معرفی لیستی از ۲۵۰ توییک جیلبریک سازگار با ابزار Unc0ver در iOS 12-12.1.2

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 218

اگر شما هم دیوایس مبتنی بر iOS 12 خود را به کمک جدیدترین ابزار Unc0ver جیلبریک کرده اید و به دنبال اخرین توییک های سازگار با ان هستید ، پیشنهاد می کنیم در ادامه با جاست تک همراه بوده تا شما کاربران عزیز را با توییک های سازگار با iOS 12 اشنا کنیم .

بطور کلی ، باید بگوییم که در اینجا شما می توانید بیش از ۲۵۰ توییک جیلبریک سازگار با iOS 12 و iOS 12.1.1 و iOS 12.1.2 را ان هم برای ابزار جیلبریک Unc0ver که درحال اجرا برروی دیوایس هایی همچون ایفون ، ایپد و ایپاد تاچ می باشند را مشاهده کنید . بنابراین ، شما می توانید از این لیست بروز شده بطور مداوم برای مشاهده ی چناچه توییک های مورد علاقه ی شما درحال حاضر سازگار با iOS 12.x.x می باشند را استفاده کنید .

همچنین گفتنی است که گاهی اوقات در دنیای جیلبریک iOS ، چنین امری برای بازگشت و مطلع شدن از اخرین اطلاعیه ها و اخبار بزرگی که ایجاد می شوند ، ارزشمند می باشد . زبرا بعنوان یک مثال از چرای ضرروی بودن این امر ان است که درحال حاضر بسیاری از صاحبان دیوایس ها در سراسر دنیا از اخرین نسخه ی Unc0ver برای جیلبریک کردن دیوایس های مجهز به iOS 12.0/12.1.1/12.1.2 خودشان استفاده خواهند کرد و سپس بطور مستقیم به سیدیا برای دانلود و نصب پکیج ها مراجعه می کنند .

بنابراین با توجه به وضعیت فعلی جیلبریک ، باید گفتکه این جیلبریک می تواند بطور بالقوه چنانچه نصب توییک های غیرقابل سازگاری که دیوایس را در وضعیت بوت دائمی قرار می دهند ، برای شما بسیار خطرناک بشمار ایند .

در نتیجه ، به همین دلیل است که لیست توییک ها و پکیج های بروز شده و اساسی از دنیای جیلبریک در این ماهیت بسیار مهم و یک ابتکار بسیار ارزشمند می باشد . بنابراین ، هدف ما در اینجا ان است که افرادی که در حقیقت دیوایسشان را جیلبریک کرده اند ، بتوانند توییک های معینی را برای بررسی سازگاری و مطمئن شدن از اینکه ایا ان پکیج بطور کامل یا بطور جزئی برروی مشخصات سخت افزاری و نرم افزارشان کار می کند و یا اینکه ایا بطور کامل هر مورد و رفتار به نمایش گذاشته شده از پکیج دیوایس را در هنگام نصب شدن ان توییک خراب می کند را تست کنند .

بنابراین ، درحال حاضر مطمئن شوید که این لیست را قبل از جیلبریک کردن بررسی کرده اید . اما اگر شما پیش از این جیلبریک را انجام داده اید و تاکنون با نصب توییک های انجام شده خود خوش شانس بوده اید و اتفاقی برایتان نیافتاده است ، سپس از این پس موارد متداول ممکن را انجام دهید و تا پیش از انکه مطمئن شوید نصب توییک ها را کنار بگذارید . از طرفی ، همواره به این صفحه و پست مراجعه کرده و مطمئن شوید که شما به یک صفحه ی بوت پس از نصب یک توییک یا پکیج خراب منتقل نمی شوید و به دردسر نمی افتید . همچنین ، گفتنی است که بسیاری از افراد کار های مثبت بسیاری را در این جیلبریک انجام می دهند که همواره بسیار قدردانی شده است اما همیشه مهم است که حداکثر کار ممکن را برای ایمن نگه داشتن دیوایس خود انجام دهید .

اکنون در اینجا شما می توانید لیست کاملی از توییک های جیلبریک سازگار با iOS 12 را در ادامه بررسی و مشاهده کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

سه شنبه 7 اسفند 1397 - 19:43
قدرت گرفته از نیلوبلاگ