اپل اولین نسخه های بتای iOS 12.3 و tvOS 12.3 و watchOS 5.2.1 و macOS 10.14.5 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

دسترسی سریع

براي صحبت با مدیر سایت
!کليک کنيد
قوانين نويسندگي در سایت ما
!کليک کنيد
کمک مالي و نقدي جهت بهبود سايت
!کليک کنيد
حمایت بنری از سایت
!کليک کنيد
براي پرسيدن سوالات خود با اين شماره تماس بگيريد: (----------------)
تبليغات ...

برای سفارش تبلیغات کلیک کنید برای سفارش تبلیغات کلیک کنید
نویسنده : میکائیل نیک اندیش | بازدید : 132

<strong>اپل</strong> ششمین <strong>نسخه</strong> <strong>های</strong> <strong>بتای</strong> iOS 12.2 و tvOS 12.2 و watchOS 5.2 و macOS 10.14.4 را <strong>برای</strong> <strong>توسعه</strong> <strong>دهندگان</strong> <strong>منتشر</strong> <strong>کرد</strong>

در روز چهارشنبه ، شرکت اپل اولین نسخه های بتای iOS 12.3 و tvOS 12.3 و watchOS 5.2.1 و macOS 10.14.5 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است. به همین منظور، پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات تکمیلی در ادامه با جاست تک همراه باشید.

درست دو روز پس از عرضه ی iOS 12.2 و سایر بروزرسانی ها برای مصرف کنندگان ، شرکت اپل یک دوره ی جدید از نسخه های بتا را اغاز کرده است . در واقع ، در روز چهارشنبه این کمپانی اولین نسخه های بتای iOS 12.3 و tvOS 12.3 و watchOS 5.2.1 و macOS 10.14.5 را برای توسعه دهندگان منتشر کرده است . بنابراین، توسعه دهندگان ثبت نام شده می توانند این نرم افزار ها را از طریق مکانیسم بروزرسانی OTA مربوط به هر پلتفرم را نصب کنند .

از سوی دیگر ، در این نسخه های بتای iOS 12.3 و tvOS 12.3 بنظر می رسد که برنامه ی اصلاح شده TV که شرکت اپل در رویداد روز دوشنبه از ان رونمایی کرده بود ، قرار داده خواهد شد که با خود پیرامون پشتیبانی برای بیش از ۱۵۰ سرویس استریم و بهبودات گوناگون را خواهد اورد و با توجه به ان، شرکت اپل می گوید که این برنامه ی جدید TV در ماه می بطور عمومی از راه خواهد رسید . در این صورت ، ما حدس می زنیم که این امر زمانی اتفاق می افتد که iOS 12.3 بطور رسمی منتشر شود.

اما در این نسخه های بتای منتشر شده در روز چهارشنبه بنظر می رسد که شامل ارائه ی سرویس جدید Channels اپل باشد که به شما پرداخت برای برنامه ها و کانال های فردی بدون نیاز برای یک اشتراک کابلی یا ماهواه ای را اجازه می دهد .

اپل اولین نسخه های بتای iOS 12.3 و tvOS 12.3 و watchOS 5.2.1 و macOS 10.14.5 را برای توسعه دهندگان منتشر کرد

اما فراموش نکنید که شرکت اپل نیز اولین نسخه های بتای watchOS 5.2.1 و macOS 10.14.5 را برای توسعه دهنگان منتشر کرده است .

بنابراین ، هم اکنون ما این بروزرسانی ها را نصب خواهیم کرد و مطمئن باشید که برای گزارش چنانچه ما هرگونه ویژگی های جدید دیگر یا تغییرات لازم به ذکر را بیابیم ، باز خواهیم گشت . اما همچون همیشه ، اگر شما مورد قابل توجهی در این نسخه های بتا یافتید که ما همچنان ان ها را ذکر نکرده ایم ، می توانید به ما در بخش نظرات بگویید .

جاست تک را در کانال تلگرام دنبال کنید : https://telegram.me/justtech


برچسب‌ها :

چهارشنبه 14 فروردين 1398 - 8:30
قدرت گرفته از نیلوبلاگ