<a title='سومین' target='_blank' href='/'>سومین</a> نسخه های بتای iOS 12.1.3 ، watchOS 5.1.3 و tvOS 12.1.2 برای تست و <a title='ازمایش' target='_blank' href='/'>ازمایش</a> <a title='منتشر' target='_blank' href='/'>منتشر</a> شده است

در روز دوشنبه ، اپل سومین نسخه های بتای iOS 12.1.3 ، tvOS 12.1.2 و watchOS 5.1.3 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی ، باید بگوییم که با گذشت بیش از سه هفته پس از انتشار دومین نسخه بتای iOS 12.1.3 ، شرکت اپل در روز دوشنبه سومین نسخه های بتای اینده را از بروزرسانی های نرم افزاری iOS 12.1.3 ، watchOS 5.1.3 و tvOS 12.1.2 را برای توسعه دهندگان ثبت شده خود و اعضای برنامه ی توسعه دهندگان اپل (Apple Developer Program) منتشر کرده است .

در واقع ، سومین نسخه بتای iOS 12.1.3 که با شماره ساخت ۱۶D5037a شناخته می شود را می توان از طریق مسیر Settings > General > Software Update برروی یک دیوایس مبتنی بر iOS نصب کرد . همچنین ، سومین نسخه بتای watchOS 5.1.3 که با شماره ساخت ۱۶S5535a شناخته می شود را می توان در مسیر My Watch > General > Software Update ان هم در داخل برنامه ی همواره همراه Watch که برروی ایفون شما جفت شده است ، یافت .

از سوی دیگر ، در نظر داشته باشید که سومین نسخه بتای tvOS 12.1.2 که با شماره ساخت ۱۶K5534a شناخته می شود ، از طریق مسیر Settings > System > Software Updates > Update Software در سومین و یا چهارمین نسل از مدل های اپل تی وی دردسترس می باشد .

اموزش : چگونه نسخه بتای عمومی tvOS را برروی اپل تی وی خود نصب کنیم ؟

همچنین ، قابل ذکر است که پیش از انکه شما بتوانید عملا نسخه بتای نرم افزاری سیستم عامل اپل را نصب کنید ، دیوایس شما می بایست یک پروفایل پیکربندی خاصی را داشته باشد که می توان ان را از پرتال مرکز توسعه دهندگان این کمپانی دانلود کرد  . از طرفی ، می توان گفتکه در طول ۲۴ ساعت اینده ، این نسخه های بتای جدید می بایست برای تست و ازمایش عموم برای کاربرانی که در برنامه ی نرم افزاری بتای اپل ثبت نام کرده اند ، دردسترس قرار گیرد .

بیاد داشته باشید که ، اخرین نسخه ی انتشار رسمی دو هفته پس از عرضه شدن iOS 12.1.2 همراه با رفع باگ فعال سازی برای eSIM و مسائل ارتباطی سلولار و همچنین راه حل هایی برای یک جفت پتنت کوالکام از راه رسیده بود .

از سوی دیگر ، باید بگوییم که iOS 12.1.3 ، watchOS 5.1.3 و tvOS 12.1.2 همراه با رفع شدن باگ ها و بدون هرگونه ویژگی های جدید کلیدی منتشر خواهند شد . با این وجود ، ما بتا های امروز را نصب خواهیم کرد و مطمئنا اگر با مورد جدیدی در این نسخه ها برخورد کردیم ، شما را در جریان خواهیم گذاشت .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 47
برچسب ها :

تاريخ : چهارشنبه 19 دی 1397 | 18:16 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |