نحوه ی استفاده از اپل واچ بعنوان یک ریموت برای اپل تی وی

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 107

<strong>نحوه</strong> ی <strong>استفاده</strong> <strong>از</strong> <strong><strong>اپل</strong></strong> <strong>واچ</strong> <strong>بعنوان</strong> <strong>یک</strong> <strong>ریموت</strong> <strong>برای</strong> <strong><strong>اپل</strong></strong> <strong>تی</strong> <strong>وی</strong>

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در موارد نیاز از اپل واچ خود بعنوان یک ریموت برای اپل تی وی استفاده کنید . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی ، باید بگوییم که شما نیز ممکن است که پیش از این بدانید که می توانید از ایفون خود همراه با برنامه ی Remote برای کنترل کردن اپل تی ویتان استفاده کنید. اما ایا شما نیز می دانستید که برای انجام چنین امری می توانید از اپل واچتان هم استفاده کنید ؟

بنابراین ، در نظر داشته باشید که اگر سیری ریموت شما نزدیکتان نمی باشد ، یا سیری ریموت نیاز به شارژ شدن دارد ، یا شما با سیری ریموت مشکلی دارید و یا بسیاری از موارد دیگر می توان گفتکه وجود این گزینه ها و اختیارات می تواند برای شما مناسب باشند . همچنین ، از انجاییکه شما احتمالا پیش از این اپل واچ خود را به مچ دستتان بسته اید ، شما ریموتی قابل استفاده و کاربردی برای تمامی این موارد را به همراه دارید . (فراموش نکنید که منظور از سیری ریموت (Siri Remote) همان کنترل اپل تی وی می باشد)

اموزش : نحوه ی راه اندازی و استفاده از ایفون خود بعنوان یک ریموت اپل تی وی

بنابراین ، در اینجا شما می توانید نحوه ی استفاده از اپل واچ را بعنوان یک ریموت برای اپل تی وی مشاهده کنید .

و اما نحوه ی جفت کردن و همگام سازی اپل واچ به اپل تی وی :

پیش از هر چیز ، بیاد داشته باشید که برای جفت کردن و همگام سازی اپل واچ و برنامه ی Remote خود به اپل تی وی می بایست اطمینان حاصل نمایید که دیوایس ها به یکدیگر نزدیک می باشند . سپس می بایست چند مرحله ی زیر را دنبال کنید .

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Remote را در اپل واچ خود باز کنید .
  2. حال می بایست برروی Apple TV تپ کنید .<strong>نحوه</strong> ی <strong>استفاده</strong> <strong>از</strong> <strong><strong>اپل</strong></strong> <strong>واچ</strong> <strong>بعنوان</strong> <strong>یک</strong> <strong>ریموت</strong> <strong>برای</strong> <strong><strong>اپل</strong></strong> <strong>تی</strong> <strong>وی</strong>
  3. اکنون زمانیکه کد برروی تلویزیون ظاهر شد ، می بایست ان را در ساعت خود وارد کنید .<strong>نحوه</strong> ی <strong>استفاده</strong> <strong>از</strong> <strong><strong>اپل</strong></strong> <strong>واچ</strong> <strong>بعنوان</strong> <strong>یک</strong> <strong>ریموت</strong> <strong>برای</strong> اپل <strong>تی</strong> <strong>وی</strong>

پس از ان شما می بایست صفحه ی کنترل ریموت را برروی اپل واچ خود مشاهده کنید .

<strong>نحوه</strong> ی <strong>استفاده</strong> <strong>از</strong> اپل <strong>واچ</strong> <strong>بعنوان</strong> <strong>یک</strong> <strong>ریموت</strong> <strong>برای</strong> اپل <strong>تی</strong> <strong>وی</strong>

نکته : برروی نسخه های قدیمی تر از اپل تی وی ، شما ممکن است نیاز به مراجعه به مسیر Settings > Remotes و انتخاب اپل واچ خود داشته باشید .

و اما هدایت و کنترل اپل تی وی بوسیله ی اپل واچ :

لازم به ذکر است که ، این اقدامات برای حرکت در سراسر اپل تی وی بوسیله ی برنامه ی Remote در اپل واچ بسیار اسان می باشند . به این صورتکه :

  • برای حرکت در بین اپلیکیشن های اپل تی وی و فولدر های خود می بایست به سمت بالا ، پایین ، راست یا چپ سوایپ کنید .
  • برای انتخاب یک اپلیکیشن یا فولدر می بایست تپ کنید .
  • برای بازگشت به صفحه ی اصلی اپل تی وی خود می بایست برروی گزینه ی Menu تپ کرده و انگشت خود را برروی ان نگه دارید و یا برای بازگشت به یک صفحه می بایست یکبار برروی گزینه ی Menu تپ کنید .
  • برای تعامل و ارتباط برقرار کردن با فیلم ها ، نمایش ها و موزیک ها می بایست برروی Play/Pause تپ کنید .
  • برای بازگشت به صفحه ی اصلی Remote می بایست برروی گزینه ی بالا و سمت چپ صفحه تپ کنید .

اموزش : چگونه حساسیت سطح لمسی ریموت نسل چهارم اپل تی وی (Siri Remote) را تنظیم کنیم ؟

اموزش : چگونه اپلیکیشن ها و ترتیب هوم اسکرین را بطور یکسان در میان چندین اپل تی وی حفظ کنیم ؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

دوشنبه 13 اسفند 1397 - 4:27
قدرت گرفته از نیلوبلاگ