نحوه ی ایجاد یک میموجی (Memoji) در ایفون

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 130

نحوه ی <a title='ایجاد' target='_blank' href='/'>ایجاد</a> یک <a title='میموجی' target='_blank' href='/'>میموجی</a> (Memoji) در <a title='ایفون' target='_blank' href='/'>ایفون</a>

اگر شما هم صاحب یکی از جدیدترین ایفون های شرکت اپل می باشید و همچنین ایفونتان به iOS 12 و یا نسخه های پس از ان مجهز می باشد ، پیشنهاد می کنیم در ادامه با جاست تک همراه بوده تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه یک میموجی (Memoji) در ایفون ایجاد کنید . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

ایا شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر می خواهید تا میموجی (Memoji) سفارشی خودتان را در یک ایفون ایجاد کنید ؟ اگر اینطور است ، باید بگوییم که البته شما می توانید ان را انجام دهید . همچنین ، باید بگوییم که میموجی نسخه ی سفارشی از انیموجی می باشد که اواتار های دیجیتال کارتونی جذابی را در برنامه ی Messages برای ایفون های جدید امکان پذیر می کند .

اما موارد سرگرم کننده و جالب در مورد میموجی ان است که شما می توانید یک میموجی کاملا سفارشی شده را که می تواند تقریبا شبیه به هر کاراکتری که شما در ذهن خود تنظیم و قرار داده اید ، همراه با سفارشی کردن مدل های مو ، پوست ، عینک ، کلاه ، چشم ها ، لب ها ، ابرو ها ، بینی و بسیاری از سفارشی سازی های کوچکتر برای تعریف و مشخص کردن هر خصوصیت ایجاد کنید . بنابراین ، شما می توانید یک اواتار کارتونی کوچکی را از خودتان یا از یک کاراکتر ایجاد کنید و یا همچنین فقط یک اواتار کاملا منحصربفردی را ایجاد کنید . از طرفی ، لازم به ذکر است که پس از انکه شما یک میموجی ایجاد می کنید ، انگاه استفاده از میموجی همچون مشابه با استفاده از انیموجی می باشد ، اما ابتدا شما مجبور به ایجاد یک مورد از ان برای استفاده می باشید .

اموزش : نحوه ی ارسال پیام های صوتی در ایفون ، ایپد و مک

در همین راستا ، در این پست اموزشی به شما فرایند راه اندازی و ایجاد میموجی منحصربفرد خودتان را در یک ایفون نشان خواهیم داد .

بخاطر داشته باشید که ، این ویژگی میموجی به یک ایفون Xs Max ، ایفون Xs ، ایفون Xr ، ایفون X و یا مدل های پس از ان و جدیدتر ایفون ها همراه با iOS 12 و یا نسخه های پس از ان نیازمند می باشد . از طرفی ، این محدودیت دیوایس ها نیز برای انیموجی اعمال می شود ، چرا که این ویژگی در هیچ یک از مدل های قدیمی تر ایفون هیچ یک از ایپد ها یا هیچ یک از مک ها تا به این لحظه که ما این پست را منتشر کرده ایم ، وجود ندارد . اما در اینده ممکن است که این امر از سوی اپل امکان پذیر شود .

و اما نحوه ی ایجاد یک میموجی (Memoji) در ایفون :

حال ، ایا برای ایجاد یک میموجی سفارشی اماده اید ؟ چرا که در اینجا می توانید نحوه ی ایجاد فرایند این امر را مشاهده کنید .

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Messages را در ایفون خود باز کنید .نحوه ی ایجاد یک میموجی (Memoji) در ایفون
  2. حال می بایست هر پیام گفتگوی موجود را با هر شخصی که شما به ارسال یک میموجی به ان تمایل دارید را باز کنید .
  3. سپس می بایست اگر که پنهان می باشد ، برروی گزینه ی Apps به منظور نشان دادن نوار ایکون برنامه ها در Messages تپ کنید .نحوه ی ایجاد یک میموجی (Memoji) در ایفون
  4. اکنون برای باز کردن بخش انیموجی (Animoji) می بایست ایکون Monkey را یافته و برروی ان تپ کنید .نحوه ی ایجاد یک میموجی (Memoji) در ایفون
  5. پس از ان می بایست برروی ایکون های انیموجی به سمت راست سوایپ کرده تا زمانیکه شما به گزینه ی New Memoji دسترسی پیدا کنید و سپس برروی ان تپ کنید .نحوه ی ایجاد یک میموجی (Memoji) در ایفون
  6. اکنون می بایست شروع به ساخت میموجی سفارشی خود کنید ، چرا که شما می توانید پوست ، مو ، شکل سر ، چشم ها ، لب ها ، بینی ، ابرو ها ، گوش ها ، مو های صورت ، کلاه ، عینک و رنگ هایی برای هر یک از ان ها را شخصی سازی کنید .نحوه ی ایجاد یک میموجی (Memoji) در ایفون
  7. حال ، هنگامیکه از میموجی خود که همان انیموجی سفارشی می باشد ، راضی بودید ، می بایست برروی گزینه ی Done در گوشه ی بالا و سمت راست صفحه به منظور ذخیره کردن ان تپ کنید .نحوه ی ایجاد یک میموجی (Memoji) در ایفون
  8. هم اکنون شما می توانید کلیپ های میموجی کوچکی را همراه با میموجی سفارشی خود درست مانند هر انیموجی دیگر با تپ کردن برروی گزینه ی قرمز رنگ در گوشه ی پایین و سمت راست صفحه برای ضبط کلیپ میموجی خود اغاز کنید .نحوه ی ایجاد یک میموجی (Memoji) در ایفون
  9. سپس زمانیکه گرفتن کلیپ میموجی شما پایان یافت ، می بایست برروی گزینه ی قرمز رنگ توقف تپ کنید .
  10. در نهایت ، می بایست برروی گزینه ی پیکان (فلشی که به سمت بالا می باشد) به منظور ارسال کردن میموجی برای مخاطب فعلی در Messages تپ کنید .

بنابراین ، کلیپ میموجی به شخص دریافت کننده مانند هر انیموجی دیگر خواهد رسید .

گفتنی است که ، اگر دریافت کننده برروی یک مدل از ایفون نسبتا جدید باشد ، میموجی بطور خودکار همراه با کاراکتر متحرک میموجی و هر صدایی که شما با ان ضبط کرده اید ، پخش خواهد شد . اما اگر دریافت کننده برروی یک ایفون قدیمی تر همچون یک مک ، ایپد یا اندروید باشد ، میموجی بعنوان یک کلیپ ویدئویی که می بایست بجای ان بصورت دستی پخش شود ، خواهد رسید .

اموزش : نحوه ی استفاده از افکت های دوربین فیس تایم همچون انیموجی و استیکر ها در طول تماس های ویدئویی

همچنین ، قابل ذکر است که زمانیکه شما میموجی خود را ذخیره می کنید ، شما می توانید از همان میموجی با هرکس دیگری در لیست مخاطبینتان ان هم درست با انتخاب کردن کاراکتر میموجی از بخش انیموجی در برنامه ی Messages بطور معمول استفاده کنید . بنابراین ، در این راستا استفاده از یک میموجی موجود دقیقا مانند استفاده از یک انیموجی در برنامه ی Messages برروی ایفون می باشد .

اموزش : نحوه ی دریافت میزان درصد باتری باقی مانده در ایفون یا ایپد بوسیله ی سیری

در نظر داشته باشید که ، شما همچنین می توانید هر میموجی را در هر زمانی ان هم اگر شما خواستار شخصی سازی میموجی خود یا بروزرسانی ان می باشید ، ویرایش کنید . البته ، اگر شما می خواهید تا نسخه ی اصلی میموجی بی نظیر خود را حفظ کنید ، شما می توانید ان ها را در دو نسخه و تکرار کنید و سپس میموجی کپی شده را نیز ویرایش کنید .

نحوه ی ایجاد یک میموجی (Memoji) در ایفون

حتی شما می توانید به سادگی یک میموجی جدید را در هر زمانی ایجاد کنید . در واقع ، ایجاد چندین میموجی می تواند یک روش سرگرم کننده برای استفاده از این ویژگی جذاب در iOS باشد ، چرا که شما می توانید تعدادی از کاراکتر های دنباله دار خنده دار ایجاد کنید .

نحوه ی ایجاد یک میموجی (Memoji) در ایفون

گفتنی است که ، اگر شما یک میموجی موجود منحصربفردی را ایجاد کرده اید که به ان افتخار می کنید ، باید بگوییم که بیاد داشته باشید که شما می توانید یک انیموجی یا میموجی را به GIF بوسیله ی برنامه ی Shortcuts در iOS تبدیل کنید ، که اجازه می دهد دنباله ی میموجی شما بطور بی پایان ان هم بطور خودکار در زمانیکه به شخص دیگری حتی اگر ان ها برروی یک ایفون قدیمی تر ، مک ، ایپد ، اندروید یا … می باشند ، ارسال و تکرار کنید .

نحوه ی ایجاد یک میموجی (Memoji) در ایفون

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

شنبه 22 دی 1397 - 2:25
قدرت گرفته از نیلوبلاگ