نحوه ی غیرفعال کردن Call Waiting در ایفون

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 105

<strong>نحوه</strong> ی <strong>غیرفعال</strong> <strong>کردن</strong> Call Waiting <strong>در</strong> <strong>ایفون</strong>

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز قابلیت Call Waiting را در ایفون غیرفعال کنید . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی ، باید بگوییم که قابلیت Call Waiting یا همان انتظار تماس ، یکی از ان سرویس های مناسب برای هر تلفنی می باشد که چندین دهه گذشته برروی خطوط زمینی معرفی شده بودند . در واقع ، این امر به شما اجازه می دهد تا یک تماس ورودی را درحالیکه شما درحال حاضر برروی یک تماس دیگر می باشید ، پاسخ دهید . در این صورت ، چنین قابلیتی می تواند یک ویژگی مفید و کاربردی باشد ، بطوریکه شما می توانید تماس هایی را بدون اینکه خطتان مشغول باشد ، داشته باشید .

اما با اینحال ، قابلیت Call Waiting یا همان انتظار تماس نیز می تواند یک قابلیت مزاحم هم برایتان بشمار اید . چرا که اگر شما پیش از این در یک تماس مهم هستید و نمی خواهید تا با دیگران که درحال تلاش برای رسیدن به شما به منظور برقراری تماس می باشند ، ارتباط برقرار کنید ، ممکن است که دیگر نخواهید تا این ویژگی در دیوایستان فعال شده باشد . بنابراین ، دراینجا می توانید نحوه ی غیرفعال کردن ویژگی Call Waiting را در ایفون مشاهده کنید .

و اما غیرفعال کردن ویژگی Call Waiting :

پیش از هرچیز ، قابل ذکر است که غیرفعال کردن ویژگی Call Waiting برروی ایفونتان بسیار اسان می باشد . بطوریکه ، تنها می بایست مراحل زیر را دنبال کنید .

  1. ابتدا می بایست Settings را در دیوایس خود باز کرده و سپس Phone را انتخاب کنید .
  2. حال می بایست به پایین صفحه اسکرول کرده و Call Waiting را انتخاب کنید .
  3. اکنون می بایست سوییچ مربوط به ان (Call Waiting) را در وضعیت غیرفعال تغییر دهید . (به این صورتکه ، سوییچ ان می بایست از رنگ سبز به رنگ سفید تغییر کند)<strong>نحوه</strong> ی <strong>غیرفعال</strong> <strong>کردن</strong> Call Waiting <strong>در</strong> <strong>ایفون</strong>

بنابراین ، هم اکنون شما می توانید در تماس جاری خود بدون وقفه افتادن بوسیله ی سایر تماس های وارد شده تمرکز داشته و ادامه دهید . همچنین ، با مراجعه به همان موقعیت ذکر شده در تنظیماتتان (Settings) ، شما همواره می توانید این قابلیت را اگر نظرتان بعدا تغییر کرد ، فعال کنید .

و اما سایر اموزش ها :


برچسب‌ها :

شنبه 20 بهمن 1397 - 6:06
قدرت گرفته از نیلوبلاگ