در مک اپ استور بطور خودکار غیرفعال خواهد شد . بنابراین، اگر شما وارد تنظیمات برنامه شدید و این تنظیمات را خاکستری رنگ یا غیرقابل دسترس یافتید ، ممکن است که دلیلش همین باشد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

سه شنبه 4 دی 1397 - 1:27
قدرت گرفته از نیلوبلاگ