هم اکنون سومین نسخه های بتای iOS 12.2 و watchOS 5.2 و tvOS 12.2 برای تست و ازمایش دردسترس می باشند

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 100

<strong>هم</strong> <strong>اکنون</strong> <strong>سو<strong>می</strong>ن</strong> <strong>نسخه</strong> <strong>های</strong> <strong>بتای</strong> iOS 12.2 و watchOS 5.2 و tvOS 12.2 <strong>برای</strong> <strong>تست</strong> و <strong>ازمایش</strong> <strong>دردسترس</strong> <strong>می</strong> <strong>باشند</strong>

در روز سه شنبه ، شرکت اپل سومین نسخه های بتای iOS 12.2 ، watchOS 5.2 و tvOS 12.2 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

شرکت اپل روز گذشته سومین نسخه های بتا را برای بروزرسانی های نرم افزاری اینده iOS 12.2 و watchOS 5.2 و tvOS 12.2 ان هم تنها برای توسعه دهندگان ثبت شده خود و اعضای برنامه ی توسعه دهندگان اپل منتشر کرده است . از طرفی ، این نسخه های بتای منتشر شده اخیر می بایست بدون در نظر گرفتن نسخه بتای watchOS ان ، بزودی برای تست کنندگان و ازمایش کنندگان نسخه های بتای عمومی هم عرضه شود . اما اگر در این مورد شما متعجب شده اید ، باید بگوییم که نسخه های بتای عمومی بطور کلی با نسخه های بتای توسعه دهندگان یکسان می باشند .

همچنین ، قابل ذکر است که ما می توانیم تایید کنیم که نسخه بتای جدید iOS 12.2 عملکرد و قابلیت فیس تایم گروهی را برای تست کنندگان نسخه های بتا (همانطور که بطور منظم کاربران یک رفع را برای مشکل استراق سمع در iOS 12.1.4 دریافت کرده اند) ، بازیابی کرده است . البته ، نسخه های منتشر شده در روز گذشته سومین نسخه بتای macOS Mojave 10.14.4 را که در روز دوشنبه منتشر شده بود را مستثنی می کند .

بنابراین ، برای نصب سومین نسخه بتای iOS 12.2 که با شماره ساخت ۱۶E5201e شناخته می شود را می بایست به مسیر Settings > General > Software Update در ایفون ، ایپد و یا ایپاد تاچ خود مراجعه کرد . همچنین ، برای نصب سومین نسخه بتای tvOS 12.2 که با شماره ساخت ۱۶L5201d شناخته می شود را می بایست Settings > System > Software Updates > Update Software در چهارمین و یا پنجمین نسل اپل تی وی خود مراجعه کرد.

اما برای برای نصب سومین نسخه بتای watchOS 5.2 که با شماره ساخت ۱۶T5201c شناخته می شود را می بایست به مسیر My Watch > General > Software Update در برنامه ی همواره همراه Watch در ایفون خود مراجعه کنید .

البته ، پیش از تمامی این موارد باید بگوییم که شما می بایست اطمینان حاصل نمایید که دیوایس شما درحال اجرای یک پروفایل پیکربندی ویژه می باشد که می توان از پرتال مرکز توسعه دهندگان اپل دانلود شود وگرنه شما قادر به نصب نسخه بتای نرم افزاری اپل نخواهید بود .

حال بعنوان یاداوری باید بگوییم که نسخه بتای اغازین iOS 12.2 پیرامون یک چندین تغییرات قابل توجه و بهبوداتی را شامل پشتیبانی Apple News در کانادا ، اضافه شدن پشتیبانی HomeKit TV ، قابلیت اشتراک در برنامه ی News ، یک ویجت باز طراحی شده Apple TV Remote در کنترل سنتر ، پشتیبانی برای یک ایرپاد باز طراحی شده اینده همراه با ویژگی Hey Siri ، چهار انیموجی جدید و … را با خود به همراه اورده است .

اما در طرف مقابل ، watchOS 5.2 و tvOS 12.2 تقریبا در مورد رفع باگ ها می باشند . درحالیکه macOS Mojave 10.14.4 برای اضافه کردن بهبوداتی همچون Touch ID AutoFill در سافاری و Dark Mode برای وب سایت ها همراه بوده است .

با اینحال ، باید بگوییم که ما انتظار داریم تا بروزرسانی های ذکر شده در بالا و همچنین macOS Mojave 10.14.4 در نسخه ی بتا برای چندین هفته باقی بماند و شاید در ماه مارس بطور عمومی برای انتشار اماده باشد .

در پایان ، گفتنی است که اگر شما موفق به کشف سایر تغییرات قابل توجه در نسخه های بتای جدید سیستم عامل های اپل شده اید ، می توانید یافته های خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

پنجشنبه 2 اسفند 1397 - 15:38
قدرت گرفته از نیلوبلاگ