<strong>چگونه</strong> <strong>نام</strong> <strong>ایرپاد</strong> <strong>های</strong> بی <strong>سیم</strong> را در <strong>ایفون</strong> یا <strong>ایپد</strong> <strong>تغییر</strong> دهیم ؟

در این پست اموزشی ، قصد داریم تا به شما کاربران عزیز نشان دهیم که چگونه در صورت نیاز بتوانید نام ایرپاد های بی سیم خود را در ایفون یا ایپد تغییر دهید . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

ایا شما هم مانند بسیاری از کاربران دیگر خواستار تغییر نام ایرپاد های بی سیم خود هستید ؟ در این صورت ، باید بگوییم که شما می توانید سریعا نام ایرپاد های بی سیم را از برنامه ی Settings در ایفون یا ایپد سینک و همگام شده خود تغییر دهید .

به همین منظور ، توجه داشته باشید که این امر فقط یک تغییر نام ساده از ایرپاد های بی سیم می باشد و چنین امری نیاز به ریست کردن ایرپاد ها ندارد و همچنین این عمل نیاز به تنظیم مجدد ان ها هم نخواهد داشت . بنابراین ، شما می توانید به سادگی تنظیمات مربوط به iOS را باز کرده و سپس نام ایرپاد های بی سیم خود را تغییر دهید .

و اما چگونگی تغییر نام ایرپاد های بی سیم :

در همین راستا ، در اینجا شما می توانید به اسانی نحوه ی تغییر نام ایرپاد ها را ان هم درست از سیستم عامل iOS مشاهده کنید .

  1. ابتدا می بایست برنامه ی Settings را در ایفون یا ایپدی که ایرپاد های بی سیم به ان متصل شده می باشند ، باز کنید .
  2. سپس می بایست به Bluetooth مراجعه کنید .
  3. حال می بایست ایرپاد بی سیم را در لیست دیوایس های موجود در صفحه ی Bluetooth یافته و سپس برروی گزینه ی (i) در مقابل به ان ایرپاد تپ کنید .
  4. اکنون می بایست در تنظیمات ایرپاد ، برروی Name تپ کنید .<strong>چگونه</strong> <strong>نام</strong> <strong>ایرپاد</strong> <strong>های</strong> بی <strong>سیم</strong> را در <strong>ایفون</strong> یا <strong>ایپد</strong> <strong>تغییر</strong> دهیم ؟
  5. پس از ان می بایست نام جدیدی را که شما تمایل به تغییر نام ایرپاد ها دارید را وارد کرده و سپس برروی گزینه ی بازگشت (>) در گوشه ی بالا و سمت چپ صفحه به منظور تایید و تغییر نام ایرپاد ها تپ کنید .ن متصل شده هستند را باز کنید .سپس می بایست به Bluetooth مراجعه کنید .
  6. در نهایت ، می بایست مانند همیشه از تنظیمات (Settings) خارج شوید .

بنابراین ، هم اکنون می بایست ایرپاد های بی سیم هر نامی را که شما انتخاب می کنید را داشته باشند و ان نام در هرجایی که شما قادر به مشاهده کردنش باشید یا به ایرپاد ها از جمله در تنظیمات بلوتوث ، یا در زمانیکه شما سطح باتریشان را بررسی می کنید و یا هرجای دیگری که شما ممکن است ایرپاد ها را در iOS مشاهده کنید و دسترسی داشته باشید ، قابل مشاهده باشند .

اموزش : چگونه میانبر های ایرپاد بی سیم خود را شخصی سازی کنیم ؟

در این صورت ، شما می توانید نام ایرپاد ها را هر انچکه شما می خواهید بگذارید ، حال چه می خواهد ان نام مورد نظر AirPods یا Paul’s AirPods باشد و یا برایشان برخی از دیگر نام های سفارشی شده در نظر گرفته باشید ، بنابراین انتخاب با شماست . همچنین ، شما می توانید به اسانی نامشان را مجددا در هر زمانی به سادگی با بازگشت به تنظیمات همانطور که در بالا ذکر شده است ، تغییر دهید .

اموزش : چگونه بروزرسانی نرم افزاری ایرپاد های بی سیم را نصب کنیم ؟

قابل ذکر است که ، در یک روش مشابه شما نیز می توانید به اسانی نام ایفون ، ایپد و یا یک ایپاد تاچ را با مراجعه به تنظیمات اختصاصی در iOS تغییر دهید .

بنابراین ، همانطور که متوجه شدید این اموزش بطور مشخص سیستم عامل iOS را پوشش می دهد ، اما شما نیز می توانید نام ایرپاد ها را از یک سیستم مک هم تغییر دهید . به این صورتکه با فرض بر اینکه ایرپاد ها به یک سیستم مک یکسان متصل شده باشند ، شما می بایست به تنظیمات بلوتوث (Bluetooth) در macOS مراجعه کنید .

اموزش : چگونه نسخه فریمور ایرپاد های بی سیم را پیدا کنیم ؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtechامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 120
برچسب ها :

تاريخ : دوشنبه 27 اسفند 1397 | 17:55 | نویسنده : میکائیل نیک اندیش |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.