Apple Card یک مسیری را برای معاملات مالی سالم بدون هیچ هزینه ، نرخ بهره ی کم، ۲ درصد مزد بازپرداخت نقدی و… را ارائه می دهد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 121

Apple Card یک <strong>مسیری</strong> را <strong>برای</strong> <strong>معاملات</strong> <strong>مالی</strong> <strong>سالم</strong> <strong>بدون</strong> <strong>هیچ</strong> <strong>هزینه</strong> ، <strong>نرخ</strong> <strong>بهره</strong> ی کم ، 2 <strong>درصد</strong> <strong>مزد</strong> <strong>بازپرداخت</strong> <strong>نقدی</strong> و ... را <strong>ارائه</strong> می <strong>دهد</strong>

بالاخره شرکت اپل در کنفرانس It’s Showtime که در تالار سخنرانی استیو جابز برگزار شد ، یک نوع جدید از کارت اعتباری خود را با نام Apple Card معرفی کرد . به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

شرکت اپل در رویداد It’s Showtime دوشنبه شب خود بطور رسمی Apple Card را که یک نوع کارت اعتباری جدید همراه با برخی از موارد هوشمندانه ی بسیار جذاب که براساس اصول سادگی ، شفافیت و حریم خصوصی در مشارکت با بانک سرمایه گذاری Goldman Sachs و سرویس مالی غول پیکر MasterCard ایجاد شده است ، معرفی کرد .

در همین راستا ، Apple Card در تابستان امسال دردسترس خواهد بود و به هیچ وجه هزینه ای همراه با Apple Card وجود نخواهد داشت .

بنابراین چنانچه این امر برای شما کافی نمی باشد ، باید بگوییم که نرخ بهره پایین تر از حد معمول می باشد و شما برای هر خرید پاداش نقدی را بصورت خودکار دریافت خواهید کرد . همچنین ، شما قادر خواهید بود تا برای کارت در ایفون خود ثبت نام کنید و سپس در عرض چند دقیقه بدون حتی دریافت کارت فیزیکی از ان شروع به استفاده کنید .

به همین خاطر شما بصورت انلاین تایید خواهید شد .

Apple Card یک <strong>مسیری</strong> را برای <strong>معاملات</strong> مالی <strong>سالم</strong> بدون هیچ هزینه ، نرخ بهره ی کم ، 2 <strong>درصد</strong> <strong>مزد</strong> <strong>بازپرداخت</strong> نقدی و ... را <strong>ارائه</strong> می <strong>دهد</strong>

بنابراین نتنها این امر ، بلکه iOS بطور خودکار این کارت را به برنامه ی Wallet اضافه خواهد کرد .

همچنین ، گفتنی است که کارت فیزیکی ان عملا از تیتانیوم ساخت شده است و نام شما برروی ان بصورت برش لیزری وجود خواهد داشت . اما هیچ شماره کارت چاپ شده ای برروی ان وجود نخواهد داشت و هیچ CCV یا تاریخ انقضای قابل مشاهده ای برروی ان نخواهد بود .

با این حال ، حتی سطر استانداردی برای امضای شما وجود ندارد که از لحاظ افزایش امنیت و همچنین حل و رفع مسائل مشابه موجود در دیگر محصولات کارت اعتباری همه چیز در نام شما ختم می شود .

اما اکنون که صحبت از امنیت شد ، باید بگوییم که نمایش و ارائه ی دیجیتال از این کارت در محلی امن از ایفون موسوم به (Secure Element) که یک بخشی از پردازنده ی اصلی و جدای از بقیه ی سیستم می باشد ، ذخیره خواهد شد .

Apple Card یک مسیری را برای معاملات مالی سالم بدون هیچ هزینه ، نرخ بهره ی کم ، 2 درصد مزد بازپرداخت نقدی و ... را ارائه می دهد

از سوی دیگر ، گفتنی است که هیچ چیز به فضای ابری ارسال نمی شود . بلکه همه چیز در دیوایس اتفاق می افتد و داده های شما هرگز توسط Goldman Sachs برای اهداف تبلیغاتی استفاده نمی شود . بنابراین ، اطلاعات کارت بطور امن در سرور های Goldman Sachs همراه با یک نشانه ی پرداخت اضافه شده در ایفونتان مانند اپل پی ذخیره می شود . در نتیجه ، این امر به شما اجازه خواهد داد تا از کارت دیجیتال برای پرداخت در اپلیکیشن ها و فروشگاه ها و در وب و یا هرجاییکه اپل پی را می پذیرتد ، استفاده کنید .

همچنین ، شما قادر خواهید بود تا با اپل درست از برنامه ی Messages برای اطلاعات خود در فایل ، درخواست سوالات در مورد کارت و … را تغییر دهید . از سوی دیگر، در نظر داشته باشید که iOS بطور خودکار یک بررسی اجمالی خوب از تراکنش ها و عادات پرداخت شما را ارائه خواهد داد .

Apple Card یک مسیری را برای معاملات مالی سالم بدون هیچ هزینه ، نرخ بهره ی کم ، 2 درصد مزد بازپرداخت نقدی و ... را ارائه می دهد

در همین راستا ، باید بگوییم که اپل حتی از یادگیری ماشین و Maps برای تبدیل اسامی مکان ها به شرح و توضیح کارتتان نسبت به مکان هایی که شما به اسانی تشخیص خواهید داد ، استفاده می کند .

البته ، شما نیز به پیگیری کردن پرداختی های خود بوسیله ی دسته بندی های رنگی نشانه گذاری شده قادر خواهید بود و همچنین می توانید فرایند های موجود را در زمان حقیقی خود برای درک بهتر از انچکه شما پول خود را در ان صرف کرده اید ؛ مشاهده کنید .

قابل ذکر است که ، Apple Card بطور خودکار یک نرخ بهره ی مناسب را در زمان حقیقی براساس تعادل و الگو های هزینه ی شما انتخاب می کند . بنابراین ، به لطف طرح شفاف و نمودار های زیبا که به ویژگی Screen Time مربوط می باشد ، شما می توانید تفکیک های دقیق از پرداخت های خود دریافت کنید .

اما جدای از عدم وجود هزینه ها ، یکی دیگر از مزیت های عمده برای استفاده از این کارت مزد بازپرداخت نقدی می باشد . در همین راستا ، ان ها یعنی اپل این قابلیت را Daily Cash می خوانند و این قابلیت مانند پول نقد واقعی می باشد که می تواند برای پوشش تعادل شما ، ارسال مقداری پول به یک دوست ، ایجاد یک پرداخت بوسیله ی اپل پی و … استفاده شود .

در این صورت ، هر زمانیکه شما پرداختی با اپل پی در ایفون خود انجام می دهید ، دو درصد در Daily Cash دریافت خواهید کرد . همچنین ، چنانچه شما برای خرید چیزی از اپل اقدام می کنید ، شما سه درصد بیشتر در Daily Cash دریافت خواهید کرد و همینطور اگر شما هر چیزی بوسیله ی یک کارت فیزیکی بخرید ، یک درصد مزد Daily Cash دریافت می کنید .

در این صورت ، حتما با خودتان فکر می کنید که این موضوع تا چه اندازه می تواند باحال باشد ؟

Apple Card یک مسیری را برای معاملات مالی سالم بدون هیچ هزینه ، نرخ بهره ی کم ، 2 درصد مزد بازپرداخت نقدی و ... را ارائه می دهد

اپل همچنین برخی از بروزرسانی های جالب برای سرویس پرداخت موبایل خود ، اپل پی ، نشان داده است . گفتنی است که اپل برای اغاز در نظر دارد تا این سرویس پرداخت موبایل با هدفی برای فراتر رفتن از ۱۰ میلیارد تراکنش در امسال حرکت کند .

لازم به ذکر است که ، پذیرش جزئی برای Apple Pay به هفتاد درصد در ایالات متحده و یا بالاتر در کانادا ، انگلستان و استرالیا افزایش یافته است ، که اپل پی دارای یک پذیرش ۹۹ درصدی غیرقابل باور می باشد . همچنین این کمپانی گفته است که تا پایان سال جاری ، Apple Pay در بیش از چهل کشور در سراسر جهان دردسترس خواهد بود .

اما برای کسب اطلاعات بیشتر ، می توانید مطبوعات منتشر شده از سوی اپل را بخوانید و با به وب سایت apple.com/apple-card مراجعه کنید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

جمعه 9 فروردين 1398 - 17:59
قدرت گرفته از نیلوبلاگ