نحوه ی ریست کردن ایرپاد های بی سیم

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 147

<strong>نحوه</strong> ی <strong>ریست</strong> <strong>کردن</strong> <strong>ایرپاد</strong> <strong>های</strong> بی <strong>سیم</strong>

اگر شما هم بنا به دلایلی متفاوت خواستار ریست کردن ایرپاد های بی سیم خود هستید اما از نحوه ی انجام این عمل مطلع نمی باشید، پیشنهاد می کنیم برای اموزش تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید .

بطور کلی ، باید بگوییم که ریست کردن ایرپاد های بی سیم بگونه ای می باشد که ایرپاد ها را به تنظیمات پیشفرض کارخانه باز می گرداند . در نتیجه ، این روش می تواند برای عیب یابی مشکلات گوناگون با ایرپاد های بی سیم کاربردی و مفید باشد ، اما اگر شما قصد دادن ایرپاد های استفاده شده خود به شخص دیگری را دارید یا حتی برای همگام سازی و اتصال ایرپاد های بی سیم به دیگر دیوایس های سازگار را در نظر دارید ، این امر نیز می تواند ضروری بشمار اید . در این صورت ، اساسا چنین امری بگونه ای می باشد که ایرپاد های بی سیم را به تنظیمات کارخانه ریست و باز نشانی خواهد کرد ، دقیقا مانند اینکه ان ها یک نوع ایرپاد جدید می باشند .

اموزش : چگونه بروزرسانی نرم افزاری ایرپاد های بی سیم را نصب کنیم ؟

از سوی دیگر ، لازم به ذکر است که چنانچه ایرپاد های بی سیم بطور ناگهانی بصورت دردسترس نمایش داده نشوند ، یا چنانچه کیس ایرپاد های بی سیم گوشی های ایرپاد را شارژ نکند ، یا چنانچه مسائل گوناگون باتری همراه با ایرپاد های بی سیم وجود داشته باشند، یا در میان دیگر مسائلی که ممکن است تجربه شوند ، تمامی این ها می تواند برخی از دلایل رایج به منظور ریست کردن ایرپاد های بی سیم برای دلایل عیب یابی بشمار ایند . چرا که معمولا یک ریست سریع به تنظیمات کارخانه می تواند سریعا این نوع از مسائل ایرپاد های بی سیم را حل و رفع کند .

و اما نحوه ی ریست کردن ایرپاد های بی سیم :

  1. ابتدا می بایست اطمینان حاصل نمایید که گوشی های ایرپاد بی سیم و کیس شارژ ان ها همگی یک شارژ باتری قابل استفاده را دارند .
  2. سپس می بایست چنانچه شما پیش از این چنین امری را انجام نداده اید ، هر دو گوشی های ایرپاد بی سیم را داخل کیس شارژ قرار دهید و درب ان را برای ۱۵ ثانیه ببندید .
  3. حال می بایست درب کیس ایرپاد های بی سیم را باز کرده و گوشی های ایرپاد را در داخلش نگه دارید و در نیاورید .
  4. اکنون می بایست کیس ایرپاد های بی سیم را بچرخانید و به دنبال دکمه ی کوچک در پشت ان باشید و سپس دکمه ی کیس را فشار داده و تا زمانیکه نور نارنجی رنگ یک چندین بار (احتمالا سه مرتبه) چشمک بزند و پس از ان نور سفید رنگ چشمک بزند ، نگهدارید . چرا که این امر نشان می دهد که ایرپاد های بی سیم ریست شده است .
    .
    نکته : توجه داشته باشید که در زمانیکه شما دکمه ی کیس را فشار داده و نگه می دارید ، در ابتدا نور سفید رنگی روشن می شود و یا شروع به چشمک زدن خواهد کرد ، اما همانطور که گفته شد شما می بایست به نگه داشتن دکمه ی مورد نظر ادامه داده تا ایرپاد به حالت ریست برود و نور نارنجی رنگ (احتمالا سه مرتبه) شروع به چشمک زدن کند و پس از ان نور سفید رنگ روشن شود که نشانه ی ریست شدن صحیح ایرپاد ها می باشد .

بنابراین ، اکنون که ایرپاد های بی سیم ریست شده است ، می بایست چنانچه شما درب کیس ایرپاد های بی سیم را نزدیک به یک ایفون یا ایپد باز می کنید ، راه اندازی برای فرایند ایرپاد ها بطور خودکار مجددا اغاز شود .

نحوه ی ریست کردن ایرپاد های بی سیم

قابل ذکر است که اگر شما همچنان با ایرپاد های بی سیم مشکلاتی را تجربه می کنید ، اولین کاری که شما می بایست انجام دهید ان است که گوشی های ایرپاد بی سیم را در مدت زمان طولانی تر در کیسشان شارژ کنید ، به این صورتکه هدف از شارژ کردن ان ها حداقل ۲۰ دقیقه یا طولانی تر می باشد . سپس شما نیز می توانید برای انتخاب ان ها از مسیر Settings > Bluetooth در ایفون یا ایپد تلاش کنید و یا دیوایس بلوتوث را به کمک گزینه ی (Forget This Device) از دیوایستان حذف کنید یا حتی دیوایس بلوتوث را از iOS قطع کرده (Disconnect) و سپس فرایند ریست کردن ایرپاد های بی سیم را مجددا اغاز کنید .

اموزش : چگونه نسخه فریمور ایرپاد های بی سیم را پیدا کنیم ؟

البته فراموش نکنید که اگر بروزرسانی های دردسترسی وجود داشته باشند ، این امر نیز می تواند یک ایده ی خوب برای بررسی کردن و بروزرسانی فریمور نرم افزاری ایرپاد های بی سیم بشمار اید .

نحوه ی ریست کردن ایرپاد های بی سیم

از سوی دیگر ، گفتنی است که ریست کردن دیوایس ها به تنظیمات پیشفرض کارخانه می تواند یک رویکرد عیب یابی رایج برای فهمیدن و همچنین حل و فصل مشکلات نرم افزاری گوناگون بشمار اید و این امر تنها برای ایرپاد های بی سیم مختص نمی باشد. بنابراین ، شما نیز می توانید ایفون را به تنظیمات کارخانه ریست کنید ، یا ایپد و ایپد پرو را ریست و اطالاعات ان را پاک کنید ، یا مک را به تنظیمات کارخانه ریست کنید و یا حتی می توانید ویندوز ۱۰ را به تنظیمات پیشفرض کارخانه نیز ریست کنید . اما برای ریست کردن ایرپاد های بی سیم به تنظیمات کارخانه هیچ نگرانی برای از دست دادن داده ها وجود ندارد ، درحالیکه برای ریست کردن سایر دیوایس ها این امر یعنی برای داشتن یک نسخه ی بکاپ دردسترس پیش از انکه شما دیوایس را ریست کنید ، مهم می باشد . در غیر این صورت شما ممکن است که بطور دائم داده ها را از یک ایفون ، ایپد ، مک یا ویندوز از دست دهید .

اموزش : چگونه نام ایرپاد های بی سیم را در ایفون یا ایپد تغییر دهیم؟

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

چهارشنبه 14 فروردين 1398 - 8:30
قدرت گرفته از نیلوبلاگ