نحوه ی غیرفعال کردن صدا های کلیک در کیبورد ایفون و ایپد | بلاگ

نحوه ی غیرفعال کردن صدا های کلیک در کیبورد ایفون و ایپد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

<strong>نحوه</strong> ی <strong>غیرفعال</strong> <strong>کردن</strong> <strong>صدا</strong> <strong>های</strong> <strong>کلیک</strong> <strong>کیبورد</strong> <strong>در</strong> <strong>ایفون</strong> و <strong>ایپد</strong>

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه صدا هایی همچون کلیک مانند را در کیبورد ایفون و ایپد ان هم در حین تایپ کردن غیرفعال کنید . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی ، باید بگوییم که زمانیکه شما درحال ارسال یک ایمیل ، یا درحال تایپ کردن یک پیام متنی ، یا درحال برداشتن یادداشت هایی هستید ، شما می توانید در ان حین صدا های کلیک مانندی را از کیبورد خود در ایفون یا ایپد بشنوید . اما درحالیکه این امر یک ویژگی کوچک و جذاب می باشد ، ممکن است که چناچه شما خیلی زیاد تایپ می کنید این صدای کلیک بتواند به مزاحمت برای شما تبدیل شود .

در همین حال ، اگر شما می خواهید تا با این صدا کنار بیایید ، این اموزش کوتاه اما کاربردی در این پست می تواند به شما نحوه ی غیرفعال کردن صدا های کلیک در کیبورد ایفون و ایپد را نشان دهد .

و اما چگونگی غیرفعال کردن صدا های کلیک در کیبورد ایفون یا ایپد :

بنابراین ، پیش از هرچیز می بایست برنامه ی Settings را در ایفون یا ایپد خود باز کرده و سپس مراحل ساده ی زیر را برای غیرفعال کردن صدا های کلیک در کیبورد را دنبال کنید .

  1. ابتدا می بایست پس از باز کردن برنامه ی Settings در دیوایس خود ، Sounds & Haptics را انتخاب کنید .
  2. حال می بایست به پایین صفحه اسکرول کرده و سوییچ مربوط به گزینه ی Keyboard Clicks را غیرفعال کنید . (به این صورتکه ، سوییچ ان می بایست از رنگ سبز به رنگ سفید تغییر کند)<strong>نحوه</strong> ی <strong>غیرفعال</strong> <strong>کردن</strong> <strong>صدا</strong> <strong>های</strong> <strong>کلیک</strong> <strong>کیبورد</strong> <strong>در</strong> <strong>ایفون</strong> و <strong>ایپد</strong>

تبریک ! اکنون شما می توانید در سکوت تایپ کنید .

همچنین ، لازم به ذکر است که اگر شما واقعا می خواهید تا در هنگام استفاده از ایفون یا ایپد خود همه چیز ساکت و بی صدا باشد ، شما نیز می توانید سوییچ مربوط به گزینه ی Lock Sound و صدا های System Haptics را درحالیکه شما برروی همان صفحه می باشید ، غیرفعال کنید .

و اما سایر اموزش ها :

چگونه صفحه کلید ایپد خود را در حالت هایی همچون داک (Dock) ، انداک (Undock) ، اسپلیت (Split) و Merge قرار دهیم؟

چگونه از قابلیت One Handed Keyboard در iOS که امکان تایپ با یک دست را فراهم می کند ، استفاده کنیم ؟

نحوه ی همگام سازی و جفت کردن یک کیبورد بلوتوث با ایپد خود

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 82 تاريخ : دوشنبه 22 بهمن 1397 ساعت: 19:38