بروزرسانی تکمیلی macOS Mojave 10.14.3 قابلیت فیس تایم گروهی را در سیستم مک شما مجددا فعال می کند | بلاگ

بروزرسانی تکمیلی macOS Mojave 10.14.3 قابلیت فیس تایم گروهی را در سیستم مک شما مجددا فعال می کند

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

<strong>بروزرسانی</strong> <strong>تک<strong>می</strong>لی</strong> macOS Mojave 10.14.3 <strong>قابلیت</strong> <strong>فیس</strong> <strong>تایم</strong> <strong>گروهی</strong> <strong>را</strong> <strong>در</strong> <strong>سیستم</strong> <strong>مک</strong> <strong>شما</strong> <strong>مجددا</strong> <strong>فعال</strong> <strong>می</strong> <strong>کند</strong>

در روز پنجشنبه ، شرکت اپل بروزرسانی تکمیلی macOS Mojave 10.14.3 را برای کاربران خود منتشر کرده است . به همین منظور ، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی، باید بگوییم که پس از انکه در روز پنجشنبه بروزرسانی iOS 12.1.4 که باگ استراق سمع بوسیله ی فیس تایم گروهی در ایفون و ایپد را رفع کرده بود ، منتشر شد ، شرکت اپل همراه با یک بروزرسانی مشابه برای کامپیوتر های مک این رویه را دنبال کرده است .

لازم به ذکر است که ، برای دانلود این نرم افزار جدید برای سیستم مک خود ، می بایست System Preferences را در کامپیوترتان اجرا کرده و سپس برروی Software Update کلیک کنید و دستورالعمل های موجود در صفحه نمایش را برای نصب و قرار دادن رفع این باگ دنبال کنید .

از طرفی ، باید گفتکه مطابق با یادداشت های منتشر شده همراه با این نرم افزار جدید ، ظاهرا بروزرسانی تکمیلی macOS Mojave 10.14.3 (اپدیت های امنیتی مهمی را ارائه می دهد و برای تمامی کاربران توصیه می شود .)

همچنین ، برای اطلاعات بیشتر در مورد این محتوای امنیتی از این بروزرسانی و سایر بروزرسانی های نرم افزاری اپل ، می توانید یک سند پشتیبانی در وب سایت اپل را مطالعه کنید .

اموزش : نحوه ی ایجاد تماس های فیس تایم گروهی (Group FaceTime) در مک

اما در طرف مقابل ، باید گفتکه رفع این حفره و باگ بزرگ حریم خصوصی در فیس تایم گروهی ان هم برروی ایفون و ایپد به بروزرسانی نرم افزاری iOS برروی دستگاه موبایل خود به iOS 12.1.4 مستلزم می باشد .

البته همانطور که ما قبلا هم گزارش کرده بودیم ، Grant Thompson چهارده ساله بطور تصادفی کشف کرد که یک گیرنده تماس می تواند تا زمانیکه دیوایس  طرف مقابل زنگ می خورد ، به صدای کاربر دیگر فیس تایم گوش دهد . در همین راستا ، اگرچه این کمپانی شدیدا برای عدم پاسخ دادن به این مشکل مورد انتقاد قرار گرفته است ، اما شرکت اپل به او برای گزارش این مشکل اعتبار داده است .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 90 تاريخ : دوشنبه 22 بهمن 1397 ساعت: 19:38