<strong>اپل</strong> <strong>دومین</strong> <strong>نسخه</strong> <strong>های</strong> <strong>بتای</strong> iOS 12.2 ، macOS Mojave 10.14.4 ، watchOS 5.2 و tvOS 12.2 <strong>را</strong> <strong>منتشر</strong> <strong>کرده</strong> <strong>است</strong>

در روز دوشنبه ، شرکت اپل دومین نسخه های بتای iOS 12.2 ، macOS 10.14.4 ، watchOS 5.2 و tvOS 12.2 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

شرکت اپل در روز دوشنبه دومین نسخه های بتای توسعه دهندگان را برای انچکه در چرخه ی میانی بروزرسانی های iOS 12.2 ، macOS Mojave 10.14.4 ، watchOS 5.2 و tvOS 12.2 تبدیل خواهد شد ، منتشر کرده است .

در همین راستا ، باید بگوییم که نسخه های بتای روز دوشنبه محدود شده به اعضای برنامه ی توسعه دهندگان اپل می شود ، اما همتایان نسخه های بتای عمومی ان ها می بایست تا چند روز اینده از راه برسند .

و اما دومین نسخه بتای iOS 12.2 و سایر بروزرسانی ها :

بنابراین ، در اینجا می توانید انچه را که دردسترس می باشد را مشاهده کنید :

  • دومین نسخه ی بتا iOS 12.2 (شماره ساخت ۱۶E5191d)
  • دومین نسخه ی بتا macOS Mojave 10.14.4 (شماره ساخت ۱۸E184e)
  • دومین نسخه ی بتا watchOS 5.2 (شماره ساخت ۱۶T5191d)
  • دومین نسخه ی بتا tvOS 12.2 (شماره ساخت ۱۶L5191d)
  • دومین نسخه ی بتا macOS Server 5.8 (شماره ساخت ۱۸S2038)
  • دومین نسخه ی بتا Apple Configurator 2.9 (شماره ساخت ۳J16)
  • دومین نسخه ی بتا Xcode 10.2 (شماره ساخت ۱۰P91b)
  • نسخه ی بتا Classroom 2.0 برای مک (شماره ساخت ۱B15)
  • نسخه ی بتا Classroom 3.0 برای ایپد (شماره ساخت ۲E12)

در نظر داشته باشید که ، برای استفاده از این نسخه های بتا ، دیوایس های شما می بایست یک پروفایل پیکربندی ویژه ی درحال اجرا را که می توان از طریق پرتال مرکز توسعه دهندگان اپل دانلود شود را داشته باشند .

و اما نحوه ی نصب این نسخه های بتای جدید :

همچنین ، قابل ذکر است که برای راه اندازی این نسخه بتای نرم افزاری جدید ، می بایست از مکانیسم بروزرسانی نرم افزاری موجود در برنامه ی Settings برروی ایفون، ایپد ، ایپاد تاچ و اپل تی وی خود استفاده کرد . از طرفی ، watchOS 5.2 را می توان در برنامه ی همواره همراه Watch برروی ایفون جفت شده خود یافت . اما نسخه بتای جدید Mojave در مسیر System Preferences > Software Update می باشد .

از طرفی ، بعنوان یاداوری می توان گفتکه برای اولین بار این مجموعه از نسخه های بتا ان هم برای این دسته از بروزرسانی های سیستم عامل منتشر شده که با هدف تست و ازمایش توسط توسعه دهندگان می باشد در روز پنجشنبه ۲۴ ژانویه عرضه شده بودند . همچنین ، نسخه های بتای عمومی iOS 12.2 ، macOS Mojave 10.14.4 و tvOS 12.2 برای اولین بار در روز دوشنبه ۲۸ ژانویه از راه رسیده بودند .

و اما تغییرات انجام شده همراه با اولین نسخه بتای iOS 12.2 :

در واقع ، اولین نسخه بتای iOS 12.2 بطور کلی پیرامون یک چند بهبودات انجام شده و تغییرات قابل توجه را از جمله افزودن پشتیبانی HomeKit TV ، دسترسی به Apple News در کانادا ، کیفیت هوا در Maps ، اضافه شدن یک گزینه ی جدید Money در برنامه ی Wallet برای Apple Pay Cash و … را با خود اورده است .

اما در مرورگر سافاری ، یک نشانگر جدید وجود دارد که نشان می دهد صفحه ای که شما بازدید می کنید ، از اتصال امن HTTPS استفاده نمی کند . همچنین ، هنگام جستجو در سافاری ، هم اکنون شما می توانید فلش هایی را در مقابل به پیشنهادات موتور جستجو دریافت کنید که شما را به نتایج جستجوی هدفمندتر تنها با یک تپ کردن سوق می دهد .

و اما ویدئوی قرار داده شده در زیر را می توانید برای یک بررسی اجمالی سریع از تمامی تغییرات انجام شده در اولین نسخه بتای iOS 12.2 را تماشا کنید (در نظر داشته باشید که این ویدئو توسط تیم iDownloadBlog تهیه شده است) :

از سوی دیگر ، در Screen Time شما هم اکنون می توانید یک زمان بندی متفاوت برای ویژگی Downtime را بر یک اساس روز به روز انتخاب کنید . همچنین ، رشته کد های کشف شده در نسخه بتای iOS 12.2 نیز اشاره دارند که ایرپاد های بعدی می بایست یک قابلیت قرار داده شده همچون Hey Siri را داشته باشند و این کمپانی ممکن است برروی یک سرویس اشتراک مجله شایعه شده برای برنامه ی News درحال کار باشد .

اما اخرین تغییرات انجام شده که کوچک نمی باشند ، می توان به وجود یک چندین تغییرات بصری در اولین نسخه بتای iOS 12.2 شامل یک ویجت تمام صفحه ی Apple TV Remote در کنترل سنتر ، طراحی مجدد ایکون های AirPlay در هنگام مراجعه به دیوایس های معین ، یک ایکون جدید Screen Mirroring در کنترل سنتر و … اشاره کرد .

و اما تغییرات انجام شده همراه با دومین نسخه بتای iOS 12.2 :

در واقع ، باید بگوییم که شما می توانید در دومین نسخه بتای iOS 12.2 به انیموجی های جدید زرافه ، کوسه ، جغد و گراز سلام بگویید . چرا که شرکت اپل برخی از کاراکتر های انیموجی جدیدی را در iOS 12.2 معرفی کرده است ، که همانطور که اشاره شد این کاراکتر ها همراه با یک زرافه ، یک کوسه ، یک جغد و یک گراز می باشند که تماما در دومین نسخه بتای توسعه دهندگان iOS 12.2 دردسترس می باشد .

بنابراین ، شما می توانید از این کاراکتر های متحرک جدید همراه با بقیه انیموجی و میموجی های خود استفاده کنید و به ادغام کردن مکالمات خود در Messages و یا جایگزین کردن سر خود همراه با یک انیموجی در تماس های فیس تایم گروهی بپردازید .

و اما ایا مشکل فیس تایم گروهی رفع شده است :

اگرچه شرکت اپل در اصل به منظور انتشار رفع یک مشکل برای عیب فاجعه بار فیس تایم گروهی که به هرکسی برای استراق سمع کردن در چت های ویدئویی و صدا تا اواخر هفته گذشته اجازه داده می شد ، وعده داده بود ، اما باید بگوییم که این امر حقیقتا بعنوان بخشی از یک بروزرسانی نرم افزاری در هفته اینده منتشر خواهد شد .

همچنین ، اگر شما موفق به کشف سایر تغییرات قابل توجه در نسخه های بتای جدید سیستم عامل های اپل شده اید ، می توانید یافته های خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 55
برچسب ها :

تاريخ : چهارشنبه 17 بهمن 1397 | 20:23 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.