اپل ششمین نسخه های بتای iOS 12.2 و tvOS 12.2 و watchOS 5.2 و macOS 10.14.4 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 98

<strong>اپل</strong> <strong>ششمین</strong> <strong>نسخه</strong> <strong>های</strong> <strong>بتای</strong> iOS 12.2 و tvOS 12.2 و watchOS 5.2 و macOS 10.14.4 را <strong>برای</strong> <strong>توسعه</strong> <strong>دهندگان</strong> <strong>منتشر</strong> <strong>کرد</strong>

در روز دوشنبه ، شرکت اپل ششمین نسخه های بتای iOS 12.2 و watchOS 5.2 و tvOS 12.2 و macOS Mojave 10.14.4 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی ، باید بگوییم که اپل در روز دوشنبه ششمین نسخه های بتای iOS 12.2 و tvOS 12.2 و watchOS 5.2 و macOS 10.14.4 را برای توسعه دهندگان عرضه و منتشر کرده است . در واقع ، توسعه دهندگان ثبت شده می توانند این بروزرسانی ها را از طریق مکانسیم OTA مربوط به هر پلتفرم و یا از طریق مرکز توسعه دهندگان نصب کنند . همچنین، لازم به ذکر است که نسخه های بتای منتشر شده در روز دوشنبه دقیقا یک هفته پس از پنجمین نسخه های بتا از راه رسیده اند و از طرفی گفتنی است که یک هفته پیش بود که رویداد رسانه ای اپل موسوم به It’s show time از سوی این شرکت اعلام شده بود و این امر نشان می داد که ما درحال نزدیک شدن به یک عرضه ی عمومی از نسخه های جدید سیستم عامل های اپل هستیم .

و اما چه چیزی جدید می باشد ؟

همچنین ، به جرات می توان گفتکه iOS 12.2 تا به کنون بزرگترین بروزرسانی از این مجموعه بشمار می اید ، چرا که تقریبا یک شماری از ویژگی های جدید و بهبودات را با خود به همراه اورده است . به این صورتکه ، در میان ان ها گسترش و عرضه ی Apple News به کانادا ، پشتیبانی از HomeKit TV ، چهار کاراکتر انیموجی جدید و  تغییرات UI قابل توجه برای برنامه ی Wallet و سایر اپلیکیشن های پیشفرض وجود دارد . در همین راستا ، ویدئوی قرار داده در زیر را می توانید به منظور بررسی برخی از این تغییرات مشاهده کنید.

اما در نظر داشته باشید که از انجایی که ما در ششمین مرحله از نسخه های بتا قرار داریم ، ما نمی توانیم هیچ تغییرات عمده ای را در نسخه های بتای منتشر شده برای روز دوشنبه پیش بینی می کنیم . بنابراین ، این امر غالبا رفع باگ ها و سایر بهبودات را به منظور فراهم ساختن ان ها برای انتشار عمومی به دنبال دارد . به همین منظور ، اگر شما موفق به کشف سایر تغییرات قابل توجه در نسخه های بتای جدید سیستم عامل های اپل شده اید ، می توانید یافته های خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

پنجشنبه 1 فروردين 1398 - 23:35
قدرت گرفته از نیلوبلاگ