<strong>نحوه</strong> ی <strong>غیرفعال</strong> <strong>کردن</strong> <strong>انیمیشن</strong> <strong>ها</strong> <strong>در</strong> <strong>ایفون</strong> و <strong>ایپد</strong>

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت تمایل و دوست داشتن بتوانید انیمیشن ها را در ایفون و ایپد خود غیرفعال کنید. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی ، باید بگوییم که شرکت اپل ویژگی های انیمیشنی بسیاری را برروی ایفون و ایپد که برخی از کاربران واقعا ان ها را دوست دارند ، بکار می گیرد . برای مثال ، باز کردن و بستن اپلیکیشن ها از یک نوع افکت زوم مانند استفاده می کند و یا تصاویر پس زمینه می توانند یک کمی در زمانیکه دیوایس خود را تکان می دهید ، حرکت و تغییر کنند . همچنین ، مطمئنا این انیمیشن ها برای برخی از کاربران جالب می باشند ، اما برای دیگران ممکن است اینطور نباشد . بخصوص کسانیکه به حرکت و تکان حساس هستند .

اموزش : چگونه از افکت های موجود در برنامه ی Messages همراه با فعال بودن قابلیت Reduce Motion استفاده کنیم ؟

بنابراین ، اگر شما تمایل دارید و می خواهید تا این افکت ها را کنار بگذارید ، سپس قابل ذکر است که این پست اموزشی برای شما می باشد . چرا که ما در اینجا به شما نحوه ی غیرفعال کردن انیمیشن ها برروی ایفون و ایپد را نشان خواهیم داد .

و اما چگونگی غیرفعال کردن انیمیشن ها برروی ایفون و ایپد :

در نظر داشته باشید که ، پیش از هر چیزی می بایست برنامه ی Settings را برروی ایفون و یا ایپد خود باز کرده و سپس مراحل زیر را انجام دهید .

    1. ابتدا می بایست پس از مراجعه به برنامه ی Settings ، برروی General تپ کنید .
    2. حال می بایست Accessibility را انتخاب کنید .
    3. پس از ان می بایست در بخش Vision ، برروی Reduce Motion تپ کنید .
    4. اکنون می بایست سوییچ مربوطه را به رنگ سبز برای فعال کردن ویژگی Reduce Motion تغییر دهید . همچنین درحالیکه شما در این صفحه می باشید ، می توانید بطور اختیاری قابلیت Auto-Play Message Effects را غیرفعال کنید . در واقع ، این امر حباب ها و افکت های صفحه در برنامه ی Messages را غیرفعال خواهد کرد و اگر شما بخواهید تا افکت پخش شود ، به شما اجازه می دهد تا برروی فلش موجود برای پیام مورد نظر تپ کنید .<strong>نحوه</strong> ی غیرفعال کردن انیمیشن ها در ایفون و ایپد

بنابراین ، همانطور که ما در بالا توضیح دادیم ، شما بلافاصله یک تفاوت همراه با این نوع از افکت ها را متوجه خواهید شد . به این صورتکه شما پیش از این ، باز شدن و بسته شدن یک برنامه را که از یک انیمیشن زوم مانند استفاده می کرد را مشاهده می کردید ، اما همراه با فعال شدن قابلیت Reduce Motion این امر در عوض از یک افکت ساده و یا محو شدن استفاده می کند .

اموزش : چگونه App Drawer را سریعا در برنامه ی Messages پنهان کنیم ؟

اما موارد دیگری که شما متوجه خواهید شد ، همراه با تصاویر پس زمینه تان می باشد . چرا که دیگر از ان افکت های پارالاکس استفاده نخواهد شد و همچنین زمانیکه از اپ سوییچر استفاده می شود ، اپلیکیشن ها همانطور که توسط شما سوایپ می شوند سریعا فشرده نخواهند شد . از طرفی بسته به نوع برنامه ، انیمیشن ها در اپلیکیشن های خاصی نیز تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

اموزش : نحوه ی غیرفعال کردن پخش خودکار ویدئو در مک اپ استورامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 37
برچسب ها :

تاريخ : چهارشنبه 17 بهمن 1397 | 20:23 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.