اپل تبلیغ جدیدی را برای ایفون با مضمون (Private Side) پست و منتشر کرده است

درباره وب


    Pinez.ir بزودی افزایش فالور اینستاگرام افزایش ویو لایک کامنت و خرید ممبر تلگرام زیر قیمت بازار در دامنه pinez.ir شزوع می شود برای اطلاع رسانی کانال تلگرام رو دنبال کنید@pinez

لطفا برای حمایت روی 3 تبلیغ کلیک کنید 👇

    شمارنده

اپل تبلیغ جدیدی را برای ایفون با مضمون (Private Side) پست و منتشر کرده است

<strong>اپل</strong> <strong>تبلیغ</strong> <strong>جدیدی</strong> <strong>را</strong> ب<strong>را</strong>ی <strong>ایفون</strong> <strong>با</strong> <strong>مضمون</strong> (Private Side) <strong>پست</strong> و <strong>منتشر</strong> <strong>کرده</strong> <strong>است</strong>

در روز پنجشنبه ، شرکت اپل تبلیغ جدیدی را با موضوع پراهمیت مربوط به حریم خصوصی و امنیت برای ایفون های خود منتشر کرده است . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی و مشاهده ی این تبلیغ در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که شرکت اپل در روز پنجشنبه یک تبلیغ جدیدی را برای ایفون در کانال یوتیوب خودش با مضمون (Private Side) پست و منتشر کرده است . از طرفی ، قابل ذکر است که این تبلیغ یک کلیپ نسبتا طنز امیز می باشد که شماری از شرایط واقعی زندگی را برجسته می کند و در ان کاربران خواهان حریم خصوصی خودشان می باشند و همچنین اشاره می کند که اگر حریم خصوصی در زندگی شما اهمیت دارد ، این اهمیت می بایست به تلفن زندگی شما هم مربوط شود .

و اما در اینجا می توانید این تبلیغ را مشاهده کنید :

و اما در اینجا می توانید توضیحات موجود برای این تبلیغ را مشاهده کنید :

حریم خصوصی شما مهم است . در واقع ، این حریم خصوصی در بسیاری از موارد همچون رمزنگاری مکالمات iMessage شما ، یا عدم نگهداری یک تاریخچه از مسیر های شما در برنامه ی Maps ، یا برای محدود کردن ردیابی در تمامی سایت ها بوسیله ی سافاری و بسیاری از موارد دیگر پر اهمیت می باشد . بنابراین ، ایفون برای محافظت از اطلاعات شما طراحی شده است .

در پایان ، باید بگوییم که ما خوشحال می شویم تا انچه را که شما در مورد تبلیغ جدید اپل فکر می کنید را در بخش دیدگاه ها بشنویم.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها:

صفحات سایت