چگونگی  <strong> داشتن</strong>   iCloud Photos برای  <strong> استفاده</strong>   از  <strong> فضای</strong>    <strong> ذخیره</strong>    <strong> سازی</strong>    <strong> کمتر</strong>   در  <strong> ایفون</strong>   یا مک خود

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که   چگونه   در صورت نیاز و تمایل همراه با داشتن iCloud Photos به استفاده از فضای ذخیره سازی کمتر در ایفون یا مک خود بپردازید . به همین منظور ، پیشنهاد می   کنیم   برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که تصاویر و ویدئو های شما بخش های مهمی از خاطراتتان می باشند و در نتیجه همراه با دوربین عالی که شما برروی ایفون خود دارید ، احتمالا می بایست شما هم عکس های شگفت انگیز بسیاری داشته باشید . در همین راستا ، باید بگوییم که مشکلی که همراه با تمامی این عکس ها وجود دارد ، ان است که زیباییشان با یک هزینه همراه می باشد که این مشکل و هزینه مربوط به فضای ذخیره سازی ان ها است .

اموزش : افزایش فضای ذخیره سازی تا بیش از ۳٫۸ گیگابایت با حذف اپلیکیشن های iWork و iLife

حال ، گفتنی است که شما مجبور نیستید که تصاویر خود را به منظور حفظ و صرفه جویی در فضای ذخیره سازی ایفونتان یا سیستم مکتان خالی و حذف کنید . چرا که همراه با یک تنظیمات ساده ، شما می توانید فضای ذخیره سازی را بهینه سازی کنید و به عکسبرداری ان هم از عکس های عالی ادامه دهید .

بنابراین ، در اینجا شما می توانید نحوه ی داشتن iCloud Photos خود را برای استفاده از فضای ذخیره سازی کمتر در ایفون ، ایپد و یا مکتان مشاهده کنید .

و اما بهینه سازی فضای ذخیره سازی خود در ایفون و ایپد :

لازم به ذکر است که ، پیش از هر چیز می بایست در ایفون یا ایپد خود ، برنامه ی Settings را باز کرده و سپس مراحل زیر را دنبال کنید .

  1. ابتدا می بایست در برنامه ی Settings به سمت پایین اسکرول کرده و گزینه ی Photos را انتخاب کنید .
  2. حال می بایست در زیر بخش ICLOUD ، برروی گزینه ی Optimize iPhone Storage تپ کنید . گفتنی است که ، با انجام اینکار شما یک علامت گذاری مشاهده خواهید کرد که انتخاب شما را نشان می دهد .چگونگی داشتن iCloud Photos برای استفاده از فضای ذخیره سازی کمتر در ایفون یا مک خود

و اما بهینه سازی فضای ذخیره سازی خود در مک :

قابل ذکر است که ، شما می توانید همان عمل را در سیستم مک خود با باز کردن برنامه ی Photos و سپس دنبال کردن مراحل زیر انجام دهید .

  1. ابتدا می بایست پس از مراجعه به برنامه ی Photos برروی گزینه ی Photos در منوبار کلیک کرده و سپس گزینه ی Preferences را انتخاب کنید .
  2. حال می بایست به تب iCloud مراجعه کنید .
  3. اکنون می بایست در زیر بخش iCloud Photos ، گزینه ی Optimize Mac Storage را انتخاب کنید .چگونگی داشتن iCloud Photos برای استفاده از فضای ذخیره سازی کمتر در ایفون یا مک خود

بنابراین ، همانطور که شما همراه با این تنظیمات فعال شده در ایفون و مک خود متوجه خواهید شد ، تصاویر و ویدئو های شما همراه با رزولوشن بالا با نسخه های کوچکتر جایگزین می شوند . البته ، رزولوشن اصلی تصاویر و ویدئو های شما تماما بصورت امن ذخیره می شوند و می توان در هر زمانی از ایکلود دانلود کرد .

اموزش : نحوه ی حذف کردن بکاپ های ایکلود در iOS 11 و نسخه های پس از ان

اموزش : نحوه ی بدست اوردن سایر اطلاعات مربوط به دیوایس های اپل خود همراه با ایکلود

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 40
برچسب ها :

تاريخ : سه شنبه 11 دی 1397 | 2:12 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |