نحوه ی غیرفعال کردن Hey Siri در ایفون و ایپد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 121

نحوه ی <a title='غیرفعال' target='_blank' href='/'>غیرفعال</a> کردن Hey Siri در <a title='ایفون' target='_blank' href='/'>ایفون</a> و ایپد

اگر شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر از قابلیت Hey Siri در دیوایس خود استفاده نمی کنید ، پیشنهاد می کنیم در ادامه با نحوه ی غیرفعال کردن ان با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که در حالیکه سیری یک دستیار شخصی دیجیتال مناسب می باشد ، شما می توانید به سادگی با گفتن Hey Siri ان هم در صورت وجود چرا که این ویژگی برای همگان امکان پذیر نمی باشد ، به ان دسترسی داشته باشید . اما شاید شما از این قابلیت به هیچ وجه استفاده نمی کنید و یا شاید شما از اینکه تماما با احضار شدن و پاسخ های مثبت نادرست با سیری درگیر می شوید ، خسته شده اید . بنابراین اگر چنین است ، در اینجا شما می توانید نحوه ی غیرفعال کردن Hey Siri را در ایفون و ایپد مشاهده کنید .

و اما غیرفعال کردن Hey Siri :

پیش از هر چیز ، در نظر داشته باشید که شما می بایست برنامه ی Settings را برروی ایفون یا ایپد خود باز کنید و سپس این مراحل اشاره شده را برای غیرفعال کردن Hey Siri دنبال کنید .

  1. ابتدا می بایست پس از باز کردن برنامه ی Settings ، گزینه ی Siri & Search را انتخاب کنید .
  2. سپس می بایست تاگل و سوییچ مقابل به گزینه ی Listen for Hey Siri را غیرفعال کنید .نحوه ی غیرفعال کردن Hey Siri در ایفون و ایپد

لازم به ذکر است که ، اگر شما می خواهید تا از سیری همراه با دکمه ی هوم (Home) یا کناری (Side) خود استفاده کنید ، مطمئن شوید که ویژگی Press Home for Siri یا Press Side Button for Siri فعال می باشد . اما اگر شما نمی خواهید تا از سیری به هیچ وجه استفاده کنید ، شما همچنین می توانید ان گزینه را غیرفعال کنید .

اموزش : یک ترفند ساده برای غیرفعال کردن موقتی قابلیت Hey Siri در ایفون

اموزش : نحوه ی دریافت میزان درصد باتری باقی مانده در ایفون یا ایپد بوسیله ی سیری

اموزش : چگونه بوسیله ی سیری در ایفون و ایپد به برقراری یک تماس برروی بلندگو بپردازیم؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

شنبه 22 دی 1397 - 2:25
قدرت گرفته از نیلوبلاگ