نحوه ی افزایش اندازه ی متن در برنامه ی Messages برروی ایفون ، ایپد و مک

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 107

<strong>نحوه</strong> ی <strong>افزایش</strong> <strong>اندازه</strong> ی <strong>متن</strong> <strong>در</strong> <strong>برنامه</strong> ی Messages <strong>برروی</strong> <strong>ایفون</strong> ، <strong>ایپد</strong> و <strong>مک</strong>

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز بتوانید اندازه ی متن را در برنامه ی Messages برروی ایفون ، ایپد و مک افزایش دهید . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی ، باید بگوییم که زمانیکه شما درحال استفاده از برنامه ی Messages برروی دیوایس های مبتنی بر iOS و یا سیستم های مک خود هستید ، ایا شده است که اندازه ی متن بنظرتان کمی کوچک برسد ؟ در همین راستا ، گفتنی است که هیچ دلیلی برای تلاش کردن به منظور خواندن پیام ها با اندازه ی متن کوچک وجود ندارد. چرا که شما می توانید اندازه ی متن را بزرگتر و خواندن ان را ساده تر کنید .

اموزش : چگونه App Drawer را سریعا در برنامه ی Messages پنهان کنیم ؟

بنابراین ، در اینجا شما می توانید نحوه ی افزایش اندازه ی متن را در برنامه ی Messages برروی ایفون ، ایپد و مک را مشاهده کنید .

و اما نحوه ی افزایش اندازه ی متن در ایفون و ایپد :

پیش از هر چیز ، قابل ذکر است که درحال حاضر هیچ تنظیمات ساده ای در برنامه ی Messages برروی سیستم عامل iOS به منظور تنظیم اندازه ی متن وجود ندارد . اما در عوض ، شما می بایست این امر را در تنظیمات دیوایس خود تغییر دهید . از طرفی ، این بدان معنا می باشد که چنین امری علاوه بر برنامه ی Messages برروی برنامه هایی مانند Mail ، Notes و سایر برنامه ها هم تاثیر خواهد گذاشت . بنابراین ، این موضوع را در ذهن داشته باشید .

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Settings را باز کرده و سپس برروی General تپ کنید .
  2. حال می بایست Accessibility را انتخاب کنید .
  3. پس از ان می بایست برروی Larger Text تپ کنید .
  4. سپس می بایست سوییچ مربوط به گزینه ی Larger Accessibility Sizes را در بالای صفحه فعال کنید .
  5. اکنون می بایست اسلایدر موجود در پایین صفحه را به منظور تغییر اندازه ی متن براساس میل خود حرکت دهید .<strong>نحوه</strong> ی <strong>افزایش</strong> اندازه ی متن در برنامه ی Messages برروی <strong>ایفون</strong> ، <strong>ایپد</strong> و <strong>مک</strong>

بنابراین ، شما می توانید نتیجه را بلافاصله همانطور که شما اسلایدر اندازه ی متن را از کوچکتر به بزرگتر حرکت می دهید ، مشاهده کنید . سپس شما می توانید برنامه ی Settings خود را ببندید .

و اما نحوه ی افزایش اندازه ی متن در مک :

در واقع ، برخلاف سیستم عامل iOS ، شما می توانید اندازه ی متن را برای برنامه ی Messages ان هم بطور جداگانه بدون تاثیر گذاشتن برروی هر برنامه ی دیگری افزایش دهید .

  1. ابتدا می بایست Messages را باز کنید .
  2. حال می بایست از منوبار به مسیر Messages > Preferences مراجعه کنید .
  3. سپس می بایست در تب General از پنجره ی پاپ اپ ظاهر شده ، اسلایدر موجود را در پایین پنجره برای Text size حرکت دهید .نحوه ی افزایش اندازه ی متن در برنامه ی Messages برروی ایفون ، ایپد و مک

بنابراین ، همانند سیستم عامل iOS ، شما می توانید تنظیمات اندازه ی متن را بلافاصله در پنجره ی ی Messages خود مشاهده کنید .

اموزش : نحوه ی مارک کردن تمامی مکالمات بصورت خوانده شده در برنامه ی Messages برروی iOS

اموزش : نحوه ی فعال سازی قابلیت Messages in iCloud در ایفون یا ایپد


برچسب‌ها :

دوشنبه 15 بهمن 1397 - 17:02
قدرت گرفته از نیلوبلاگ