اپل اعلام کرد که رویداد WWDC 2019 در سوم تا هفتم ژوئن در سن خوزه برگزار خواهد شد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 169

<strong>اپل</strong> <strong>اعلام</strong> <strong>کرد</strong> <strong>که</strong> <strong>رویداد</strong> WWDC 2019 <strong><strong>در</strong></strong> <strong>سوم</strong> <strong>تا</strong> <strong>هفتم</strong> <strong>ژوئن</strong> <strong><strong>در</strong></strong> <strong>سن</strong> <strong>خوزه</strong> <strong>برگزار</strong> <strong>خواهد</strong> <strong>شد</strong>

همانطور که از عنوان این پست مشخص می باشد ، شرکت اپل بالاخره دعوت نامه های مربوط به کنفرانس سوم ژوئن را برای WWDC 2019 ارسال کرده است . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که شرکت اپل در روز گذشته گفته است که کنفرانس توسعه دهندگان جهانی این شرکت از سوم تا هفتم ژوئن در مرکز کنوانسیون McEnery ، در شهر سن خوزه اتفاق خواهد افتاد و از طرفی باید گفتکه تاریخ این رویداد بزرگ طی یک گزارشی پیشین توسط MacRumors شایعه و تایید شده بود .

از سوی دیگر ، قابل ذکر است که ثبت نام بلیط این رویداد از روز پنجشنبه از طریق وب سایت WWDC باز می باشد و تا تاریخ ۲۰ مارس در ساعت ۵pm PDT معتبر می باشد . همچنین ، اپل تاکید کرده است که بلیط ها از طریق یک فرایند انتخاب تصادفی صادر خواهند شد ، بنابراین متقاضیان می بایست از اعضای برنامه ی توسعه دهندگان اپل (Apple Developer Program) و یا برنامه ی اینترپرایز توسعه دهندگان اپل (Apple Developer Enterprise Program) باشند و از ۱۴ مارس ۲۰۱۹ در ساعت ۹am PT برای ثبت نام اقدام کنند .

همچنین ، در نظر داشته باشید که بلیط ها از ۱۵۹۹ دلار قیمت گذاری می شوند .

بنابراین ، توسعه دهندگان از وضعیت درخواستشان تا تاریخ ۲۱ مارس در ساعت ۵pm PDT مطلع خواهند شد . در این صورت ، فقط توسعه دهندگانی که این بلیط را از طریق سیستم قرعه کشی برنده می شوند مجاز به خرید ان خواهند بود .

در این صورت ، باید گفتکه این غول تکنولوژی کوپرتینویی علاوه برانچکه برای این کنفرانس شایعه و اذعان شده است و البته ما تماما به ان ها یقین نداریم ، ظاهرا این کنفراس را از طریق اپلیکیشن رسمی WWDC برای ایفون ، ایپد و اپل تی وی و همچنین از طریق وب سایت توسعه دهنده ی اپل بصورت زنده استریم و پخش خواهد کرد .

و اما یادداشت های منتشر شده از این اعلامیه :

اکنون در سی امین سال خود ، بزرگترین رویداد اپل بیشترین نواوری های دنیا و توسعه دهندگان خلاق را گردهم خواهد اورد . بنابراین ، درحال حاضر با بیش از ۱.۴ میلیارد دیوایسی که درحال اجرای iOS ، macOS ، watchOS یا tvOS می باشند ، WWDC 2019 به بینش شرکت کنندگان نسبت به اینده ی این پلتفرم ها و کار در کنار مهندسان اپل در مراحل پیشروی تکنولوژی و توسعه دهندگان متکی بر فریمورک ها کمک خواهد کرد .

در همین راستا ، می توان گفتکه WWDC یک فرصت برای توسعه دهندگان ، علاقه مندان و مشتریان برای یادگیری در مورد نه تنها اخرین پلتفرم های نرم افزاری اپل همچون iOS ، watchOS ، tvOS و macOS می باشد ، بلکه همچنین در مورد جدیدترین نواوری ها در یادگیری ماشین ، واقعیت افزوده ، سلامت و تناسب اندام و بسیاری از موارد دیگر مورد توجه می باشد .

<strong>اپل</strong> <strong>اعلام</strong> <strong>کرد</strong> <strong>که</strong> <strong>رویداد</strong> WWDC 2019 <strong><strong>در</strong></strong> <strong>سوم</strong> <strong>تا</strong> <strong>هفتم</strong> <strong>ژوئن</strong> <strong><strong>در</strong></strong> <strong>سن</strong> <strong>خوزه</strong> <strong>برگزار</strong> <strong>خواهد</strong> <strong>شد</strong>

البته ، لازم به ذکر است که همچون سال های گذشته ، جلسات فنی بسیاری همچون ازمایشگاه های عملی و سخنرانی های مهمانان که در مورد موضوعات فوق الذکر بحث خواهد شد ، در کنفرانس امسال هم وجود خواهد داشت . در نتیجه ، ما هر چیز مهمی را در قبل ، بعد و در طول این کنفرانس پوشش خواهیم داد .

و اما نقل و قول های مطبوعاتی منتشر شده از سوی رئیس بازاریابی اپل ، Phil Schiller به شرح زیر می باشد :

کنفرانس WWDC بزرگترین رویداد اپل در سال می باشد . در واقع ، این رویداد هزاران نفر از خلاق ترین ها و توسعه دهندگان اختصاصی از سراسر دنیا را همراه با بیش از یک هزار مهندس اپل برای یادگیری در مورد اخرین نواوری های موجود در پلتفرم اپل و برای ارتباط بعنوان یک جامعه را با خود به همراه می اورد .

گفتنی است که ، توسعه دهندگان ما بطور باور نکردنی در مورد ایجاد نسل بعدی از تجربیات دیوانه کننده برای دنیایی از اپلیکیشن ها پرشور می باشند . به همین دلیل ، ما نمی توانیم برای با هم بودن با ان ها و به اشترام گذاشتن موارد بعدی صبر کنیم .

در نهایت ، باید بگوییم که در سال جاری ۳۵۰ بورسیه ی تحصیلی WWDC وجود خواهد داشت که دانشجویان و اعضای تمامی سازمان های STEM را برای یک فرصتی به منظور کسب یک بلیط کنفرانس رایگان و محل سکونت برای WWDC همراه با یک عضویت یک ساله ی رایگان در برنامه توسعه دهندگان اپل را فراهم خواهد کرد .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

شنبه 25 اسفند 1397 - 21:32
قدرت گرفته از نیلوبلاگ