<strong> نحوه</strong>   ی  <strong> ایجاد</strong>    <strong> نوتیفیکیشن</strong>   های  <strong> مداوم</strong>   در  <strong> ایفون</strong>   و  <strong> ایپد</strong>  

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه براساس نیاز خود بتوانید نوتیفیکیشن های مداوم و   ماندگار   برای هر اپلیکیشن مورد نظر در ایفون و ایپد ایجاد کنید . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که نوتیفیکیشن های بسیاری وجود دارند که می توانند بدون نگرانی و اذیت کردن کاربر در مورد ان ها مانند نوتیفیکیشن های مربوط به بازی ها ، خریدهای انجام شده و یا اپلیکیشن های سرگرمی در دیوایسمان ظاهر شوند و سپس پنهان شوند. اما در طرف مقابل نوتیفیکیشن های دیگری وجود دارند که ما ترجیح می دهیم برروی صفحه نمایشمان تا زمانیکه ما ان ها را مشاهده می کنیم مانند نوتیفیکیشن های مربوط به پیام های متنی ، ایمیل ها و یا یاداوری ها باقی بمانند .

اموزش : نحوه ی شخصی نگه داشتن نوتیفیکیشن های اپل واچ

در همین راستا ، اکنون زمانی است که نوتیفیکیشن های مداوم و ماندگار می توانند در حقیقت با امدن و حضورشان برروی دیوایستان مفید و کاربردی باشند . چرا که ان ها برروی صفحه نمایش تا زمانیکه شما با ان ها ارتباط برقرار می کنید ، باقی می مانند . همچنین ، شما می توانید ان ها را برای اپلیکیشن های خاص تنظیم کنید که این امر برای انجام دادن اسان می باشد . بنابراین ، در اینجا شما می توانید نحوه ی ایجاد این نوتیفیکیشن های مداوم را برروی ایفون و ایپد مشاهده کنید .

و اما تغییر تنظیمات نوتیفیکیشن های خود :

پیش از هر چیز ، می بایست برنامه ی Settings را برروی دیوایس خود باز کرده و سپس مراحل ساده ی زیر را برای تنظیم کردن تنظیمات مربوط به نوتیفیکیشن ها دنبال کنید .

  1. ابتدا می بایست پس از باز کردن برنامه ی Settings ، برروی گزینه ی Notifications تپ کنید .
  2. حال باید در صفحه ی Notifications و در بین لیست اپلیکیشن های خود به سمت پایین و یا بالا اسکرول کرده و سپس شما می بایست برروی اپلیکیشنی که می خواهید تا نوتیفیکیشن ها برای ان برنامه بصورت مداوم تنظیم شود ، تپ کنید .
  3. اکنون می بایست در زیر بخش ALERTS ، برروی گزینه ی Banner Style تپ کنید .
  4. سپس می بایست گزینه ی Persistent را انتخاب کنید .نحوه ی ایجاد نوتیفیکیشن های مداوم در ایفون و ایپد

هم اکنون شما می توانید برروی فلش (پیکان) موجود در گوشه ی بالا و سمت چپ صفحه به منظور بازگشت تپ کرده و اگر شما تمایل داشتید می بایست اپلیکیشن های اضافی را تغییر دهید .

اموزش : نحوه ی پنهان کردن نشانگر نوتیفیکیشن برروی ایکون اپلیکیشن های ایفون

همچنین ، بیاد داشته باشید که شما می بایست نوع Banners را (که گزینه ای در زیر بخش ALERTS و در سمت راست ترین قسمت صفحه قرار دارد) به منظور دسترسی و تغییر Banner Style انتخاب کرده باشید . لازم به ذکر است که ، شما می توانید انتخاب کنید تا از تمامی سه نوع موجود مانند Banners ، Notification Center و Lock Screen استفاده کنید ، اما گزینه ی Banners می بایست حتما برای این امر انتخاب شده باشد .

نحوه ی ایجاد نوتیفیکیشن های مداوم در ایفون و ایپد

اموزش : چگونه تمامی نوتیفیکیشن ها را در ایفون به کمک قابلیت ۳D Touch پاک کنیم ؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 33
برچسب ها :

تاريخ : پنجشنبه 13 دی 1397 | 14:36 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |