در این پست اموزشی ، سعی داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز بتوانید مشاهده کنید که هوم پادتان به کدام شبکه ی وای فای متصل می باشد . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

ایا شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر نیاز دارید تا شبکه ی وای فایی را که هوم پادتان به ان متصل شده است ، مشاهده کنید ؟ در واقع ، ممکن است که شما هوم پادتان را خیلی وقت پیش راه اندازی کرده باشید و شما نتوانید بخاطر بیاورید یا شاید شخص دیگری به غیر از شما هوم پادتان را راه اندازی کرده باشد . بنابراین ، به هر دلیلی اگر شما نیاز دارید تا این تنظیمات اشاره شده را بررسی کنید ، باید بگوییم که انجام این امر اسان می باشد .

اموزش : چگونه سریال نامبر و نسخه ی نرم افزاری iOS هوم پاد خود را پیدا کنیم ؟

در نتیجه ، در این اموزش کوتاه به شما نشان خواهیم داد که چگونه بتوانید مشاهده کنید که هوم پادتان به کدام شبکه ی وای فای متصل شده است ؟

و اما دسترسی به تنظیمات هوم پاد خود :

در نظر داشته باشید که ، پیش از هر چیز می بایست برنامه ی Home را در ایفون خود باز کرده و سپس یکی از موارد زیر را برای دسترسی به تنظیمات هوم پاد خود و بررسی شبکه ی وای فای انجام دهید .

  1. ابتدا پس از باز کردن برنامه ی Home ، می بایست چه در تب Home و یا Rooms برروی گزینه ی Edit در قسمت بالا و سمت راست صفحه تپ کنید .
  2. سپس می بایست HomePod خود را انتخاب کنید .
  3. اکنون می بایست در صفحه ی تنظیمات ، به پایین پایین صفحه اسکرول کرده و بروید . سپس شما می بایست Wi-Fi Address را مشاهده کنید که باید برروی ان تپ کرده تا شبکه ی وای فای (Wi-Fi Network) شما نمایش داده شود .

و یا :

  1. ابتدا پس از باز کردن برنامه ی Home ، می بایست چه در تب Home و یا Rooms برروی ایکون هوم پاد خود تپ کرده و انگشتتان را برروی ان نگه دارید .
  2. سپس می بایست در صفحه ی بعدی برروی گزینه ی Settings در قسمت پایین صفحه تپ کنید .
  3. اکنون می بایست در صفحه ی تنظیمات ، به پایین پایین صفحه اسکرول کرده و بروید . سپس شما می بایست Wi-Fi Address را مشاهده کنید که باید برروی ان تپ کرده تا شبکه ی وای فای (Wi-Fi Network) شما نمایش داده شود .

اموزش : چگونه نرم افزار را برروی هوم پاد خود بروزرسانی کنیم ؟

اموزش : چگونه هوم پاد خود را از بروزرسانی نرم افزاری ان بطور خودکار جلوگیری کنیم ؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 26
برچسب ها :

تاريخ : چهارشنبه 19 دی 1397 | 18:16 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |