اپل اعلام کرد که رویداد WWDC 2019 در سوم تا هفتم ژوئن در سن خوزه برگزار خواهد شد

درباره وب


    Pinez.ir بزودی افزایش فالور اینستاگرام افزایش ویو لایک کامنت و خرید ممبر تلگرام زیر قیمت بازار در دامنه pinez.ir شزوع می شود برای اطلاع رسانی کانال تلگرام رو دنبال کنید@pinez

لطفا برای حمایت روی 3 تبلیغ کلیک کنید 👇

    شمارنده

اپل اعلام کرد که رویداد WWDC 2019 در سوم تا هفتم ژوئن در سن خوزه برگزار خواهد شد

<strong>اپل</strong> <strong>اعلام</strong> <strong>کرد</strong> <strong>که</strong> <strong>رویداد</strong> WWDC 2019 <strong><strong>در</strong></strong> <strong>سوم</strong> <strong>تا</strong> <strong>هفتم</strong> <strong>ژوئن</strong> <strong><strong>در</strong></strong> <strong>سن</strong> <strong>خوزه</strong> <strong>برگزار</strong> <strong>خواهد</strong> <strong>شد</strong>

همانطور که از عنوان این پست مشخص می باشد ، شرکت اپل بالاخره دعوت نامه های مربوط به کنفرانس سوم ژوئن را برای WWDC 2019 ارسال کرده است . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که شرکت اپل در روز گذشته گفته است که کنفرانس توسعه دهندگان جهانی این شرکت از سوم تا هفتم ژوئن در مرکز کنوانسیون McEnery ، در شهر سن خوزه اتفاق خواهد افتاد و از طرفی باید گفتکه تاریخ این رویداد بزرگ طی یک گزارشی پیشین توسط MacRumors شایعه و تایید شده بود .

از سوی دیگر ، قابل ذکر است که ثبت نام بلیط این رویداد از روز پنجشنبه از طریق وب سایت WWDC باز می باشد و تا تاریخ ۲۰ مارس در ساعت ۵pm PDT معتبر می باشد . همچنین ، اپل تاکید کرده است که بلیط ها از طریق یک فرایند انتخاب تصادفی صادر خواهند شد ، بنابراین متقاضیان می بایست از اعضای برنامه ی توسعه دهندگان اپل (Apple Developer Program) و یا برنامه ی اینترپرایز توسعه دهندگان اپل (Apple Developer Enterprise Program) باشند و از ۱۴ مارس ۲۰۱۹ در ساعت ۹am PT برای ثبت نام اقدام کنند .

همچنین ، در نظر داشته باشید که بلیط ها از ۱۵۹۹ دلار قیمت گذاری می شوند .

بنابراین ، توسعه دهندگان از وضعیت درخواستشان تا تاریخ ۲۱ مارس در ساعت ۵pm PDT مطلع خواهند شد . در این صورت ، فقط توسعه دهندگانی که این بلیط را از طریق سیستم قرعه کشی برنده می شوند مجاز به خرید ان خواهند بود .

در این صورت ، باید گفتکه این غول تکنولوژی کوپرتینویی علاوه برانچکه برای این کنفرانس شایعه و اذعان شده است و البته ما تماما به ان ها یقین نداریم ، ظاهرا این کنفراس را از طریق اپلیکیشن رسمی WWDC برای ایفون ، ایپد و اپل تی وی و همچنین از طریق وب سایت توسعه دهنده ی اپل بصورت زنده استریم و پخش خواهد کرد .

و اما یادداشت های منتشر شده از این اعلامیه :

اکنون در سی امین سال خود ، بزرگترین رویداد اپل بیشترین نواوری های دنیا و توسعه دهندگان خلاق را گردهم خواهد اورد . بنابراین ، درحال حاضر با بیش از ۱.۴ میلیارد دیوایسی که درحال اجرای iOS ، macOS ، watchOS یا tvOS می باشند ، WWDC 2019 به بینش شرکت کنندگان نسبت به اینده ی این پلتفرم ها و کار در کنار مهندسان اپل در مراحل پیشروی تکنولوژی و توسعه دهندگان متکی بر فریمورک ها کمک خواهد کرد .

در همین راستا ، می توان گفتکه WWDC یک فرصت برای توسعه دهندگان ، علاقه مندان و مشتریان برای یادگیری در مورد نه تنها اخرین پلتفرم های نرم افزاری اپل همچون iOS ، watchOS ، tvOS و macOS می باشد ، بلکه همچنین در مورد جدیدترین نواوری ها در یادگیری ماشین ، واقعیت افزوده ، سلامت و تناسب اندام و بسیاری از موارد دیگر مورد توجه می باشد .

<strong>اپل</strong> <strong>اعلام</strong> <strong>کرد</strong> <strong>که</strong> <strong>رویداد</strong> WWDC 2019 <strong><strong>در</strong></strong> <strong>سوم</strong> <strong>تا</strong> <strong>هفتم</strong> <strong>ژوئن</strong> <strong><strong>در</strong></strong> <strong>سن</strong> <strong>خوزه</strong> <strong>برگزار</strong> <strong>خواهد</strong> <strong>شد</strong>

البته ، لازم به ذکر است که همچون سال های گذشته ، جلسات فنی بسیاری همچون ازمایشگاه های عملی و سخنرانی های مهمانان که در مورد موضوعات فوق الذکر بحث خواهد شد ، در کنفرانس امسال هم وجود خواهد داشت . در نتیجه ، ما هر چیز مهمی را در قبل ، بعد و در طول این کنفرانس پوشش خواهیم داد .

و اما نقل و قول های مطبوعاتی منتشر شده از سوی رئیس بازاریابی اپل ، Phil Schiller به شرح زیر می باشد :

کنفرانس WWDC بزرگترین رویداد اپل در سال می باشد . در واقع ، این رویداد هزاران نفر از خلاق ترین ها و توسعه دهندگان اختصاصی از سراسر دنیا را همراه با بیش از یک هزار مهندس اپل برای یادگیری در مورد اخرین نواوری های موجود در پلتفرم اپل و برای ارتباط بعنوان یک جامعه را با خود به همراه می اورد .

گفتنی است که ، توسعه دهندگان ما بطور باور نکردنی در مورد ایجاد نسل بعدی از تجربیات دیوانه کننده برای دنیایی از اپلیکیشن ها پرشور می باشند . به همین دلیل ، ما نمی توانیم برای با هم بودن با ان ها و به اشترام گذاشتن موارد بعدی صبر کنیم .

در نهایت ، باید بگوییم که در سال جاری ۳۵۰ بورسیه ی تحصیلی WWDC وجود خواهد داشت که دانشجویان و اعضای تمامی سازمان های STEM را برای یک فرصتی به منظور کسب یک بلیط کنفرانس رایگان و محل سکونت برای WWDC همراه با یک عضویت یک ساله ی رایگان در برنامه توسعه دهندگان اپل را فراهم خواهد کرد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها:

صفحات سایت