<strong>قابلیت</strong> Depth Control <strong>شروع</strong> <strong>دشمن</strong> <strong>تراشی</strong> <strong>در</strong> <strong>تبلیغ</strong> <strong>جدید</strong> <strong>شوخی</strong> <strong>امیز</strong> <strong>اپل</strong>

شرکت اپل بتازگی تبلیغ جدیدی را برای قابلیت Depth Control در ایفون های خودش منتشر کرده است . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی و مشاهده ی این تبلیغ جدید در ادامه با جاست تک همراه باشید.

همانطور که در جریان می باشید ، قابلیت Depth Control یکی از بهترین ویژگی های موجود در ایفون های جدید می باشد ، ولیکن شرکت اپل نشان می دهد که شما ممکن است بخواهید تا در مورد اینکه چه کسی را شما برای استفاده کردن از این امر انتخاب می کنید ، مراقب باشید و کمی احتیاط به خرج دهید .

در واقع ، شرکت اپل تنها یک تبلیغ جدید شوخی امیزی را به منظور برجسته کردن ویژگی جدیدی که به شما اجازه می دهد تا میزان تاری در یک عکس Portrait Mode را تنظیم کنید ، منتشر کرده است . از طرفی ، باید بگوییم که این تبلیغ شوخی امیز که ۳۰ ثانیه بطول می انجامد ، دو مادر را نشان می دهد که با یکدیگر در زمانیکه یکی از ان ها متوجه می شود که عکس فرزندش بوکه شده است، بحث و مشاجره ای را اغاز می کنند .

و اما در اینجا می توانید این تبلیغ را مشاهده کنید :

بنابراین ، گفتنی است که برای ویرایش یک عکس همراه با Depth Control ، تنها می بایست برنامه ی Photos را باز کرده و برروی گزینه ی Edit در گوشه ی بالا و سمت راست صفحه تپ کتید . حال ، شما اسلایدر جدید Depth Control را در زیر عکس و یا اگر شما ایفون را بصورت افقی گرفته باشید ، در کنار عکس خواهید دید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 45
برچسب ها :

تاريخ : يکشنبه 28 بهمن 1397 | 19:58 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By BlackSkin :.