اپل امکان ساین به iOS 12.1.3 را متوقف کرده است ، (منع دانگرید از iOS 12.1.4) | بلاگ

اپل امکان ساین به iOS 12.1.3 را متوقف کرده است ، (منع دانگرید از iOS 12.1.4)

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

شمارنده

<strong>اپل</strong> <strong>امکان</strong> <strong>ساین</strong> به iOS 12.1.3 را <strong>متوقف</strong> <strong>کرده</strong> <strong>است</strong> ، (<strong>منع</strong> <strong>دانگرید</strong> از iOS 12.1.4)

متاسفانه باید بگوییم که شرکت اپل ، از روز دوشنبه هفته ی گذشته امکان ساین به iOS 12.1.3 را برای تمامی دیوایس های خود برای همیشه غیرممکن کرده است . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی ، باید گفتکه بنظر می رسد که شرکت اپل امکان ساین به iOS 12.1.3 را از روز دوشنبه هفته ی گذشته متوقف کرده است، چرا که در یک اقدام انجام شده از سوی بخشی از این کمپانی مستقر در کوپرتینو نشان می دهد که کاربران دیوایس های مبتنی بر iOS را از عمل دانگرید برای نصب فریمور دیوایس هایشان از iOS 12.1.4 را ان هم از طریق ایتونز جلوگیری و منع کرده است .

البته ، لازم به ذکر است که این اقدام تاثیر بسیار چندانی برروی جامعه ی جیلبریک ندارد ، چرا که اخرین فریمور قابل جیلبریک در زمان نوشتن این پست iOS 12.1.2 می باشد که اپل ساین ان را بیشتر از یک ماه است که متوقف کرده است . بنابراین ، باید گفتکه جامعه ی جیلبریک منحصرا عجله ای برای دانگرید به iOS 12.1.3 در این روز ها نداشته اند .

همچنین ، قابل ذکر است که iOS 12.1.4 در هفتمین روز ماه فوریه از سوی اپل به منظور رفع نشانی یک باگ قابل توجه در فیس تایم که گیرنده ی تماس را برای استراق سمع از دریافت کننده تماس تحت شرایط خاصی قادر می ساخت ، منتشر شده بود . در همین راستا ، از انجاییکه شرکت اپل این ویژگی تاثیر گذار را برروی نسخه های نرم افزاری خاصی غیرفعال کرده بود ، پس از ان تنها دیوایس هایی که iOS 12.1.4 را برای بهره بردن از این ویژگی اجرا می کردند را اجازه داده شده بود.

گفتنی است که ، شرکت اپل غالبا امکان ساین به نسخه های قدیمی تر iOS را برای تسهیل بخشیدن ارتقا های نرم افزاری در میان کاربران خود متوقف می کند . بنابراین ، انجام چنین کاری تضمین می کند که کاربران از اخرین و بزرگترین ویژگی های iOS ، در کنار حفاظت از دیوایس خود بوسیله ی اخرین پچ های امنیتی و همچنین لذت بردن از اخرین بهبودات عملکرد و رفع باگ ها بهره ببرند .

از طرفی ، مانند همیشه شما می توانید نسخه هایی از iOS را که ساین می شوند را برای دیوایس خود از وب سایت همواره کاربردی IPSW.me ردیابی کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech

میکائیل نیک اندیش pinez...
ما را در سایت میکائیل نیک اندیش pinez دنبال می کنید

نویسنده : میکائیل نیک اندیش بازدید : 66 تاريخ : دوشنبه 5 فروردين 1398 ساعت: 4:08