<strong> نحوه</strong>   ی  <strong> تبدیل</strong>   یک  <strong> فایل</strong>   Numbers به Excel در مک و iOS

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه براساس نیاز خود بتوانید یک فایل Numbers را به Excel در سیستم عامل مک و یا iOS تبدیل کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که در حالیکه شما ممکن است در حال کار کردن باشید و صفحات گسترده ی خود را در برنامه ی Numbers ایجاد کرده باشید ، این مسئله احتمال می رود که یک زمانی وجود داشته باشد که شما به یکی از ان اسناد در فرمت فایل مایکروسافت Excel نیاز داشته باشید .

اموزش : چگونه یک سند Keynote را به یک سند PowerPoint تبدیل کنیم ؟

به همین منظور ، شما می توانید به اسانی صفحات گسترده ی خود را در فرمت های متفاوت برای مشاهده و ویرایش همراه با سایر برنامه ها خروجی بگیرید . بنابراین ، در اینجا شما می توانید نحوه ی تبدیل یک فایل Numbers به Excel را در هر دو سیستم عامل مک و یا iOS مشاهده کنید .

و اما خروجی گرفتن اسناد در مک :

پیش از هر چیز ، لازم به ذکز است که شما می بایست صفحه ی گسترده ی خود را در برنامه ی Numbers برروی سیستم مکتان باز کرده باشید و سپس مراحل زیر را دنبال کنید .

  1. ابتدا می بایست پس از باز کردن صفحه ی گسترده ی خود در برنامه ی Numbers ، برروی گزینه ی File در منوبار کلیک کنید .
  2. حال می بایست در منوی پاپ اپی که برای شما ظاهر می شود ، برروی گزینه ی Export To کلیک کرده و سپس گزینه ی Excel را انتخاب کنید .نحوه ی تبدیل یک فایل Numbers به Excel در مک و iOS
  3. اکنون می بایست انتخاب خود را برای بخش Excel Worksheets و همچنین اینکه ایا شما خواستار و نیازمند به یک رمز عبور می باشید یا نه را انجام دهید .
  4. همچنین ، می بایست برای تنظیم فرمت فایل در بین XLSX و XLS برروی گزینه ی Advanced Options کلیک کرده و ان فرمتی را که شما می خواهید را انتخاب کنید .نحوه ی تبدیل یک فایل Numbers به Excel در مک و iOS
  5. سپس می بایست برروی گزینه ی Next کلیک کنید .
  6. پس از ان می بایست نام سند و محل خروجی ان را انتخاب کرده و برروی گزینه ی Export کلیک کنید .نحوه ی تبدیل یک فایل Numbers به Excel در مک و iOS

و اما خروجی گرفتن اسناد در ایفون یا ایپد :

مجددا لازم به ذکر است که شما می بایست پیش از هر چیز صفحه ی گسترده ی خود را در برنامه ی Numbers برروی ایفون یا ایپدتان باز کرده و سپس مراحل زیر را انجام دهید .

  1. ابتدا می بایست پس از باز کردن صفحه ی گسترده ی خود در برنامه ی Numbers ، برروی گزینه ی More که ایکون ان شبیه به سه نقطه در گوشه ی بالا و سمت راست صفحه می باشد ، تپ کنید .
  2. حال می بایست گزینه ی Export را انتخاب کنید .نحوه ی تبدیل یک فایل Numbers به Excel در مک و iOS
  3. سپس می بایست برروی گزینه ی Excel تپ کنید .
  4. در نهایت ، می بایست موقعیت مورد نظر خود را برای ارسال یا به اشتراک گذاشتن این سند انتخاب کنید و سپس فرایند موجود را برای این برنامه یا گزینه ای که شما انتخاب کرده اید ، دنبال کنید .نحوه ی تبدیل یک فایل Numbers به Excel در مک و iOS

اموزش : اموزش اضافه کردن فونت های فارسی در سیستم عامل iOS

اموزش : نحوه ی نمایش شمارش تعداد کلمه در برنامه ی Pages برروی مک ، ایفون و ایپد

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 44
برچسب ها :

تاريخ : پنجشنبه 13 دی 1397 | 14:36 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |