تیم الکترا نسخه ی ۱.۲.۰ از ابزار Electra را با پشتیبانی از iOS 11.4-11.4.1 منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 119

<strong>تیم</strong> <strong>الکت<strong>را</strong></strong> <strong>نسخه</strong> ی ۱.۲.۰ <strong>ابزار</strong> Electra <strong>را</strong> <strong>با</strong> پشتی<strong>با</strong>نی <strong><strong>از</strong></strong> iOS 11.4-11.4.1 <strong>منتشر</strong> <strong>کرد</strong>

در یک اقدامی هیجان انگیز ، تیم الکترا ابزار جیلبریک خود را برای نسخه های iOS 11.4-11.4.1 عرضه و منتشر کرده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

در روز چهارشنبه ، تیم الکترا یک نسخه ی بروزرسانی شده از ابزار جیلبریک الکترا را برای نسخه ی میانی iOS 11 منتشر کرده است . در واقع ، پشتیبانی رسمی نسخه ی ۱.۲.۰ از الکترا برای iOS 11.4 و ۱۱.۴.۱ اضافه شده است و این امر اولین ابزار جیلبریک عمومی برای پشتیبانی رسمی این نسخه های فریمور نامبرده را فراهم ساخته است .

از طرفی ، باید بگوییم که تیم الکترا از طریق توییتر اعلام کرده است که ، شما می بایست توجه داشته باشید که Electra 1.2.0 از یک اکسپلویت جدیدتر معرفی شده همچون voucher_swap استفاده می کند . در واقع در این اکسپلویت ، ادعا شده است که قابل اعتمادتر از اکسپلویت های سنتی multi_path یا VFS می باشد که کاربران برای ماه ها به ان تکیه کرده بودند :

<strong>تیم</strong> الکترا نسخه ی ۱.۲.۰ <strong>ابزار</strong> Electra را با <strong>پشتیبانی</strong> از iOS 11.4-11.4.1 <strong>منتشر</strong> کرد

و اما همانطور که در وب سایت تیم رسمی الکترا امده است ، تغییرات کامل برای این انتشار به شرح زیر می باشد :

  • پشتیبانی از iOS 11.4۱۱.۴.۱
  • اضافه شدن اکسپلویت async_wake به منظور اضافه کردن پشتیبانی از iOS 11.0۱۱.۱.۲
  • استفاده از اکسپلویت voucher_swap بجای اکسپلویت empty_list برای iOS 11.2۱۱.۴.۱
  • اضافه کردن اکسپلویت threadm1ll بعنوان یک گزینه برای کاربران iOS 11.2۱۱.۴.۱ در دیوایس های A7 یا A8
  • رفع ریبوت های شبانه
  • برنامه ی Reverted برای گیت ۹d9762bdf46f19c4082d82798af41ca273fb0e37 پیش از انکه تمامی کد از انجا مجددا بازنویسی شود

لازم به ذکر است که ، هکر guru tihmstar یک اکسپلویت در روز سه شنبه که مختص برای دیوایس های iOS 11.4 و ۱۱.۴.۱ می باشد را منتشر کرده بود . اما این اکسپلویت به دیوایس های پیش از A10 برای عمل کردن نیاز داشت ، به این معنا که دیوایس هایی مانند ایفون ۷ ، ایفون ۷ پلاس ، ایفون ۸ ، ایفون ۸ پلاس ، ایفون X و تمامی مدل های ایپد ۲۰۱۸ پشتیبانی نمی شدند .

حال ، بطور شگفت انگیزی Electra 1.2.0 از هر دو دیوایس های A10 و A11 پشتیبانی می کند ، به این معنا که در اینجا چندین نوع دیگری از سحر و جادو وجود دارد و این امر بنظر می رسد مربوط به وجود اکسپلویت جدید استفاده شده می باشد . با این حال و با توجه به تغییرات انجام شده ، کاربران می توانند به استفاده از اکسپلویت tihmstar اگر ان ها درحال استفاده از یک دیوایس A7 یا A8  می باشند ، بپردازند .

اما بطور مشخص ، تیم الکترا به رهبری توسعه دهنده ی CoolStar یک توییت کوتاهی را پس از انتشار Electra 1.2.0 به اشتراک گذاشته است و می گوید که او گذاشتن شماره ساخت صحیح iOS 11.4-11.4.1 را فراموش کرده است :

تیم الکترا نسخه ی ۱.۲.۰ ابزار Electra را با پشتیبانی از iOS 11.4-11.4.1 منتشر کرد

بنابراین ، کاربران با داشتن دانش برای انجام اینکار می توانند از یک ویرایشگر hex برای پیدا کردن “۱۵A372-15E302” استفاده کنند و ان را با “۱۵A372-15G770” در باینری electra1141 به منظور رفع کرش های برنامه در iOS 11.4.x جای گذاری کنند . اما CoolStar می گوید که یک بروزرسانی برای کسانیکه می خواهند منتظر یک پچ رسمی باشند ، تا ساعتی دیگر اتفاق خواهد افتاد .

اما در مورد ابزار جیلبریک unc0ver ، ظاهرا در روز سه شنبه Pwn20wnd در / r / jailbreak خاطر نشان کرده است که او بطور فعالانه در حال کار برای افزودن پشتیبانی از iOS 11.4-11.4.1 به این ابزار جیلبریک می باشد ، اما این بروزرسانی هنوز به عموم کاربران نرسیده است .

بنابراین ، اگر شما علاقمند به استفاده از نسخه ی ۱.۲.۰ ابزار الکترا می باشید ، شما می توانید ان را از وب سایت رسمی تیم الکترا دانلود کنید .

اما با اینحال در پایان می بایست در یک کلام سریع بگوییم که تیم الکترا می گوید که شما می بایست هرگونه بروزرسانی نرم افزاری OTA درحال انتظار را از دیوایس خود حذف کنید و برای جلوگیری کردن می بایست پیش از انجام هرگونه خطای احتمالی یا مشکلات موجود پروفایل بتای tvOS را برروی دیوایس خود نصب کنید .

نحوه ی جیلبریک iOS 11.0 – ۱۱.۴.۱ با استفاده از الکترا و نصب سیدیا برروی ایفون ، ایپاد و ایپد

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 15 بهمن 1397 - 17:02
قدرت گرفته از نیلوبلاگ