بیست و نهمین نسخه بتای ابزار Unc0ver v3.0.0 همراه با پشتیبانی از Cydia در دیوایس های A8X-A11 که درحال اجرای iOS 12.0-12.1.2 می باشند ، از راه رسیده است

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 197

<strong>بیست</strong> و <strong>نه<strong>می</strong>ن</strong> <strong>نسخه</strong> <strong>بتای</strong> <strong>ابزار</strong> Unc0ver v3.0.0 <strong>هم<strong>راه</strong></strong> <strong>با</strong> پشتی<strong>با</strong>نی <strong><strong>از</strong></strong> Cydia <strong>در</strong> <strong>دیوایس</strong> <strong>های</strong> A8X-A11 <strong>که</strong> <strong>در</strong>حال <strong>اجرای</strong> iOS 12.0-12.1.2 <strong>می</strong> <strong>با</strong>شند ، <strong><strong>از</strong></strong> <strong>راه</strong> <strong>رسیده</strong> <strong>است</strong>

اگر شما هم منتظر یک جیلبریک کاملا پایدار همراه با سیدیا در iOS 12 می باشید ، پیشنهاد می کنیم در ادامه با جاست تک همراه بوده تا شما کاربران عزیز را با اخرین اخبار دنیای جیلبریک اشنا کنیم .

اما پس از انتظار های بسیار فراوان ، باید بگوییم که بتازگی هکر و Pwn20wnd رهبر توسعه دهنده ی unc0ver بیست و نهمین نسخه ی بتا از ابزار پیش منتشر شده ی Unc0ver v3.0.0 را همراه با پشتیبانی کامل برای iOS 12 عرضه کرده است . از طرفی ، برخلاف پشتیبانی جزئی iOS 12 که unc0ver تنها کمتر از دو هفته ی پیش منتشر کرده بود ، اخبار امروز بدان معنا می باشد که هم اکنون unc0ver یک مجموعه ی کامل از نسخه ی سازگار با iOS 12 را همراه با Cydia و Cydia Substrate عرضه کرده است .

همچنین ، توجه به این امر مهم می باشد که براستی این ابزار منتشر شده یک نسخه ی بتای عمومی است و می بایست بگونه ای خاص با ان رفتار شود . چرا که ابزار از پیش منتشر شده Unc0ver v3.0.0 همچنان از هر دیوایسی که می تواند iOS 12 را اجرا کند ، پشتیبانی نمی کند . با اینحال ، این امر انتظار می رود که بزودی بعنوان کار برروی ابزار جیلبریک تغییر کند و در سراسر نسخه های بتای عمومی ادامه یابد .

<strong>بیست</strong> و <strong>نه<strong>می</strong>ن</strong> <strong>نسخه</strong> <strong>بتای</strong> <strong>ابزار</strong> Unc0ver v3.0.0 <strong>هم<strong>راه</strong></strong> <strong>با</strong> پشتی<strong>با</strong>نی <strong><strong>از</strong></strong> Cydia <strong>در</strong> <strong>دیوایس</strong> <strong>های</strong> A8X-A11 <strong>که</strong> <strong>در</strong>حال <strong>اجرای</strong> iOS 12.0-12.1.2 <strong>می</strong> <strong>باشند</strong> ، <strong><strong>از</strong></strong> <strong>راه</strong> <strong>رسیده</strong> <strong>است</strong>

از سوی دیگر ، با توجه به صفحه ی GitHub رسمی unc0ver ، بیست و نهمین نسخه بتای ابزار Unc0ver v3.0.0 از iOS 12.0-12.1.2 در تمامی دیوایس هایی که دارای پردازنده ی A8X-A11 می باشند را پشتیبانی می کند . اما دیوایس های A12 همچون ایفون Xs ، ایفون Xs Max و ایفون Xr بعدا پشتیبانی خواهند شد و همچنین اکثر دیوایس های ۴K که همچنان در این زمانیکه ما این پست را یادداشت و منتشر می کنیم ، پشتیبانی نمی شوند را اضافه خواهند کرد . اما تغییرات رسمی موارد زیر را ذکر می کنند :

۰۲/۲۲/۲۰۱۹ – v3.0.0~b29 was released for public testing with the following changes

Full-fledged iOS 12.0 – ۱۲.۱.۲ support for A8X-A11 devices with Cydia and Substrate by @saurik

همچنین ، Pwn20wnd نیز جزئیات مهم زیر را به اشتراک گذاشته است ، که ممکن است ارزش نگاه کردن به ان را اگر شما هرگونه علاقه ای به جیلبریک کردن iOS 12 را دارید ، داشته باشد :

در صورت وجود ، حذف فایل OTA از مسیر Settings > Storage و انجام ریبوت پیش از تلاش برای جیلبریک کردن به منظور جلوگیری از یک عمل بوت احتمالی

این نسخه دارای سیدیای کاملا تکامل یافته و پشتیبانی از Substrate برای iOS 12 در دیوایس های سازگار که در بالا فهرست شده است ، می باشد . این بدان معنا می باشد که سیدیا و توییک ها کاملا قابل استفاده می باشند

برخی از مخازن ممکن است همراه با Cydia/APT همچنان به دلیل یک باگ در کد اپل برروی iOS 12 عمل نکند (این توییت را مشاهده کنید)

این ابزار جیلبریک در نظر گرفته شده را برای انکه ایمن باشد ، می بایست تا زمانیکه شما مطمئن شوید که فایل OTA را دانلود نکرده اید ، امتحان نکنید

گفتنی است که ، همچنان برای ریستور یا دانگرید دیوایس خود به سومین نسخه بتای iOS 12.1.1~b3 برای استفاده از این جیلبریک حتی اگر شما برروی iOS 12.1.3 و یا نسخه های پس از ان هستید ، امکان پذیر می باشد (این توییت را مشاهده کنید)

اما همانطور که در این ابزار بنظر می رسد ، چنین امری مهم می باشد که شما هرگونه بروزرسانی OTA در انتظار را پیش از تلاش برای جیلبریک کردن حذف کنید ، چرا که این امر می تواند شما را به یک وضعیت بوت ارسال کند . همچنین ، اگر شما پیش از این چنین کاری را انجام نداده اید ، باید بگوییم که شما ممکن است که بخواهید تا پروفایل tvOS را برروی ایفون خود به منظور جلوگیری از ظاهر شدن یا دانلود شدن بروزرسانی های OTA نصب کنید . بنابراین ، شما می توانید از گوگل برای پیدا کردن انچکه شما به دنبال ان هستید ، یعنی پیدا کردن نصب پروفایل tvOS استفاده کنید ، چرا که ما نمی توانیم بطور مستقیم به پروفایل tvOS برای دلایل اخلاقی لینک دهیم .

از سوی دیگر ، Pwn20wnd نیز هشدار می دهد که برخی از مخازن ممکن است به درستی در Cydia برروی iOS 12 (همچنان) کار نکنند و به این دلیل است که این ابزار یک بتا می باشد و همچنان نیاز به پردازش دارد . به همین دلیل ، ما توصیه می کنیم که جیلبریک کنندگان تازه کار تا زمانیکه جیلبریک یک کمی بالغ تر می شود ، دست نگه دارند .

همچنین ، علیرغم بازبینی های امروز برای ابزار پیش منتشر شده Unc0ver v3.0.0 ، شایان ذکر است که v2.2.6 همچنان اخرین نسخه ی عمومی منتشر شده همراه با پشتیبانی از iOS 11.0-11.4 beta 3 می باشد . بنابراین ، ابزار پیش منتشر شده Unc0ver v3.0.0 تنها پشتیبانی از iOS 11.4-11.4.1 را تکرار می کند و علاوه بران پشتیبانی جدیدی را برای iOS 12.0-12.1.2 اضافه می کند .

در این صورت ، هم ابزار پیش منتشر شده unc0ver v2.2.6 و هم unc0ver v3.0.0 را می توان از صفحه ی GitHub رسمی Pwn20wnd دانلود کرد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

سه شنبه 7 اسفند 1397 - 19:43
قدرت گرفته از نیلوبلاگ