تماشا کنید : ۱۰ ترفند ویدئویی کاربردی از سوی اپل برای عکاسی در ایفون

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 180

<strong>تماشا</strong>ی 10 <strong>ترفند</strong> ویدئوی <strong>کاربردی</strong> <strong>از</strong> <strong>سوی</strong> <strong>اپل</strong> <strong>برای</strong> <strong>عکاسی</strong> <strong>در</strong> <strong>ایفون</strong>

اگر شما هم علاقمند به عکاسی با دوربین فوق العاده ی ایفون خود هستید ، پیشنهاد می کنیم در ادامه با جاست تک همراه بوده تا شما کاربران عزیز را با تماشای ویدئو هایی کاربردی از سوی اپل برای عکاسی در ایفون اشنا کنیم .

بطور کلی ، باید بگوییم که شرکت اپل یک مجموعه از ویدئو های کوتاه و سریع را همراه با پوشش برخی از ترفند های کاربردی در عکاسی ایفون را پست کرده است . بنابراین ، اگر شما هم یکی از چندین افراد ممکنی هستید که از ایفون خودشان بعنوان دوربین اصلی روزمرشان استفاده می کنند ، احتمالا می بایست شما هم از برخی از ترفند های اپل که اموزنده می باشند را در اینجا یافته و لذت ببرید .

اموزش : چگونه از زوم اپتیکال تا دو برابر (۲x) در ایفون هایی همراه با دوربین دوگانه استفاده کنیم ؟

از طرفی ، گفتنی است که شما در اینجا می توانید مباحث گوناگونی را از عکاسی که در این ویدئو های کوتاه پوشش داده شده اند ، از جمله نحوه ی گرفتن تصاویر همراه با تنظیمات کنترل عمق ، نور و روشنایی صحنه ، ویدئو های تایم لپس ، برش ویدئو ها ، گرفتن سلفی های پرتره ، استفاده از قابلیت Grid ، انتخاب عکس های کلیدی برای Live Photos و بسیاری از موارد دیگری را بیابید . البته ، گفتنی است که بسیاری از این ترفند ها ممکن است که پیش از این چنانچه شما یکی از دنبال کنندگان منظم از سایت هایی همچون justtech.ir بوده باشید که در ان ما ترفند های دوربین ، ترفند های عکاسی و ترفند های Photos را پوشش داده ایم، اشنا باشند . اما با اینحال چنین ویدئو های کوتاه و سریعی می تواند یک بازخورد خوبی در برخی از ترفند های عکاسی را نیز ارائه دهند .

اموزش : نحوه ی حذف و رفع قرمزی چشم ها در عکس های ایفون

بنابراین ، باید بگوییم که این ترفند های ویدئویی کوتاه در زیر از طریق صفحه ی یوتیوب اپل برای شما به منظور مشاهده ی هرچه اسان تر ان ها قرار داده شده است که اکثر ان ها در بین ۳۰ ثانیه تا ۴۵ ثانیه بطول می انجامد .

نحوه ی عکس گرفتن همراه با کنترل عمق :

نحوه ی عکس گرفتن همراه با Stage Light Mono :

نحوه ی گرفتن یک ویدئوی Time Lapse :

نحوه ی انتخاب یک عکس کلیدی برای Live Photos :

نحوه ی جستجو در Photos :

نحوه ی عکس گرفتن با استفاده از قابلیت Grid :

نحوه ی گرفتن عکس همراه با نور و سایه :

نحوه ی برش یک ویدئو :

نحوه ی ویرایش یک سلفی پرتره :

نحوه ی ویرایش همراه با کنترل عمق :

در نظر داشته باشید که برخی از این ترفند ها برای مدل های ویژه ای از ایفون ها همراه با ویژگی های کامل دوربین ان ها خاص می باشند ، اما سایر ترفند ها بطور گسترده برای عکاسی و در تمامی مدل های ایفون قابل اجرا و مناسب می باشند .

اموزش : نحوه ی استفاده از تب For You و سایر ویژگی های جدید در برنامه ی Photos

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

چهارشنبه 8 اسفند 1397 - 17:14
قدرت گرفته از نیلوبلاگ