به سایت ما خوش آمدید . امیدوارم لحظات خوشی را درسایت ما سپری نمایید .

خوش آمدید

این توضیحات و عنوان از ویرایش قالب ، قابل تغییر است.

مکان تبلیغات شما

امکانات وب

شمارنده

پر مخاطب ها

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز و تمایل بتوانید ایکون هر وب سایت (FavIcons) را در مرورگر سافاری ان هم در ایپد و یا ایفون خود نمایش دهید . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی ، باید بگوییم که ایکون هر وب سایت می تواند در دیدن و تشخیص دادن یک تب وب سایت از سایر تب ها در هنگام نگاه کردن به یک مجموعه از تب های موجود و باز شده در مرورگر سافاری کمک شایانی کند . در همین راستا ، در اخرین نسخه از سیستم عامل iOS هم اکنون شما می توانید ایکون هر وب سایت را در تب های باز شده سافاری برای هر دو ایفون و ایپد فعال کنید .

اموزش : نحوه ی مدیریت و حذف بخش های دانلود در مرورگر سافاری برای مک

بنابراین ، در این پست اموزشی به شما نشان خواهیم داد که چگونه نمایش ایکون هر وب سایت (FavIcons) را ان هم در تب های مرورگر تحت وب سافاری در سیستم عامل iOS برای ایفون یا ایپد را سریعا فعال کنید .

و اما نحوه ی نمایش ایکون هر وب سایت (FavIcons) در تب های مرورگر سافاری برای iOS :

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Settings را برروی ایفون یا ایپد خود باز کرده و سپس به Safari مراجعه کنید .
  2. حال می بایست گزینه ی Show Icons in Tabs را پیدا کرده و سوییچ ان را به وضعیت فعال تغییر دهید .
  3. اکنون می بایست به مرورگر سافاری در ایفون یا ایپد بازگشته و اگر شما چندین تب باز شده داشته باشید ، هم اکنون شما ظاهر شدن ایکون وب سایت ها در کنار نام تب یا نام سایت را مشاهده خواهید کرد .

در این صورت ، فعال کردن نمایش ایکون هر وب سایت در مرورگر سافاری برای ایفون و ایپد می تواند مرور کردن از طریق چندین تب را یک کمی سریعتر انجام دهد ، چرا که شما ممکن است به دیدن و تشخیص دادن یک ایکون خاص همراه با یک وب سایت خاص را فراگرفته باشید . همچنین شما ممکن است این ویژگی را در هنگام جستجو کردن از میان تب های سافاری در ایفون و ایپد ، یا در هنگام سوایپ کردن از میان یک تعداد بسیاری از تب ها در قسمت بالای پنجره ی مرورگر سافاری در ایپد ، یا در هنگام مشاهده ی تب های iCloud Safari قدردان و ممنون باشید .

از طرفی ، فراتر از این امر مسئله ی چندان ضروری وجود ندارد ، چرا که ایکون هر وب سایت بطور خودکار همراه با تمامی وب سایت های اینده ، با فرض براینکه ان ها توسط این صفحه ی وب یا وب سایت پشتیبانی می شوند ، بارگزاری خواهند شد . همچنین ، ایکون هر وب سایت همراه با اغلب وب سایت ها بطور پیشفرض بعنوان یک فایل کوچک favicon.ico در وب سرور ظاهر و شامل می شوند و این فایل های ایکون بکار رفته در سایت چه ان ها در سافاری نشان داده شوند یا خیر ، وجود دارند .

اموزش : نحوه ی اضافه کردن یک بوکمارک بطور مستقیم از سافاری به کروم در iOS

قابل ذکر است که ، اگر شما این تنظیمات را در Settings دیوایس مبتنی بر iOS خود برای مرورگر سافاری دردسترس ندارید ، این امر بدان معنا می باشد که شما درحال اجرای یک نسخه ی قدیمی تر از iOS می باشید . بنابراین ، شما می توانید یا به یک نسخه ی جدیدتر از iOS 12.0 و یا نسخه های پس از ان بروزرسانی کنید و یا فقط این ویژگی را کنار بگذارید . البته ، گفتنی است که بسیاری از مرورگر های تحت وب جایگزین برای iOS نیز از جمله کروم بطور پیشفرض ایکون هر وب سایت را نشان می دهند . از طرفی ، این ویژگی برای یک مدت زمان طولانی در بسیاری از دیگر مرورگر های تحت وب بطور استاندارد بوده است اما تا همین اواخر در مرورگر سافاری برای iOS یا مک دردسترس نبوده است .

اموزش : چگونه پنجره های جداگانه سافاری را به یک پنجره در مک ادغام کنیم ؟

در همین راستا ، باید بگوییم که درحالیکه دیدن ایکون هر وب سایت برای برخی از کاربران مطلوب می باشد ، دیگران ممکن است این ویژگی را نظر به اینکه این قابلیت می تواند یک نوار تب را همراه با یک تعداد زیادی از رنگ ها و ایکون ها بجای یک متن ساده بهم بریزند ، دوست نداشته باشند .

البته شما می توانید ایکون هر وب سایت را از تب های سافاری در iOS ان هم با بازگشت به تنظیمات مربوط به مرورگر سافاری در برنامه ی Settings و غیرفعال کردن این ویژگی مجددا پنهان کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش
يکشنبه 28 بهمن 1397 - 19:58
بازدید : 19
برچسب‌ها :

آمار سایت

آنلاین :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید هفته گذشته :
بازدید ماه گذشته :
بازدید سال گذشته :
کل بازدید :
تعداد کل مطالب : 10818
تعداد کل نظرات : 2