Apple Arcade یک سرویس اشتراک جدید همراه با دسترسی به بیش از ۱۰۰ بازی جدید و انحصاری معرفی شد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 70

Apple Arcade یک <strong>سرویس</strong> <strong>اشتراک</strong> <strong><strong>جدید</strong></strong> <strong>همراه</strong> با <strong>دسترسی</strong> به <strong>بیش</strong> از <strong>۱۰۰</strong> <strong>بازی</strong> <strong><strong>جدید</strong></strong> و <strong>انحصاری</strong> <strong>معرفی</strong> شد

سرانجام پس از شایعات بسیار فراوان ، شرکت اپل در دوشنبه شب از سرویس اشتراک جدید خود همراه با بیش از ۱۰۰ بازی جدید و انحصاری رونمایی کرد . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

بطور کلی ، باید بگوییم که تا به امروز اپ استور بزرگترین فروشگاه محتوای دیجیتال در دنیا می باشد ، اما یکی از محبوبترین بخش های ان بازی موبایل است . در واقع ، تا به امروز بیش از ۱ میلیارد نفر از کاربران بازی ها را از اپ استور دانلود کرده اند ، که این امر حداقل از ۳۰۰.۰۰۰ عناوین موجود تشکیل شده است .

در همین راستا ، اپل در روز دوشنبه بهبودات و پیشرفت های انجام شده به منظور تجربه ی بهتر بازی ها برروی پلتفرم iOS را معرفی و رونمایی کرد ، که این امر همراه با تقویت و اضافه شدن روشی برای کاربران به منظور یافتن و بازی کردن بازی های جدید راه اندازی شده است . به همین منظور ، این کمپانی Apple Arcade را برای این امر معرفی کرده است .

از طرفی Phil Schiller از سوی اپل در یک بیانیه ی عمومی گفته است که ، (اپ استور بزرگترین و موفق ترین پلتفرم بازی در دنیا می باشد . در نتیجه ، هم اکنون ما قصد داریم تا بازی هایی همواره بیشتر همراه با Apple Arcade که اولین سرویس اشتراک بازی برای موبایل ، دسکتاپ و اتاق نشیمن می باشد را دربر داشته باشیم.)

(همچنین ، ما درحال کار با برخی از نواورانه ترین توسعه دهندگان بازی در دنیا برای ایجاد و خلق بیش از ۱۰۰ بازی جدید و انحصاری برای بازی کردن در میان ایفون ، ایپد ، مک و اپل تی وی هستیم . از طرفی ، بازی های Apple Arcade برای خانواده ها عالی خواهد بود و همچنین به حریم خصوصی کاربران احترام می گذارد و به تبلیغات یا هرگونه خرید های اضافی نیاز نخواهد داشت . بنابراین ، ما فکر می کنیم که بازیکنان از تمامی سن ها Apple Arcade را دوست داشته باشند .)

Apple Arcade یک <strong>سرویس</strong> <strong>اشتراک</strong> جدید <strong>همراه</strong> با <strong>دسترسی</strong> به <strong>بیش</strong> از <strong>۱۰۰</strong> <strong>بازی</strong> جدید و <strong>انحصاری</strong> <strong>معرفی</strong> شد
Hot Lava ، Where Cards Fall و The Pathless در Apple Arcade خواهند بود

لازم به ذکر است که ، Apple Arcade یک مجموعه ی کامل از بیش از ۱۰۰ بازی جدید که شما در هیچ سرویس اشتراک دیگری نخواهید یافت را با خود به همراه دارد . همچنین ، اپل می گوید که مربیان متخصص این کمپانی بهترین عناوین را برای برجسته شدن در Apple Arcade انتخاب می کنند ، تا بواسطه ی ان موارد خوبی حاصل شود و این کمپانی خود با توسعه دهندگان بازی برای کمک به ایجاد کار در فرایند و تحقق بخشیدن بازی ها همکاری خواهد کرد .

همچنین ، سرویس Apple Arcade یک تب جدید Arcade در برنامه ی اپ استور اضافه می کند که در ان شما می توانید هر بازی موجود را براساس تقاضا دانلود و بازی کنید . اما بر همین اساس ، برخی از عناوین پشتیبانی شده عبارتند از :

  • Enter the Construct
  • Sonic Racing
  • Beyond a Steel Sky
  • LEGO Brawls
  • Oceanhorn 2
  • Projection: First Light
  • The Pathless
  • Hot Lava
  • Where Cards Fail
  • و …

از سوی دیگر ، اپل بازی های جدیدی را به Apple Arcade بطور منظم اضافه خواهد کرد و کاربران را به تجربه کردن از هر انچکه ان ها و در هر زمانیکه ان ها می خواهند قادر می سازد . همچنین ، این امر نیز شایان ذکر است که بازی های Apple Arcade را نیز می توان در میان تمامی دیوایس های اپل بازی کرد .

Apple Arcade یک سرویس اشتراک جدید همراه با دسترسی به بیش از ۱۰۰ بازی جدید و انحصاری معرفی شد
Oceanhorn 2

در نظر داشته باشید که ، Apple Arcade یک سرویس اشتراک پرداختی خواهد بود ، اما اپل هنوز جزئیات قیمت را اعلام نکرده است . البته چیزی که ما می دانیم این است که بطور ماهانه هزینه برای Apple Arcade عملا ریسک های مربوط به خرید بازی های فردی را حذف می کند .

Apple Arcade یک سرویس اشتراک جدید همراه با دسترسی به بیش از ۱۰۰ بازی جدید و انحصاری معرفی شد
Beneath a Steel Sky

بنابراین ، همانطور که شما ممکن است از یک سرویس اشتراک پرداختی انتظار داشته باشید ، Apple Arcade اگهی های اذیت کننده را برای کاربران تحمیل نخواهد کرد و به فراهم کردن یک تجربه ی بازی بی وقفه برای همگان را وعده داده است . همچنین ، اپل نیز به شما اجازه خواهد داد تا بازی های Apple Arcade را بطور افلاین بازی کنید که در هنگامیکه شما دسترسی به یک اتصال اینترنت را ندارید ، کاربردی و مفید می باشد .

Apple Arcade یک سرویس اشتراک جدید همراه با دسترسی به بیش از ۱۰۰ بازی جدید و انحصاری معرفی شد
Projection First Light

همچنین ، والدین می توانند به Apple Arcade علاقمند شوند ، چرا که این سرویس همراه با Screen Time قابل مدیریت می باشد و برای حفظ حریم خصوصی کاربر وعده داده شده است .

Apple Arcade یک سرویس اشتراک جدید همراه با دسترسی به بیش از ۱۰۰ بازی جدید و انحصاری معرفی شد
Lego Brawls

در نتیجه با توجه به این عوامل ، والدین می توانند زمان بندی بازی کودکانشان را در زمانیکه دوره ی تحصیلی در مدارس می باشد ، مدیریت کنند و مطمئن باشند که داده ی شخصی ان ها توسط تبلیغ کنندگان یا بازاریابان ربوده نخواهد شد .

بیاد داشته باشید که ، این کمپانی گفته است که Apple Arcade در پاییز امسال در بیش از ۱۵۰ کشور متفاوت دردسترس می باشد .

بنابراین ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Arcade ، می توانید مطبوعات منتشر شده را بخوانید و یا به وب سایت apple.com/apple-arcade مراجعه کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

پنجشنبه 8 فروردين 1398 - 17:52
قدرت گرفته از نیلوبلاگ